Petice za bezpečnou Příbram

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za bezpečnou Příbram


Nepřihlášený uživatel

#26

2014-01-14 10:07

souhlasim s touto petici v PRIBRAM je PALERMO asi tam je vice bezpecno
Autorka

#27 Poděkování

2014-01-14 11:13

Všem děkuji za podporu, o naší snahu se zajímají i média, což je obrovský krok vpřed.
Ráda bych všechny poprosila o šíření petice a zároveň také o to, aby se zde případné diskuze a komentáře držely v přípustných mezích :)

Krásný den všem!

Nepřihlášený uživatel

#28

2014-01-14 11:17

Nechci aby to vyznělo nějak špatně ale bohužel u nás před barákem a nesmírnou přesností a četností návštěv jsou každý den policajti a dávají na auta botičky jen to fičí, podotýkám, že opravdu skoro každý den vidim na autech botičky...kdyby tak takhle chodili po Příbrami, v ulicích mezi baráky a v krizových místech taky s takovou přesností a četností, to by ta Příbram byla hned jinak bezpečná!!!

Nepřihlášený uživatel

#29 Re: Re:

2014-01-14 11:41

přesně jedinej kdo by udělal pořádek by byl Hitler


Nepřihlášený uživatel

#30

2014-01-14 12:03

mrdky rasisticky

Nepřihlášený uživatel

#31

2014-01-14 12:05

Hitler byl nevinej

Nepřihlášený uživatel

#32 Re: Re: Re:

2014-01-14 12:07

#29: - Re: Re:

kundo v peci abys chcipl i se svoji rodinou rasysto skurveny

Jiří Šedivý

#33 On-line petice je sice fenomén, ale jinak nic moc

2014-01-14 12:07

Petice, která není peticí ve smyslu zákona a nelze ani relevantně ověřit podepsané osoby je trochu pofidérní. Zastupitelé se jí ani nemusejí zaobírat. Možná oficiální petice nebo dopis podepsaný občanským sdružením nebo pár desítkami jasně identifikovaných osob by mohla být lepší. Ale jinak hezká aktivita. Problém má ovšem širší konotace a řešení není vůbec, ale vůbec snadné, ani levné.
Goebbels

#34 Re: On-line petice je sice fenomén, ale jinak nic moc

2014-01-14 12:09

#33: Jiří Šedivý - On-line petice je sice fenomén, ale jinak nic moc

TY KUNDO BREJLATA HNUSNA. CHCIPNI, STEJNE VYPADAS JAKO MRTVOLA UZ DOBREJCH 20 LET< SPINO

 

Autorka

#35 Re: On-line petice je sice fenomén, ale jinak nic moc

2014-01-14 12:14

#33: Jiří Šedivý - On-line petice je sice fenomén, ale jinak nic moc

Pane Šedivý,

on-line petice požaduje při zadávání podpisu uvedení e-mailové adresy, vím, že i tak by se dalo podvádět, ale je to alespoň nějaké ověření. Řešit tady jestli to k něčemu bude nebo ne, je zbytečné, ono je totiž lepší dělat aspoň něco než jen říkat, že to k ničemu stejně není. Pokud nebude stačit tento podnět, můžeme přistoupit k jiným řešením, jako je právě oficiální petice, apod. Ale někde se začít musí.

Autorka

#36 Komentáře

2014-01-14 12:16

Znovu žádám všechny, aby drželi diskuzi a komentáře v mezích slušného chování, tzn. žádné urážky, nadávky, či rasistické projevy!!! Nemohu ovlivnit myšlení nikoho z Vás, ale chovejme se prosím jako lidé a nesnižujme se pod úroveň.
Děkuji!
Josef Mengele

#37 Josef Mengele

2014-01-14 12:32

Jude raus!
Pan P.

#38 Re: Re: Re: Re:

2014-01-14 12:33

#32: - Re: Re: Re:

Ty  negramotná kukačko.! Kdyby ste chodili do práce , nekradli a neobtěžovali slušné lidi. Nikdo by si vás do huby nebral. Je mi líto toho 1% romů kteří se snaží normálně žít. Na všechny by měl být jeden metr a né jako do teď dva. Doufám ,že se to někam pohne a Příbram bude zase krásné město . Čisté a bílé. Když jdu ven beru sebou pepřák, extra silný a lovecký nůž na prasata.Doufám ,že do budoucna se situace pohne lepším směrem než do teď. Nechci aby v tomhle vyrůstali naše děti.

Příbramák.


Nepřihlášený uživatel

#39 Pan P je idiot!

2014-01-14 12:38

#38: Pan P. - Re: Re: Re: Re:

Ciste a BILE mesto? To myslis vazne? Nenastydla ti pleska? Z rasistu jako ty se mi dela spatne od zaludku. A jen tak mezi nama, idiot s nozem na prasata je pro vetsinu lidi stejne strasidelnej/nebezpecnej jako jakykoliv jiny individuum.
Navic tady vetsina lidi zapomina, ze je to petice o kriminalite, ne o odsunu Romu. Nenapadnej rasismus, to by vam slo, ale priznat si, ze kriminalita je zalezitosti vsech lidi, vsech barev atd. to uz ne.

Monty

#40 Re:

2014-01-14 12:46

#22: ds -

já tuhle trasu jezdím každý den v noci autem potkáte je pravidelně,ale v policejním autě,stačí aby jste projel jen okolo hned to otočí a ženou se za vámi jak blesk,div nejsou schopní vás pronásledovat přez celou PB,jen aby provedli silníční a dechovou kontrolu,posledně jsem se už musela smát,staví mě prakticky ob den

djs

#41

2014-01-14 12:55

do plynu s cikánama, tak jako mi nevadili dřív mě teď vytáčí jen pohled na ně!!

Nepřihlášený uživatel

#42 Re: Re: Re: Re:

2014-01-14 12:57

#32: - Re: Re: Re:

Ty cernej smejde,mas tam spatne i .-)


Nepřihlášený uživatel

#43 Re:

2014-01-14 13:21

#41: djs -

Me toci pohled na hovada, ale to bych musel zplynovat vetsinu lidi. Tak se uklidni blbecku nebo ti maminka zakaze na tejden internet.


Nepřihlášený uživatel

#44

2014-01-14 14:03

V Příbrami jsem bydlela 4 roky na intru a další cca rok a půl jsem tam pravidelně jezdila. Kriminalita tam byla strašně vysoká vždycky, rozhodně by se něco mělo udělat pro bezpečí normálních a pracujících občanů a studentů.
Naštvaný příbramák

#45

2014-01-14 14:12

Petice nepomůže,ti nahoře se nám akorát vysmějí a nechají to být,chce to svolat demonstraci a ukázat jim,že to myslíme vážně a nebudeme se bát vzít to do vlastních rukou,když strážci pořádku na to kašlají

Nepřihlášený uživatel

#46 Re: Re:

2014-01-14 14:29

#43: - Re:

Ale,nech si to k pivu :-)

K

#47 Re: Pan P je idiot!

2014-01-14 14:32

#39: - Pan P je idiot!

Děkuji za tento komentář.. jsem ráda, že se zde nekumulují pouze rasisticky smýšlející občané ... Jsem absolutně za jedno v tom, že kriminalita není otázkou rasy ale otázkou sociální situace jednotlivců, případně nějaké jejich patologie ohledně psych. zdraví a samozřejmě to není v pořádku! Jako Romka ..abych se teď bála chodit po Příbrami jenom kvůli mé barvě pleti? A když budu mluvit o své zkušenosti ..  kdy jsem byla napadena člověkem, který byl znatelně pod vlivem drog ...  bude se mě někdo ptát jakou měl barvu pleti? Je to přece úplně jedno... myslete prosím na ty, kterým svými neuvážlivými výroky můžete opravdu ublížit...  Jako Romka se tu také někdy necítím bezpečně...

Autorka

#48 Re: Pan P je idiot!

2014-01-14 14:59

#39: - Pan P je idiot!

Jsem ráda, že je tu někdo s racionálním názorem, kdo se nebojí ho veřejně projevit. Díky! 
To, že se tady vyvine diskuze s rasistickými útoky je přesně to, čeho jsem se bála a dokazuje to pouze zabedněnost pisatelů daných komentářů, pokud se nedokáží vyjadřovat a chovat jako civilizovaní lidé, pak tak nemohou ani žít.

Drazí komentující, dopadený pachatel nedávných přepadení nebyl Rom, jste překvapení? Tak si laskavě zameťte před svými prahy, chytněte se za rypáky a uvědomte si, co způsobujete svým chováním, protože je to v nás a ne v barvě pleti nebo národnosti.

Autorka

#49 Re: Re: Pan P je idiot!

2014-01-14 15:02

#47: K - Re: Pan P je idiot!

Bohužel rasová nenávist byla, je a bude ... je mi líto, že slušní lidé jakékoliv barvy pleti trpí zabedněností těch ostatních. Přeji Vám jen to nejlepší a doufám, že proti kriminalitě v Příbrami budete bojovat společně s námi. Ráda bych docílila toho, abychom si pomohli navzájem všichni, bez rozdílu barvy pleti či národnosti, přecejen tu žijeme vedle sebe.

Autorka

#50 Re:

2014-01-14 15:03

#45: Naštvaný příbramák -

Pokud petice nepomůže, ukáže to jen zabedněnost naší vrchnosti, ale raději se alespoň pokusím něco změnit, než abych si jen nadávala doma do kapsy.