Petice za okamžité odvolání výpovědi prof. Horáčkovi

Quoted post

Martin Kovařík

#41 Re: Re: Komentář

2016-06-08 10:41

#33: - Re: Komentář , #37: - Re: Komentář 

Vážený pane kolego,

vzhledem k tomu, že autenticita příspěvků je zde pochybná, odpovím na Vaše výpady vůči mé osobě na https://www.facebook.com/ldftoleti/

Díky za pochopení

MK

 

Odpovědi

Soudruh co nikdy nesoustružil, ale po jiných šlapat chtěl

#43 Re: Re: Re: Komentář

2016-06-08 11:28:33

#41: Martin Kovařík - Re: Re: Komentář 

 Víte já FB nemám a ani potom netoužím ... ne že bychom si nemohli přečíst vaše příspěvky na vašem fíbíčku (lze i bez přihlášení), ale proč bychom to dělali ??? Autenticita? To jako, že např. pod nickname "Martin Kovařík" vystupuje v komentářích petice něko jiný? :-) Nebo je to pro vás lepší protože jste si uvědomil, že na vašem profilu FB můžete, až se vám zachce, vaše příspěvky mazat jak se vám zlíbí? Věřte mi, že váš profil na FB číst moc lidí nebude, zvláště po přečtení vašich příspěvků zde ...

P.S. Nevím kde berete ještě čas na FB, já mám co dělat, abych při rodině a své práci napsal alespoň pár příspěvků k této petici a nedělal bych to, kdybych to nepovažoval za správné ... zastávám stále názor, že až na pár výjimek je FB pro náctileté, kteří mají dostatek času na něm trávit více času než by bylo zdrávo (což vaše různorodé, a promiňte mi min. často podivné, příspěvky na vašem fíbíčku žel dokazují ... které jsem měl možnost "zběžně prolétnout" v době, kdy jste v komentářích na tuto stránku odkazoval).