Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Quoted post

Dedahad

#31 Re: zamyšlení

2013-01-04 19:22

#30: Gabina - zamyšlení

Jen pár slov o zodpovědnosti - CITACE Z PETICE :

"Vynucovaným čipováním psů se jejich počet nesníží , stejně jako se tímto opatřením nesníží množství exkrementů ani  počty nezodpovědných chovatelů psů a problémy s tím spojené ! A ti občané , co dodnes nemají evidenční známky pro své psy , nebudou mít ani čipy ! Je to tedy trest pro ty slušné a platící chovatele , bohužel , ti nezodpovědní se zásluhou radních zase mohou smát - na ně radnice nemají !"

V rychlosti čtete a výsledek podle toho vypadá ! Nejsem , stejně jako asi většina zde diskutujících žádný  profesionální pisatel petic , /mimochodem tato je moje první / jsem jen už postarší ojetý dědek , kterému došla trpělivost nad arogancí moci, klientelizmem a dnes i nad rozumováním jedné ....... - no na rozdíl od vás nemíním urážet ani zdůrazňovat inkvizitorky a čarodějnice a čísi sebestřednost ! Za koho kopete ???? Za ty volně pobíhající psy po Ostravských parcích se moc omlouvám , samozřejmě je to moje vina , MP nestíhá !

 

Čtěte prosím p o m a l u - nejsou to moje slova :

:-((  Mám raději omyly nadšence, než lhostejnost mudrce. 

 

:-((  Lhostejnost, byť jsme ji nazývali jakkoli jinak, je strašnou a trvalou formou krutosti.“

Odpovědi

Gabina

#34 Re: Re: zamyšlení

2013-01-05 12:23:51

#31: Dedahad - Re: zamyšlení

na Vaší odpovědi je opět vidět jak fabulujete,překrucujete a vybíráte si co se Vám hodí.

  1. Já jsem se zmiňovala pouze o úrovni diskuze!Petice mne nezajímá,nejsem z Ostravy.
  2. Sebestřednost je klinický pojem,na přirovnání k inkvizitorovi není nic hanlivého.Měla jsem raději napsat sebestředný narcis(klinický pojem)?
  3. na diskuzi jsem se z Vaší strany nikde nedočetla o nějakém plus pro čipování,žádné seriozní argumenty pro a proti.
  4. Je vidět,že rovněž vnímáte další problémy v soužití psů ve městě,ale toto Vás už nepálí(nestojí další peníze kromě ročního poplatku),takže za to můžou ONI.

Užijte si Vaší chvilku,přeji Vám i vašemu pejskovi jen to nej.Další diskuze je již ztráta mého času .