Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Quoted post

hrochous

#23 klidek

2012-12-12 10:30

prehnana hysterie. meli by ste se stejnou vervou a planovanim demonstraci bojovat proti chystanemu povoleni koser vrazdeni zvirat eu parlamentem. pak az muze dojit na delfiny ktery nikdo nepodrezava pri vedomi. ps u nas se mohou vrazdit jen mala zvirata z nabozenskych duvodu.

Odpovědi

POWER!

#25 Re: klidek

2012-12-12 13:21:43

#23: hrochous - klidek 

 

myslíte? pak jste jistě onu Zatoku nevidel :) odtud totiž pochází drtivá většina delfinu!

Nepřihlášený uživatel

#28 Re: klidek

2012-12-12 22:33:30

#23: hrochous - klidek

 

Muzu se zeptat KDE berete tu jistotu ze delfiny nikdo nemasakruje za ziva? Chcete mi rict, ze v TAIJI je nejdriv uspi???

Zjistete si fakta nez neco napisete. Dekuji

Rybář

#110 Re: klidek

2013-01-05 19:10:02

#23: hrochous - klidek

Přesně tak, všichni jste jen chytrý ale pro přírodu nic neuděláte. Sedíte u pc a jste chytráci, pro delfína brečíte a cpete se masem, ať je to prase, kráva, srnka, ryba atd. pak to zapijete a petku mrsknete do koše. zvedněte prd... a běžte sázet stromky nebo dělejte něco pro přírodu. I to vaše pc žere proud z temelína či hnědouhelnejch elektráren ale to je v poho. Nekecejte a dělejte... Já na delfíny pojedu tak se tam s některýma potkáme co ???

Mirka

#227 Re: klidek

2013-03-15 00:48:55

#23: hrochous - klidek

http://www.youtube.com/watch?v=V472PM26y4U

Posílám jednu ukázku, jak říkáte - přehnané hysterie - . Víte, Klídku, jste šťastný člověk, že Vás nic nerozhodí, ...ani násilí, krutost a bezohlednost..... Hlavně aby Vám to vydrželo. Možná, že když se bude něco takového týkat přímo Vás nebo Vašich bližních, změníte názor. Ale Vy teď zřejmě zastáváte spíš postoj "Nehas co tě nepálí"

aquaman

#351 Re: klidek

2013-05-31 18:22:17

#23: hrochous - klidek

Nejdříve si zjistěte, jaký je rozdíl mezi klasickou porážkou a rituálním podřezáním. I kvůli tomu byly provedeny nechutné studie pomocí elktrod EEG. Rozdíl je velký a věřte, že kdyby jste byl zvíře a mohl si vybrat, vybral by jste si ten nůž...

Neznamená to, že zabíjení zvířat ve velkochovech podporuji, jen mi vadí tato snaha některých xenofobů štvát zabedněné ovčany proti muslimům!