Petice za zákaz kouření v restauracích

Quoted post

Vendis

#8 Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-19 00:16

#7: m_c_k - Re: Re: Re: Pasivní kouření

Musí se v hospodě kouřit? Zapálil byste svému dítěti? A jiným dětem? Jiným lidem?

Odpovědi

m_c_k

#9 Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-19 00:25:48

#8: Vendis - Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

Bože, jak to souvisí s volbou "hospody"? Stalo by se něco, kdyby lidé měli možnost volby? Milá Vendis, věřte, že jsem ve svém životě řešil šílenější věci než je existence kuřácké restaurace v dosahu mých dětí. Jak byste se popasovala například s částečnou amputací končetiny Vašho dítěte na procházce lesem? Budete žalovat Lesy ČR za to, že v nich jsou velké kameny? Nezlobte se, proto mi podobné "akce" připadají jako hloupé a nedůstojné. Máme právo volby a vychovejme své děti k tomu, aby se vyvarovali našich chyb a volili správně. Pokud se bojíte toho, že Vaše dítě zvlčí tím, že existuje kuřácká restaurace v jeho okolí, navrhuji obdobně zrušít prodej alkoholu, čokolády, slazených nápojů... Proto podobné otázky jako "zapálil byste svému dítěti" považuji za odpovědi nedůstojné, nezlobte se...

fik

#158 Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2013-05-03 07:26:54

#8: Vendis - Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

Musí to být zakázano zákonem, namísto toho, aby to bylo na svobodné vůli provozovatele? Já své dítě neberu do hospody, kde se kouří a ani tam nenutím chodit kohokoliv jiného, tak jako mě nikdo nenutí chodit do nekuřáckých. A pokud do nějaké nekuřácké přijdu, počítám s tím, že si nezapálím a respektuji to.


Nepřihlášený uživatel

#264 Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2015-06-11 11:08:51

#8: Vendis - Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření 

 Děti v hospodě nemají co dělat,at dou sněmy rodiče do cukrárny,a ne rodiče chlastaj a táhnou sebou aj děti,a pak si stěžují na kuraky