MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#144224 Jistotu máme jedinou, "projev" KGBáka Zemana bude obsahovat minimálně jednu snadno odhalitelnou.....

2018-12-26 09:21

Zeman pronese vánoční poselství. V minulosti chválil, útočil i obhajoval své kontroverzní kroky

Prezident Miloš Zeman ve středu hodinu po poledni pronese poprvé v novém funkčním období svůj tradiční projev – vánoční poselství ze zámku v Lánech. Zemanovi předchůdci pronášeli projev na Nový rok, stávající hlava státu však tuto praxi změnila. Novinky přinášejí ohlédnutí za hlavními tématy, která dominovala jeho vánočním projevům v minulosti.

 

.....lež a několik dalších již hůře odhalitelných, celkově tedy bude projev opět russácké trotlování podle RT. To už nyní víme naprosto jistě, v tom KGBák Zeman nepřekvapí. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#144235 Re: Jistotu máme jedinou, "projev" KGBáka Zemana bude obsahovat minimálně jednu snadno odhalitelnou.

2018-12-26 14:29:08

#144224: - Jistotu máme jedinou, "projev" KGBáka Zemana bude obsahovat minimálně jednu snadno odhalitelnou..... 

Tak to jsem to prospal.  Já jsem tak smutnej... V noci byl v TV  South Park  jak ve škole povolili číst Kdo chytá v žitě.  Butters byl kritikou zařazen mezi avantgardní spisovatele. Morgan Freeman četl v TV  jeho knihu. A všude bylo nablito.