Petice proti hodnocení písemných maturitních prací z češtiny

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#24 Karolína

2012-06-19 01:07

Maturita se zvládnout dala. Já sama jsem byla úspěšná. Opravdu záleželo na výběru tématu, popř. vědět, co vše do něj patří. Nejjednodušší si myslím je úvaha. Tento rok bylo opravdu špatné téma na úvahu, proto jsem si zvolila raději postup práce "palačinky" a hle za 1. Pokud se budou výsledky anulovat nebo nedej bože psát se znovu slohy, myslím, že vám mnoho lidí "poděkuje". Ostatně podívejte se, jak to bylo dříve... Rozhlasem se vyhlásila maturita, dostal se čas na vypsání a nazdar. Dříve se nikdo nemohl odvolávat nebo psát petice a myslím si, že to tak bylo SPRÁVNÉ!

Odpovědi

HoJu

#25 Re: Karolína

2012-06-19 01:12:24

#24: - Karolína

Chceme anulaci těch prácí proti kterým bylo podáno odvolání nic víc...


Nepřihlášený uživatel

#29 http://www.eduin.cz/titulka/hodnotitelka-vysvetluje-proc-jsou-vysledky-pisemnych-praci-zRe: Karolína

2012-06-19 17:09:57

a.

#30 Re: Karolína

2012-06-19 22:28:23

#24: - Karolína

aha takže to že 4000 lidi má problémy tebe nezajímá hlavně abys nebyla ohrožena ty co?? takové lidi tady fakt potřebujeme ;)

Viky

#32 Re: Karolína

2012-06-19 22:47:55

#24: - Karolína

Karolíno,... z tvého komentáře je jasná jedna věc - myslíš pouze na sebe. Lidé podepisují tuto petici ne proto, že by chtěli "vám úspěšným" nějak uškodit, ale pouze z toho důvodu, aby dosáhli spravedlivého ohodnocení prací svých nebo prací jejich bližních. Rozhodně se nemusíš obávat toho, že byste slohovou práci museli psát všichni znovu. Toho se opravdu neboj, to je nemožné. (Ale jen tak mezi námi - i kdybyste měli slohovku psát podruhé, tak ty jsi tak skvělá, že z toho strach mít nemusíš... nebo snad ano?)


Nepřihlášený uživatel

#42 Re: Karolína

2012-06-20 18:47:47

#24: - Karolína

Chytrá holka,zvolila jednoduchou cestu a má maturitu.V životě to tok snadné nebude.


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Karolína

2012-07-09 13:34:00

Bohužel jsem na tom se slohovou prací jako ostatní. Celou maturitu jsem zvládla na vyznamenání, 6 neděl čekám na výsledky práce a zjsitím že nedostatečná , protože moje argumentace byla povrchní. Ale chápu tě no já kdybych to zvládla tak mi je to taky ukradený , ale myslím si , že kdyby jsi byla v situci jako dalších  skoro sedm tisíc studentů , tak by jsi mluvila jinak:)


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Karolína

2012-07-26 16:52:21

#24: - Karolína

Kdyby se hodnotilo způsobem jako letos i dříve, tak jen na slohu vyletělo tisíce studentů i jiné roky.Proč způsob hodnocení odnese jen jeden ročník ????? O to jde, příští rok to bude zase opravovat škola, tak asi je tam něco špatně, proč změnili názor!!! Hodnotitelé měli "úkol" nenechat projít  všechny slohy, museli hodnocení zpřísnit (to mám od zdroje který tam byl a opravoval je)