Nemůžeme mlčet!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#68 Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:23

#67: - Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana jste velice hrubý a chováte se velice nevhodně.

 To je jen Váš názor. Rovněž si za svým názorem a svým panem prezidentem stojím.

 Nejste mnohým neznámý, viďte. Jsme téměř sousedé ...

Richard F. Vlasák

Autor je historik a publicista. Působil jako komentátor Deníku jižní Čechy, kde se otevřeně vyjadřoval k mocenským praktikám jihočeské politické reprezentace. Jako nezávislý kandidát se ucházel o křeslo krajského zastupitele za KDU-ČSL. Na svých stránkách Jinykraj.cz komentuje jihočeskou politiku

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-25 22:37:18

#68: - Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den,

je mi velice líto, ale existují pravidla slušného chování, které nelze vykládati za názor:

1) Neznám-li někoho, vykám mu.

2) Slušnost je se představit.

3) Obviňovat někoho ze lži, je hrubé a neslušné, pokud k tomu nepřinesete důkaz.

K dalšímu:

1) Za KDU-ČSL jsem kandidoval v krajských volbách, pokud si však přečtěte moje články, zjistíte jak se to s tou kandidatutou mělo.

2) Nikdy jsem nebyl členem žádné strany, jen jsem, když jsem byl mladší podporoval ČSNS (rodinná tradice mého otce) a později KDU-ČSL (rodinná tradice mé matky), protože jsem při své novinářské práci zjistil mnohé o jihočeské ČSSD i M. Zemanovi byl jsem a jsem k těmto velmi kritický.

3) Lidé z okruhu politických přátel M. Zemana měli s mým psaním velké problémy, a proto jsem musel z Deníku odejít. 

4) Váš pan prezident Vás olbelhává, vzpamatujte se, prosím. Nejde mu o levici, nebo o Vás a Vaše problémy, jde o zdatného politického hráče, který zneužívá Vašich postojů. 

Richard F. Vlasák