Žádáme okamžité uzavření hranic s Německem.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2016-07-29 23:53

#28: -  

 nasi svobodu??? Kterou, kdyz nam sem chteji vozit cmoudy a my je nesmime odmitnout? Nato rozjebalo cely svet pro sve zajmy a my se ted mame dostat do sracek? Kdyz nam diktuji co mame delat? Svobodu ti vezmou spis cmoudove s islamem. Nevim kolik ti je let a kdo jsi zac. Ja si za komancu pral, aby jsme se zbavili rusu. Amerika byla muj vzor a nejen ta , ale i zapadni evropa. Ted bych si nafackoval, ze jsem chodil na Vaclavak a cinkal klicema jak ten curak. Ze jsem si nenechal ujet ruku tramvaji, abych ty klice neudrzel. Narodni hospodarstvi rozkradeny, tovarny s tisici pracovnich muist jako CKD Poldi Kladno atd atd zavreny. Driv jsme vyrabeli vsechno. Byli jsme sobestacni. Cukrova velmoc a ted cukr dovazime. Tatry a Liazky vyhravaly Pariz Dakar, tak to asi zas takovy sracky nebyly. A kde jsou ted? A co dopravni ci vojenska letadla, ci lokomotivy. Atd atd atd.Zapad nas tahne do peknejch sracek. Az nam sem nacpou cmoudy a  budes se na sidlisti bat jit domu po 17hodine , jako v nekterych sidlistich v premesti Parize, protpoze, tam budou arabove s cernejma prodavat drogy atd pak bude pozde litovat proc jsme hranice nezavreli driv. Nikdy se mi nic nestalo, kdyz jsem musel na hranicich zastavit vytahnout pas , aby si celnici overili kdo jsem. To delam v nemecku stejne, protozeme stejne nemci vzdy za hranicema zastavi a kontroluji. Takze podle meho vypadnout z EU a Nato co nejdriv nez to doma za par let nepozname a budeme se citit jako cizinci ve vlastni zemi. A jen si dovolim malou poznamku. Kdyz chces nekoho kritizovat, ci s nekym debatovat neni nutne nadavat :)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#61 Re: Re:

2016-07-30 20:54:43

#60: - Re:  

Čmoudi, čmoudi, čmoudi… všude samí čmoudi… chrochtá náš lokální knedlovepř