Petice proti snížení dotace města sportovnímu klubu AZ Havířov

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#20

2014-12-04 07:31

Dobrý den.Nedávno jsem jela kolen zim.stadionu AZ,syn šel na hokej,byl podvečer,vše krásně svítilo a kolem mnoho lidí,stánky,dobroty a vše bylo tak krásně pohodové. Drobátko o hokeji něco vím,kluci ho hráli a milují dodnes. Jako rodič vím,že to není levný sport,ale vždy se to nějak udělalo,aby kluci tento krásný sport mohli mít za svého koníčka.Obdivovala jsem je ,když ráno v 5 jsme už fičeli na trénink,když soboty neděle,jako rodina jsme byli na zimáku :) a fandili ,protože dítě bojovalo na ledě. Proč jedno vedení města může sporty ve městě podporovat a dbát, ať děti mají kde chodit,vědět co je to soudržnost,tým,zažít radost i hořkost prohry,poslouchat trenéra,kterému na nich záleží,který jim dává zkušenosti a rady do hry i života. Že mají kde dospěláci si zajít,potkat se, pokecat,zasmát se. Vždyť v tomto dnešním shonu,je to tak krásné zastavit se a na 3 třetiny zapomenout na shon života. Přála bych novému vedení města,zajít kouknout na ty malé prcky,kteří sotva stojí na bruslích,dres mají zavázaný na dupce v uzlík,aby si ho nepřišlápli a opírajíc se o hokejku a s výrazem bojovníka ,míří na branku ,aby dali tolik si přející goool.Aby se jim to podařilo,musí ujít dlouhou cestu tvrdého boje a úsilí trenéra,který jim dává celé své srdce a sílu, aby se jim to povedlo...Držte se J.Hadašová

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2014-12-04 11:16:31

#20: -  

 Moc krásně napsáno, vidím to úplně stejně, mám syna v klubu. Eva