PETICE PROTI ELEKTRONICKÉ EVIDENCI TRŽEB A ŠIKANĚ ŽIVNOSTNÍKŮ


Nepřihlášený uživatel

/ #35

2016-10-19 11:31

jsem živnostník, daně přiznávám poctivě, dokonce kvůli hypotéce jsem záměrně likvidovala výdajové doklady a navýšila si tak příjmy, tudíž jsem odvedla na dani více, než bylo třeba...přesto ale nesouhlasím s nutností e-pokladen tak, jak jsou nyní předkládány..např. v práci nemám internet a nevidím důvod, proč by mi měl stát přikazovat být v práci on-line, pokud mi nebude na internet přispívat či to nějak paušálně odečítat z daní-totéž s nákupem pokladen...trvá-li na tom stát, ať pak uzákoní také to, že se hodnota pokladen z daně odečte-když už na tom vydělá tolik milionů, kolik si spočítali, jistě by nebyl problém těch pár tisíc každému podnikateli nechat...a taky by nebylo od věci se zamyslet nad matkami živnostnicemi, že by po dobu rodičovské mohl stát hradit sociální a zdravotní stejně jako ostatním... jelikož v den, kdy mi přijde rodičovská, zaplatím nutné náklady na držení studia-přestože nejsem schopna pracovat jako dříve, nemůžu si kvůli počátečním nákladům dovolit prostory pustit a budovat to pak znovu-a na socce a zdravce mi už téměř rok narůstá dluh, jelikož prostě nemám, z čeho to zaplatit-stát zřejmě předpokládá, že každá OSVČ maminka si dovydělá,co potřebuje,což někdy nelze...