Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Tomáš

/ #6809 Re: Re: Re: Re: Merkelová trvá na svém, odmítla žádost omezit počet azylantů

2016-01-13 10:09

#6788: - Re: Re: Re: Merkelová trvá na svém, odmítla žádost omezit počet azylantů 

 Kdyby Evropané dokázali přemýšlet a nahlédnut za obzor plytké islámofilní propagandy, nemohli by si nevšimnout, jak primitivní hru s námi islám hraje. Jak hrají na city, staví se do role obětí, na veřejnosti propagují toleranci, zatímco doma tiše spřádají džihád. Někde už jsou evropští blbouni natolik zmasírovaní, že si můžou islamisti veřejně pochodovat s transparenty, kde vyhrožují, jak nás podřežou, jak zatočí s demokracií a jak pocítíme jejich hněv, že přijde nový holokaust a my děláme, že se nic neděje, raději řešíme nějaké makety šibenic nebo že Zeman vystoupil s Blokem proti islámu, který nevím proč řadí mezi extrémistické organizace, ale budiž. Když jsem četl teď ty apely na německou společnost, aby nespojovali silvestrovské incidenty s uprchlíky, přitom prokazatelně o azylanty šlo, když jsem slyšel oficiální vyjádření, že si ženy budou muset zvyknout, že teď pro ně nebude v některých čtvrtích bezpečno, jako by se nechumelilo, tak jsem nevěřícně zíral, jestli to myslí jako žert, nebo to fakt myslí smrtelně vážně. To už je vrchol debility. Nemám slov, co si my dementní Evropané necháme líbit. Jestli tahle prohlášení slyší ti Arabové, tak se musí válet na zemi smíchy a jen jim to dodá kuráž zajít příště zase o krok dále, jelikož vidí, že jsou absolutně beztrestní a ať si dovolí cokoliv, stále budou hájení. Však ony to evropské špičky hodí na těch pár zlých muslimů a islám z toho vyvázne opět bez poskvrny. I kdybychom vyvraždili půl Evropy, tak ta druhá půlka to hodí na ty zlé a dál bude slepě hlásat svoji multikulturu. Kdybych v téhle době nežil, tak bych řekl, že je to jen absolutně nereálný béčkový román, protože tak absurdní společnost prostě nemůže existovat, ale existuje a já ji prostě nedokážu pochopit.