Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!

Quoted post

Pes

#153 Re: Re: Re: Re:

2013-02-12 12:57

#145: P.Eichler - Re: Re: Re:

To o dokládání byla jen narážka na to, jak chcete po diskutujících, aby každý výrok nějak doložili...

Já nevidím žádnou histerii voličů M.Z. Proč by měli histeričit když M.Z. vyhrál? To nedává smysl. Spíš vidím histerii voličů K.S. Namátkou: komentáře na tomto blogu, umělecká fronta a Hřebejkova "rudá a hnědá prasata", prohlášení "to není můj prezident", a našlo by se toho mnohem víc. Tohle mi přijde jako histerie. Tahle petice je jen o tom chytit K.S. za slovo a požadovat jeho dodržení...

A mimochodem: Některé hospody nabízely pivo zadarmo za to, že zvolíte K.S. Opačnou nabídku jsem nikde nezaregistroval...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#165 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-12 15:45:31

#153: Pes - Re: Re: Re: Re:

Máte pravdu. Proč hystečit. A ty sprosté výpady proti panu Zemanovi začaly až poté co jsem se já a pár dalších žzačalo ptát kde ty údajné výpady jsou. Podívejte se. Začaly nejdřív anonymě  a taky si porovnejte čas. Pak si z toho udělejte vlastní závěr Nesouhlasím s takovou sprostotou ani na jedné straně.

"Tahle petice je jen o tom chytit K.S. za slovo a požadovat jeho dodržení..."

Jenže ve všech odkazech autora petice se hovoří o ROKU 2014. Není tedy petice poněkud předčasná ?

A pročpak v rámci objektivity nesepisujete petici nepožadujete, aby Miloš Zeman dodržel slovo a odešel definitivně z politiky jak slibuje už od r.1996 ?

Kdo teda vyvolává neustále nějaké hystrie ?




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...