Petice za bezpečnou Příbram

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za bezpečnou Příbram


Nepřihlášený uživatel

#76

2014-01-14 21:27

Petice dobrý nápad... doufám ale silně pochybuji že to k něčemu bude...
Chtělo by vzít tuto situaci do svých rukou a vyrazit do města s obuchama a klackama né na protesty na TGM. Ale bohužel lidé v Příbrami sem moc bojí nato aby něco vyvedli a vzali věc do vlastních rukou. Jelikož hlavouni z radnice nám stejně nepomůžou jelikož oni jsou z větší části příčinou toho co se tu děje...
jon

#77

2014-01-14 21:30

Pribram je strasna, ale tady uz se hovno zmeni bohatym je to totiz ukradeny jelikoz bydli mimo a jen ty chudy okradaj.

Nepřihlášený uživatel

#78

2014-01-14 21:48

Bydlime v Pribrami chvilku s rodinou jsem se sem prestehoval pod vizi klidu a pohody a kazdou chvili odevsad citam jak se sem lifrujou cikani ze vsech stran po 100vkach a tohle neni rasova diskriminace nas pracujicich obcanu ? My nemame pravo na bezpeci? Nebudu za sebe rucit pokud se neco stane memu synovi nebo me manzelce jen kvuli tomu ze si nekdo potreboval namastit kapsu a tim dal souhlas k nastehovani neprizpusobivych

Nepřihlášený uživatel

#79

2014-01-14 23:02

A ještě bych zakázal výherní automaty a poker akorát to lidi připravuje o peníze a pak to tu vypadá bohužel takhle !!!!! sociální spotřební město kde každý dluží !!!díky

Nepřihlášený uživatel

#80

2014-01-15 05:56

Držím palce a jen doufám,že to bude někoho kompetentního zajímat a nemávne nad tím jen rukou jak se děje v jiných případech. Není přece možně aby se člověk bál pustit děti ven.

Nepřihlášený uživatel

#81

2014-01-15 08:54

Ale že se kluci policejní pochlapili,kdyz polapili toho mlaďase. Údajně měl na kontě 11 přepadení.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-01-15 09:26


Autorka

#83 Re:

2014-01-15 09:53

#80: -

Díky!
Zatím to vypadá nadějně, doufejme, že naše slova dopadla na úrodnou půdu.

Autorka

#84 Re:

2014-01-15 09:55

#81: -

Rozhodně je to úspěch! Ale bohužel nebyl jediný, tak snad se jim bude stejně dobře dařit i nadále.


Nepřihlášený uživatel

#85

2014-01-15 11:12

podepsano a doufam, ze se situace brzy zmeni, bydlim blizko krizaku a opravdu se bojim jit i pres den sama po ulici, natoz za tmy...
Kalgan

#86

2014-01-15 12:32

Jak již někdo řekl, policii ať městskou nebo státní vidím pouze kontrolovat auta. Do ničeho jiného se jim nechce. Ve Španělsku jsem byl svědkem nepokojů Marockých přstěhovalců. Přijel anton plný policistů. Nikoho se na nic neptali a prostě je všechny do jednoho seřezali obuškama, pak v klidu odjeli. A pak že rasová nesnášenlivost. Tady se policajt k cikánovi bojí byť jen přiblížit. Já bych je nezavíral ale preventivně mlátil, pořád.

Nepřihlášený uživatel

#87

2014-01-15 13:32

Myslím si, že by stačila pro začátek udělat jedna malá věc.
At všichni, kdo berou dávky a jsou víc jak půl roku nezaměstnaný, každý den v 6 ráno se hlásit na úřadě, kde jim bude přidělena práce, kterou musí dotyčný vykonat. Jestli to udělá za hodinu, nebo za pět je jen na něm. Nepřijdeš, nebudeš makat, nemáš nárok na dávky a šup s tebou do lágru kde bude muset makat, nebo nebude žrát.

Je to utopie, ale jinou medicínu já neznám.
ano

#88 Re:

2014-01-15 15:02

#3: -

neznám slovensko - romskou národnost.To je nějaká nová???Buď je to rom nebo slovák.

Mára

#89 Re:

2014-01-15 15:22

#87: - Jenže když to uděláš takhle obecně, že kdo neni zaměstnanej půl roku, nebo jiný období, tak zas budou některý lidi znevýhodnění aniž by za to mohli. Studenti bez praxe, Maminy po mateřský... Já neříkám že je to špatnej nápad, sám bych něco takovýho taky zavedl, ale dokážu si představit lidi, pro který to bude peklo. Student co chodí na VŠ a pak mu daj do ruky koště, protože není nikdo schopnej pro něj najít pracovní místo.

Nadruhou stranu, pro ilustraci jak to v tomhle státě funguje... Moje ségra, která nemohla dlouho najít práci chodila po brigádách noční, odpolední, ranní, měla asi tři naráz, chodila s takovou tou reklamou co má člověk na zádech je naby si zaplatila nájem. A když přišla na pracák, že má asi o 300 korun menší příjem než minimum jestli jí to doplatí, tak jí řekli že by nesměla pracovat. Pak by měla nárok.

 


Nepřihlášený uživatel

#90 Re: Re:

2014-01-15 15:45

#89: Mára - Re:

Ano,pokud jsi vysokoskolak,mohl by si delat pro mesto nejakou administrativu. tady jde o to,aby se hlasili v 6 rano a nemeli roupy delat po nocich mejdany atd. klidne je i lip zaplatit. pokud by rano prisel vozralej a zfetovanej mel by smulu. na ne plati jen tvrda ruka.


Nepřihlášený uživatel

#91

2014-01-15 15:53

Chodila jsem do Příbrami na střední školu a parta tří cikánů málem znásilnili mojí spolužačku a to odpoledne když čekala na vlak domů.

Nepřihlášený uživatel

#92

2014-01-15 16:57

Není třeba obsáhle komentovat. Víme, kde žijeme, a chceme jen to, na co jako občané máme nárok.
nokixxx

#93 Re:

2014-01-15 18:05

#13: -

Pred mnoha lety tu bylo jedno největší zastoupení skins lidé nám nadávali to plešatejch šmejdů ale nikdy tu nebylo to co nyní.Je na čase staré dobré časy vrátit. Mesto bylo bezpečné ne jako nyní.Naco demonstrace prostě je vyhnat.

 

 

 

 

nokixxx

#94 Re: Všem rasistům

2014-01-15 18:12

#51: majda - Všem rasistům

Nic ve zlém ale až vás ten člověk jen okrade tak budete mluvit jinak.Mam děti a představa jak nákej nemakačenko mlátí mé dítě mě děsí.Jak chcete situaci řešit.Děte večer ke křižáku je přemlouvat. Sama pochopíte,že nic jiného nepomahá.

Kamilka

#95 příští rok přibudou další

2014-01-15 18:30

Další várka cikánů je plánovaná na příští rok..
Slyšela jsem to nedavno :(

Nepřihlášený uživatel

#96

2014-01-15 18:43

je to nejhorší město co se to tu stává i pod svatou horou se přepadává chodí tam děti na skauta

Nepřihlášený uživatel

#97

2014-01-15 19:30

Pochytejte ty zmrdy a všechny.

Nepřihlášený uživatel

#98

2014-01-15 19:50

Takový člověk by měl být vyhoštěn na sibiř!

Nepřihlášený uživatel

#99

2014-01-15 20:52

Tato petice je naprosto správná a potřebná.Nechceme přeci, aby se Příbram stala Palermem .Veselý

Nepřihlášený uživatel

#100

2014-01-15 22:44

Je super že jste přišli stouto peticí jen ať to vede k lepšímu držím palce