Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Gabina

/ #30 zamyšlení

2013-01-04 18:40

v rychlosti jsem si přečetla zdejší diskuze a udiveně kroutím hlavou.nebudu obhajovat čipování nebo ho hanit.
zdejší moderátor fóra je sebestředný jako inkvizitor v procesch s čarodějnicemi. jakékoli názory jsou zašlapány,vše se odmítá a jen on má pravdu.má prostě patent na rozum.že jsem nergistrovala jeho protestní vystoupení když byly chovány slepice na malých prostorech,nehřímá proti kupirování psů,které je zakázáno od roku 1992 a dodnes jsou kupirovaní psi vidět.rozumím tomu,tímto se prostě nezviditelní,což mu dělá zajisté dobře.nejvíce mně pobavila zmínka o čipování lidí...např. marťany vyhrožoval již jeden známý člověk a byl dosti k smíchu.
tatínek měl nehodu na motorce,kde se srazil s volně pobíhajícím psem. 6 měsíců nemocenská,pes umřel,majitele se nepodařilo zjistit(pes byl udržovaný). Nikde se zde nepíše o zodpovědnosti(majitel psa by jistě rád uhradil bolestné atd.)-pokud jsem slovo zodpovědnost opomněla přečíst někde výše,tak se pisatelům omlouvám. stačí se projít v ostarvských parcích a kolik psů běhá na volno,i když to je zakázané.když se člověk ohradí tak je verbálnš a někdy málem i fyzicky napaden. opět žádná petice proti porušování vyhlášky....

P.S. Psa mám,uspěšně složené ZOP a dělám Dogtrekking