Petice za okamžité odvolání výpovědi prof. Horáčkovi

Soudruh co nikdy nesoustružil, ale po jiných šlapat chtěl

/ #45 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komentář

2016-06-08 13:38

#44: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komentář 

 Pane Brunecký, nechme tohoto napadání ... vždyť s vámi to nemá cenu rozebírat, ani jste nepochopil, co jsem psal ... má narážka nebyla ani omylem myšlena tak, že bych vás řadil mezi "soudruhy", ale že raději než kolega mi bude při vašich výrocích zde milejší oslovení "soudruhu", které mám záměrně u mých příspěvků uvedeno (tzn. vaše oslovení k mé osobě - čtěte řádně, než začnete napadat!) ... a to i přestože pocházím z rodiny kde naši rodinní příslušníci též nemohli dostudovat na VŠ (ani začít), jeden člen byl v uranových dolech a též díky bolševikovi zemřel (a i když mohl několikrát emigrovat, tak to neudělal) a řada dalších perzekucí. A též zastávám názor, že dle skupiny nelze soudit jednotlivce a obráceně - to jen abychom si rozumněli pane "mluvčí".

Nebojte se ... na vaše příspěvky již nebudu reagovat, nemá to totiž cenu. Děkuji za pochopení.

Napokrytě vám přeji alespoň schopnost objektivního posouzení celé záležitosti a ne snahu o vytrhávání kapitol, které se vám zrovna hodí "do krámu".