podporujeme prezidenta Zemana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1429 Re: Hlásná trouba Putina, Lavrova a Rádia Jerevan, prezident České republiky aneb Hledej Šmudlo Ovčá

2015-03-02 12:02

#1423: - Hlásná trouba Putina, Lavrova a Rádia Jerevan, prezident České republiky aneb Hledej Šmudlo Ovčáčku! 

  "Vždyť to nebylo poprvé, Zeman v červnu 1999 novinářům uvedl ekologa a publicistu Ivana Brezinu jako příklad zkorumpovaného žurnalisty. „Když si přejete nějaké konkrétní důkazy o korupci novinářů, dovolte, abych vám jeden dal,“ uvedl v roce 1999 Zeman Brezinovo obvinění z korupce. Před soudem se pak hájil tím, že to někde slyšel. Ale Ústavnímu soudu to nestačilo, a proto zrušil zamítavé rozsudky vrchního i nejvyššího soudu odmítající poskytnutí satisfakce, což zdůvodnil tím, že předávat „vysvětlení“ – formou pomluvy od někoho namísto osobní zkušenosti - je jednáním vyvolávajícím nárok na satisfakci. A premiér Miloš Zeman tehdy prohrál" (viz Neviditelný pes 2.3., zvýraznil jsem já).

MRTVÍ SE OVŠEM SPROSTOTĚ BRÁNIT NEMOHOU ......

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1432 Re: Re: Hlásná trouba Putina, Lavrova a Rádia Jerevan, prezident České republiky aneb Hledej Šmudlo

2015-03-02 12:08:11

#1429: - Re: Hlásná trouba Putina, Lavrova a Rádia Jerevan, prezident České republiky aneb Hledej Šmudlo Ovčá 

Vždyť říkám, že je řada věcí, které i mě na Zemanovi vadí. Tohle je jedna z nich. Ale například jeho pohrdání novináři to je správné. Nic jiného si současní novináři nezaslouží, alespoň většinově. Čest případným bílým vránám.