Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

Veronika

#1564 Re: Re: Re: Studentíci jsou úplně mimo !!!!

2012-12-29 13:22

#1562: Perisek - Re: Re: Studentíci jsou úplně mimo !!!!

Dobrý den, jenže oni si neuvědomují vůbec nic. Mají tak vysoké sebevědomí a vysoké ambice. Co si budeme povídat, sny a plány do budoucna jsme měli kdysi všichni, ne každému vyšly do puntíku. V 18 letech jsem si říkala, že to či ono bych v životě dělat nemohla, tuhle práci bych nechtěla dělat. A uběhlo 20 let a člověk zjistí, že kompromisy se v životě dělat musí.

Jen mě zaráží student Hořejší, který v sobě má tolik drzosti, že by chtěl radit panu Zimolovi.

Pevně věřím,že inspekce na škole zjistí závažné pochybení a vyvodí z toho důsledky.

Odpovědi

demo

#1567 Re: Re: Re: Re: Studentíci jsou úplně mimo !!!!

2012-12-29 17:30:29

#1564: Veronika - Re: Re: Re: Studentíci jsou úplně mimo !!!!

Bohužel, tato skupina vůbec nechápe demokracii.

Co se týče Dominika Hořejšího, od začátku si říkám, jak si to ten hoch představuje? I kdyby paní Baborová odstoupila, co si myslí, že nastane?  Že se  něco změní? Radním pro školství  by se stal  jiný komunista či sociální demokrat. Radní nerozhoduje sám, o všem rozhoduje rada či zastupitelstvo.

V jednom článku jsem si přečetl, že studenti  chtějí demonstrovat třeba i celé čtyři roky. Musím se smát. Ono bude myslím stačit do parlamentních voleb, t.j. asi červen 2014.  Jak to vypadá, výrazně vyhraje levice. Co si potom studentíci počnou?

Vůbec si neuvědomují, že svým chováním přímo KSČM nahrávají.

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...