Stop výstavbě nákupního centra na místě VS haly ve Frýdku-Místku.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-03-12 18:22

stavět hypermarkety politici musejí aby naplnili své a stranické kasy takže korupce kvete na všech úrovních !!!!

Odpovědi

Jakub Šrubař

#14 Re:

2012-03-13 14:51:59

#1: -

Nechceme to komentovat bez důkazů, ale...

Xjakubs

#86 ja jsem PRO

2012-03-15 14:12:06

Lidi, zamyslete se trochu... je fajn, že máme, jak někdo poznamenal VSH, která je známá v celém regionu.  ALE OTEVŘETE OČI! byli jste někdo poslední dobou v té hale? nemyslím podívat se na nějaké představení, či bruslák. Ale prošli jste ji celou? Ta hala je TOTÁLNĚ V HÁJI. Čas na ni zanechal velké následky. Když prší, všude zatíká, všude jsou postaveny kýble na vodu. A podívejte se z venku. REZAVÁ STARÁ ! VÍTE KOLIK BY STÁLA JENOM RENOVACE, JAK BY BYLA SLOŽÍTÁ A NÁKLADNÁ? a to jen, aby se tam párkrát konala nějaká akce, či brusléní, a jiné sportovní aktivity. PTÁM SE VÁS TEDY! VYDĚLÁ SI TA HALA SAMA NA SEBE? NA SVÉ OPRAVY? já si myslím že ne. Zbourání je smutné, ale nutné! Nákupní středisko si na sebe mnohem více vydělá a bude o něj dobře postaráno. lépe něž o halu!! A má to i další výhodu. Komu se chce jezdit do OVy a jinde několik desítek km nakupovat do shoppinu? HM?

proto Vás žádám lidi, ZAMYSLETE SE TROCHU !


Nepřihlášený uživatel

#127 Re:

2012-03-16 20:59:48

#1: -  

 Je mi stoho strasne smutno Syn hraje na hale hokej 5let.Je to proste dominanta mesta at si rika kdo chce co chce a meli by ji fakt zrekonsteruovat a ne borat.Se divi ze je v tak spatnem savu,kdyz do toho nikdo nedal korunu jak dlouho.A ze na sebe nevydelava  asi proc kdyz se tady nedeji zadne koncerty ani akce???