Petice za zákaz kouření v restauracích

Quoted post

m_c_k

#9 Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-19 00:25

#8: Vendis - Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

Bože, jak to souvisí s volbou "hospody"? Stalo by se něco, kdyby lidé měli možnost volby? Milá Vendis, věřte, že jsem ve svém životě řešil šílenější věci než je existence kuřácké restaurace v dosahu mých dětí. Jak byste se popasovala například s částečnou amputací končetiny Vašho dítěte na procházce lesem? Budete žalovat Lesy ČR za to, že v nich jsou velké kameny? Nezlobte se, proto mi podobné "akce" připadají jako hloupé a nedůstojné. Máme právo volby a vychovejme své děti k tomu, aby se vyvarovali našich chyb a volili správně. Pokud se bojíte toho, že Vaše dítě zvlčí tím, že existuje kuřácká restaurace v jeho okolí, navrhuji obdobně zrušít prodej alkoholu, čokolády, slazených nápojů... Proto podobné otázky jako "zapálil byste svému dítěti" považuji za odpovědi nedůstojné, nezlobte se...

Odpovědi

Vendis

#11 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-19 00:29:24

#9: m_c_k - Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

Volbu se pomalu zabíjet? Se nechat pomalu zabíjet? Nechat pomalu zabíjet?

Kate 4

#62 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-26 21:33:18

#9: m_c_k - Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

souvisí to úplně .neexistují obchody bez čokoláda a s čokoládou, bez slazených nápojů a se slazenými nápoji...a to proto, že když někdo jí čokoládu, pije slazené nápoje nebo chodí do lesa, jak píšete...neohrožuje zdraví ostatních...kouřením bohužel ano....

Mila

#85 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2013-01-14 01:25:55

#9: m_c_k - Re: Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření 

m_c_k - se vším, co píšete, můžu jen souhlasit. Jo, já jsem z těch kuřáků, kteří si "vyhulují" doma (okna mám otevřena 365 dní v roce). Ale ty rádoby "na city působící" patetické otázky typu "zapálil byste svému dítěti" mi připadnou směšné a nedůstojné. Chtěla bych ale jen podotknout, že nevím, proč máme my hnusní kuřáci tu nálepku "bezohlední". Nekouříme nikde, kde se nesmí, nevynucujeme si kouření tam, kde se nekouří atd. Prostě k člověku kuřákovi jaksi automaticky patří označení "bezohledný".