Petice za bezpečnou Příbram

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#78

2014-01-14 21:48

Bydlime v Pribrami chvilku s rodinou jsem se sem prestehoval pod vizi klidu a pohody a kazdou chvili odevsad citam jak se sem lifrujou cikani ze vsech stran po 100vkach a tohle neni rasova diskriminace nas pracujicich obcanu ? My nemame pravo na bezpeci? Nebudu za sebe rucit pokud se neco stane memu synovi nebo me manzelce jen kvuli tomu ze si nekdo potreboval namastit kapsu a tim dal souhlas k nastehovani neprizpusobivych

Odpovědi

Anna Kuzmovská

#105 Re: Máte naprostou pravdu a většina lidí s vámi bude souhlasit!

2014-01-16 12:24:43

#78: -

Bydlela jsem v Příbrami před 40 lety a to do svých 25 let, ale opravdu  nepamatuji zvěrstva, která se v současné době v městě dějí! Velmi dobře, si pamatuji na rušný, noční život ve městě a nikdo jsme se tehdy nebál, v noci z nějakého večírku či posezení s přáteli, jít nočním městem domů, aniž bychom přišli k úhoně, natož za bílého dne.... to, ani omylem!  Byla jsem zde po 40 letech u kamarádky a šokovalo mě to zcela vyprázdněné noční město! Kam se poděl  noční a velmi rušný život v Příbrami, na který jsem byla zvyklá ze s vých mladých let? Vzpomínám si, že to bylo v měsíci listopadu loňského roku, kdy jsem přijela do PB za letitou kamarádkou a  kolem 21:00 hodiny jsme šly Pražskou ulicí a nikde ani noha!Moje  Kamarádka z mládí, mi připadala vyděšená a jaksi nesvá a Příbram na mne působila jako  město duchů,  zcela bez lidí! Má kamarádka mě neustále popháněla, abychom byly již doma, očividně se velmi bála. Všude byla tma a v oknech se také nesvítilo a tehdy jsem si vzpoměla  na vyprávění mého dědečka, který mi vyprávěl o 2.světové válce, když byli v Příbr.,  Němci-Hitlerovci a všude byla zakrytá okna a nikde žádného človíčka! Bohužel, přesně obdobný  a velmi nepříjemný  pocit jsem měla při mé návštěvě v Příbrami, loňského roku. Působilo to přesvědčivým dojmem, jakoby bylo v nočních hodinnách v Příbrami vyhlášeno stanné právo! Tak se tedy ptám, kdo je odpovědný za tento neutěšený stav ve městě?! Bydlím leta v Jindř.Hradci, ale naštěstí tam strach tamnější obyvatelé nemají a lidé tam běžně žijí nočním životem a zábavou a z Příbramskou kriminalitou a nočním neživotem se to nedá absolutně  srovnávat. Jakto, že jinde v jiném městě to jde a zde se v noci nedá vyjít ven beze strachu? Jakoby se zdejší lidé, zcela zapoměli bavit a užívat si života. Zajištění klidného a spokojeného života ve městě  je povinností představenstva města, a pokud nejsou schopní, tuto běžnou realitu ve společenství lidí, svým lidem zajistit, tak musí udělat místo schopnějším, kterým nebude lhostejné, že se jejich obyvatelstvo bojí vycházení z bytů i za bílého dne a udělají maximum proto, aby se život ve městě obrátil k lepšímu a lidé se nemuseli strachovat a obávat se o své zdraví, či zdraví a životy svých rodin a život se zde, v Příbrami navrátil do normálu. Příbramáci, nedejte se a radikálně se braňte nečinnosti odpovědných za  nouzový stav ve Vašem městě. Jedná se o Vaše životy a životy lidí, kteří jsou Vám nejbližší.