Petice za bezpečnou Příbram

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za bezpečnou Příbram


Nepřihlášený uživatel

#101

2014-01-16 08:40

zážitek blízké osoby

Nepřihlášený uživatel

#102

2014-01-16 08:52

Pocházím z Příbrami a mám v ní rodinu.
komunista

#103 Curaci, blbci a rasisti

2014-01-16 09:16

Stejne jste tu vsichni hrozny kokoti :D
Renner A.

#104 Re: Proč odpovědní nechali situaci v Příbrami dojít do této strašné hrůzy!

2014-01-16 11:00

#17: -

Co říci na tuto děsivou realitu v Příbrami.  Jediným důvodem proč se i za bílého dne bojí Příbramáci vyjít  bytů, je že bezpečnost není  pro občany města zajištěna, tak jak by měla být a Ti, co město řídí a jsou za tuto hrůznou skutečnost zodpovědní si nevykonávají  řádně své povinnosti  pynoucí z jejích postavení a jsou tam skutečně jen kvůli výplatám a na občany Příbramě  totálně kašlou.

Bohužel, jejich myšlení je natolik krátkozraké a vůbec si neuvědomují, že i Oni samotní, či jejich blízcí, by se shodou náhod a okolností, mohli také stát obětmi té chátry, která v Příbrami řádí. Nechápu na co odpovědní  čekají, že nejsou schopni zajistit v městě klid a pořádek. Je nutno si položit otázku, zda lidé, kteří sedí na řídících místech  města, jsou Ti správní, keří to myslí s občany dobře. Vše nasvědčuje opaku! Jakoby odpovědní, byli někým přinuceni trestnou činnost a vysokou kriminalitu neřešit a jednají, že se v městě nic špatného neděje a vše je v naprostém pořádku!

Ale pane starosto a páni radní! Ono se děje!!!  A není na to vskutku pěkný pohled!

Cožpak to nevidíte a budete nad katastrofální situací v Příbami neustále zavírat oči!!! V tomto případě, nejste Vy, lidé na svých místech a je třeba dosadit do vedení města Ty, kteří to za Vás vyřeší a zajistí lidem v Příbrami pokojné a klidné bydlení! Realita je taková, že si kriminální chátra v Příbrami řádí, aniž by je někdo potrestal a vyvodil vůči nim adekvátně silné tresty, které by si odpykali a poté by si těžko dovolili,  násilí na bezbranných občanech města Příbrami, opakovat!

Anna Kuzmovská

#105 Re: Máte naprostou pravdu a většina lidí s vámi bude souhlasit!

2014-01-16 12:24

#78: -

Bydlela jsem v Příbrami před 40 lety a to do svých 25 let, ale opravdu  nepamatuji zvěrstva, která se v současné době v městě dějí! Velmi dobře, si pamatuji na rušný, noční život ve městě a nikdo jsme se tehdy nebál, v noci z nějakého večírku či posezení s přáteli, jít nočním městem domů, aniž bychom přišli k úhoně, natož za bílého dne.... to, ani omylem!  Byla jsem zde po 40 letech u kamarádky a šokovalo mě to zcela vyprázdněné noční město! Kam se poděl  noční a velmi rušný život v Příbrami, na který jsem byla zvyklá ze s vých mladých let? Vzpomínám si, že to bylo v měsíci listopadu loňského roku, kdy jsem přijela do PB za letitou kamarádkou a  kolem 21:00 hodiny jsme šly Pražskou ulicí a nikde ani noha!Moje  Kamarádka z mládí, mi připadala vyděšená a jaksi nesvá a Příbram na mne působila jako  město duchů,  zcela bez lidí! Má kamarádka mě neustále popháněla, abychom byly již doma, očividně se velmi bála. Všude byla tma a v oknech se také nesvítilo a tehdy jsem si vzpoměla  na vyprávění mého dědečka, který mi vyprávěl o 2.světové válce, když byli v Příbr.,  Němci-Hitlerovci a všude byla zakrytá okna a nikde žádného človíčka! Bohužel, přesně obdobný  a velmi nepříjemný  pocit jsem měla při mé návštěvě v Příbrami, loňského roku. Působilo to přesvědčivým dojmem, jakoby bylo v nočních hodinnách v Příbrami vyhlášeno stanné právo! Tak se tedy ptám, kdo je odpovědný za tento neutěšený stav ve městě?! Bydlím leta v Jindř.Hradci, ale naštěstí tam strach tamnější obyvatelé nemají a lidé tam běžně žijí nočním životem a zábavou a z Příbramskou kriminalitou a nočním neživotem se to nedá absolutně  srovnávat. Jakto, že jinde v jiném městě to jde a zde se v noci nedá vyjít ven beze strachu? Jakoby se zdejší lidé, zcela zapoměli bavit a užívat si života. Zajištění klidného a spokojeného života ve městě  je povinností představenstva města, a pokud nejsou schopní, tuto běžnou realitu ve společenství lidí, svým lidem zajistit, tak musí udělat místo schopnějším, kterým nebude lhostejné, že se jejich obyvatelstvo bojí vycházení z bytů i za bílého dne a udělají maximum proto, aby se život ve městě obrátil k lepšímu a lidé se nemuseli strachovat a obávat se o své zdraví, či zdraví a životy svých rodin a život se zde, v Příbrami navrátil do normálu. Příbramáci, nedejte se a radikálně se braňte nečinnosti odpovědných za  nouzový stav ve Vašem městě. Jedná se o Vaše životy a životy lidí, kteří jsou Vám nejbližší.

Autorka

#106 UPOZORNĚNÍ

2014-01-16 13:18

UPOZORNĚNÍ: Petice není mířena proti žádné rasové skupině, tímto žádám, aby se kdokoliv zdržel jakýchkoliv rasistických komentářů.
xxx

#107 ....

2014-01-16 14:46

je to divné,když vidím po městě se potulovat bezdomovce všech věkových kategorii je pravda že velká většina si tuto cestu vybrala dobrovolně protože nechtějí dělat.... Jen mě zaráží že jsem ještě nepotkal CIKÁNA BEZDOMOVCE,myslím že je to důvod k zamyšlení protože 90% znich nedělá a bydlí si v bytech které následně zničí a pak dostanou další..... Zajímavé jak jsou diskriminovani !je čas stím něco dělat.

Nepřihlášený uživatel

#108

2014-01-16 15:30

Z důvodu vlastních špatných zkušeností ( napadení manžela v 15,oo hod. u Penny), podepisuji tuto petici.

Nepřihlášený uživatel

#109

2014-01-16 16:46

Dokud nevyženou tu svoloč z Příbrami,tak se nic nezmění...
Bůh.

#110 Re: Všem rasistům

2014-01-16 16:56

#51: majda - Všem rasistům  

 Láska k cikánum se dá léčit pouze 9mm..

L

88

#111 Re: Re: Re:

2014-01-16 18:07

#29: - Re: Re:

Přesňe tak...

xxx

#112 Re: Re: Proč odpovědní nechali situaci v Příbrami dojít do této strašné hrůzy!

2014-01-16 18:46

#104: Renner A. - Re: Proč odpovědní nechali situaci v Příbrami dojít do této strašné hrůzy!

Vždyť páni radní je sem nastěhovali..... Ale oni je vlastně za sousedy nemají tak co by se starali,když určitě nějaká dotace přišla ale už si neuvědomili že oni napáchají mnohem větší škody...

no future

#113 Cloumá mnou bezmoc.

2014-01-17 00:58

To se za toho špatného režimu nestávalo, aby osudy obyčejných lidí byly politikům zcela lhostejny, tak jako se to děje v naší pseudodemokracii!
Bůh

#114 Re: Re: Re: Proč odpovědní nechali situaci v Příbrami dojít do této strašné hrůzy!

2014-01-17 07:09

#112: xxx - Re: Re: Proč odpovědní nechali situaci v Příbrami dojít do této strašné hrůzy!  

 Páni radní asi za to nemůžou,cikány a jinou svoloč,sem na svoji ubytovnu přitáhli Páni ze Stavusu a to Pán ing Šimků a ing Šmejkal a Matěj Šimků.

Terorrist

#115 Re:

2014-01-17 12:18

#13: -

hodně fašounů tu před pár lety bylo, i teď se objevují, ale serou se do normálních lidí a cikány nechávají na pokoji....

Hodná

#116 Ne každý na stavusu je špatný ,nemůžete každýho odsuzovat ,a házet do jednoho pytle !

2014-01-17 17:33

#73: -  

 

kata

#117

2014-01-18 00:00

Já se odstěhovala z Prahy do Příbrami a myslela jsem si že tu bude víc bezpečno
Lopatka

#118 Ne všichni jsou na sociálních dávkách dobrovolně,5 % lidí určitě ne

2014-01-18 07:03

#87: -  

 

Bůh

#119 Re: Ne každý na stavusu je špatný ,nemůžete každýho odsuzovat ,a házet do jednoho pytle !

2014-01-18 09:10

#116: Hodná - Ne každý na stavusu je špatný ,nemůžete každýho odsuzovat ,a házet do jednoho pytle !  

 Ano,nejsou všichni na stavusu špatní, jsou i horší.Do jednoho pytle je nikdo nehází,oni už tam všichni jsou.


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-01-18 17:14

Děkuji za změnu

Nepřihlášený uživatel

#121 mama

2014-01-18 18:41

Dobrý den,myslím si,že se v tomto městě nic nezmění. Ať už je to způsobeno špatnými zákony,nebo špatným a kolikrát neochotným jednáním policie. Naší rodinu pronásleduje bývalý manžel mé ženy a to už přibližně 4 ROKY,neustálým,vlastně každodenním ježděním kolem našeho bydliště, pokřikováním z auta, vyhrožováním zabitím a to do konce i naší 2,5 leté dcerky. Manželka a její syn z prvního manželství se bojí kamkoliv chodit. Několikrát kontaktována policie,svědci co vypovídali na policii atd.. Bohužel stále je nám řečeno,že pokud nikoho fyzicky nenapadne,nemůžou nic dělat. Je mi z toho na zvracení,neboť takovýto psychický teror,který kdykoliv může přerůst ještě v něco horšího není vůbec nikým řešen. Bohužel psychopati,násilníci a vrazi stále mají v tomto státě větší ochranu než obyčejný člověk.
Renner A.

#122 Re: mama

2014-01-18 20:28

#121: - mama

No až někomu z Vaší rodiny něco ten psychopat provede, tak už bude pozdě něco řešit!V tomto případě jsou zákony v ČR namířeny proti slušným občanům a je nutné začít radikálně řešit jejich  změnu. Zákonodárcům je evidentně jedno, co se s lidmi ve státě děje a že nemají pražádnou právní ochranu a většině lidí ve státě to asi nevadí, protože by se jinak bránili!

Lidi jsou sami proti sobě, také nechápu, protože páchanému násilímu by se člověk nejen bránit měl, ale je to přímo jeho povinnost. Jistě nikdo z těch, kdo zvonili klíčema nepředpokládali že se o tu ve státě takto zvrhne a šlušní občané nebudou mít žádnou ochranu jak proti zločiinným gaunerům tak zákonům, které jsou Nám k ničemu! Nezbyde pak nic jiného nežli se bránit sám, pokud nebudeme chtít přijít o to nejcenější co máme.


Nepřihlášený uživatel

#123

2014-01-19 19:11

Děkuji organizátorům petice za bezpečnější Příbram. Bohužel mám i čerstvou osobní zkušenost z pátku 17.1.2014 kdy mi neznámý vandal rozbil okno u osobního automobilu.....s povzdechem jsem si přečetl 18.1.2014 v MF Dnes komentář pana radního MUDr. Šedivého o klesající kriminalitě v Příbrami. Šedivá je teorie zelený strom života...

Nepřihlášený uživatel

#124

2014-01-19 21:02

Hlídky se už naštěstí objevují. Nicméně situace zejména kolem ubytovny v ulici Bratří Čapků a pod Čerťákem si žádá zejména řešení ze strany města.
pds

#125 Re: mama

2014-01-19 21:04

#121: - mama

re:121 - mama: Proč mu jednoduše nerozbijete hubu, případně pokud na to nemáte fyzicky, je v Příbrami  dost lidí, kteří to ochotně za určitý obnos udělají. Jak se říká na hrubý pytel hrubá záplata. Každopádně mi to přijde nejrozumnější, než nechat  trpět dítě i manželku. Těžko mu můžete zakázat jezdit kolem domu. Pokud nic nepodniknete mohou se jeho projevy stupňovat.