Petice za čajovny

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Neškodné

2013-05-01 07:11

#13: -

Vážený kolego,

vodní dýmky neškodné rozhodně nejsou. Oddělené místnosti pro kouření vodních dýmek jsou možná v některých čajovnách, ale neřekl bych, že ve většině.

Také nejsem pro plošný zákaz. Je ale pravdou, že čajovny leckdy bývají taková doupata, kde je to s ventilací trochu slabší a lidé s dýchacími obtížemi, kteří jdou do ČAJOVNY, aby si dali ČAJ, mohou mít pobyt značně nepříjemný. Ale zavedením nekuřáckých "koutů" by se to mohlo vyřešit.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re: Neškodné

2013-05-01 21:47:43

#16: - Re: Neškodné

Riskuje-li astmatický blb své zdraví, neměl byste ho v tom podporovat. Česky: blbe...


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Re: Neškodné

2013-05-05 10:57:47

#16: - Re: Neškodné

Souhlasím s tím, že čajovny leckdy bývají "doupata", ale nadruhou stranu existují i nekuřácké čajovny. Sice jsou v menšině, ale stále tu jsou. Například čajovna U Dzoudyho, takže pokud si člověk chce dát kvalitní čaj a nedýchat vodní dýmky, může zajít tam.

Schiacciato

#47 Re: Re: Neškodné

2014-10-02 09:53:11

#16: - Re: Neškodné 

 Ale čajovny nejsou jen na ČAJ ! Každý, kdo vkročí do čajovny musí počítat i s tím, že tam se kouřit vodní dýmka bude, to prostě patří k tomu :) Existují i nekuřácké čajovny, tak ať lidé s dýchacímí obtížemi, kteří chtějí jen ČAJ zajdou tam :) Věřím tomu, že ten blb, který tohle zavedl nikdy vodní dýmku nezkoušel. Nevím jak to vnímají ostatní, ale já do čajoven kvůli vodním dýmkám, čajům, exotickým jídlům a atmosféře chodím :) I když jsem tam byla xkrát, je to vždycky pro mě zážitek a s přáteli se tam skvělé uvolníme od denního "provozu" plného stresu apod. :)