Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!

P.Eichler

#126 Re:

2013-02-12 07:18

#97: -

Přečtěte si tuto i jiné diskuse a prosí zkuste mi napsat příklad, že je tomu tak jak popisujete. Já stále nacházím jen moudra typu: "voliči Karla si myslí..." , "voliči Trautenberka jsou debilové...", "voliči K.S. umí jen urážet a napadat...". Vás a další podobné "demokraty"nejspíš uráží, že že jsou i voliči kohokoli jiného než toho kdo se líbí vám. Do druhého kola postoupil Schwarzenberg  tak brojíte proti němu. Kdyby tam postoupil kdokoli jiný, budete štvát zas proti němu. Opravdu velmi "demokratický" přístup. A to ještě byl zvolen kandidát který vám vyhovuje. Nedovedu si představit ten cirkus, kdyby volby vyhrál někdo jiný. To byste byli schopní snad vyvolat občanskou válku.

PROSIL BYCH O TY PŘÍKLADY.


Nepřihlášený uživatel

#127 Re:

2013-02-12 07:33

#5: Rudý sračky -  

 jako vtip dobré, jestli to ale myslíš vážně, no nazdar hodiny :-)


Nepřihlášený uživatel

#128

2013-02-12 07:37

Toho kalouskoida šláfenberga jsem prokoukla už dávno - je to fakt dobrá loutka. Ale hlavně mladším lidem se to těžko vysvětluje, když je masírují média včetně "veřejnoprávní" TV. Navíc neznají základy historie a jsou manipulováni takovými padouchy, jako je Kalousek. Volby byly spiknutím přívrženců zla a jsem ráda, že se některé osoby odkopaly. Například pan Hřebejk, Menzel atd. Vzali mi ideály, ale aspoň vím, co jsou zač. Je to vše kvůli majetku. V ČR je cenzura horší jak za bolševika. Jestli tohle je demokracie, tak chci radši zpátky komunisty.

Nepřihlášený uživatel

#129 Re: Re:

2013-02-12 07:42

#126: P.Eichler - Re:

žádný jiný kandidát se tak sám ve volbě neznemožnil jako Šláfenberg kecama o Sudetech a protičeských postojích. Ostatně čiší z něj jen touha po dalším majetku - ten, co má a většinou negálně získaný - mu zřejmě nestačí. Asi si ho chce vzít do hrobu.


Nepřihlášený uživatel

#130

2013-02-12 09:15

Schwarzenbergovi jde o jeho funkci, jeho sliby nestojí za nic. Válečný veterán Vranský mu to v posledním duelu prezidentských kandidátů řekl přesně. Není pochyb, co je Karel Schwarzenberg za člověka.

Nepřihlášený uživatel

#131

2013-02-12 09:48

Starý pán Schwarzenberg je nemocný a senilní, dělající našemu státu ostudu i věčným usínáním, např. při návštěvě izraelské delegace zachycené televizí. Měl by si uvědomit, že opravdu na tuto práci ve vrcholné politice již nemá.
P.Eichler

#132 Re: Re: Re:

2013-02-12 09:49

#129: - Re: Re:

Šláfenberga žádného neznám. Jen primitiv se ukájí posmíváním a komolením jmen. A kecy o sudetech máte na mysli jaké ? Zkuste je prosím formulovat.

"Ostatně čiší z něj jen touha po dalším majetku - ten, co má a většinou negálně získaný - mu zřejmě nestačí..."

Toto tvrzení jste schopen doložit čím ?

P.Eichler

#133 Re: Vzdělání

2013-02-12 09:56

#110: - Vzdělání

pan Ing. Miloš Zeman má dostudovanou vysokou školu

O.K. ovšem žádná vysoká škola automaticky neznamená moudrost. A u tohoto pána mám o této vlastnosti pochyby i když se s ním dá v něčem i souhlasit.

Ovšem podle vašeho příspěvku též touto vlastností neoplýváte. Že by věk 35 a IQ ne o moc vyšší ?

P.Eichler
Nepřihlášený uživatel

#134 Autor petice ani neví, že je rok 2013

2013-02-12 10:35

Dokončím toto volební období a pak bych skončil. Předpokládám, že do voleb v roce 2014 už TOP 09 nepovedu.
Uvádí se ve všech materiálech na něž autor odkazuje. K čemu taková hloupá petice slouží ? Jen k rozeštvávání lidí.


Nepřihlášený uživatel

#135

2013-02-12 10:51

myslím,ženastála doba oby jak Kalousek tak Schwanzenberg odešli jsdnou provždy z politické scény.......nespolehejme na jeho slovo, on ho nikdy nedodržel a nikdy ho nedodrží,slovo čest je pro něj slovo cizí

Nepřihlášený uživatel

#136

2013-02-12 10:53

Je to jak s celou současnou vládou, majetek získaný za velmi podivných až protiprávních podmínek zaštítěných vládními politiky.

Nepřihlášený uživatel

#137

2013-02-12 11:01

Ať skončí nejen Schwarzenberg, ale s ním i celá vládní sebranka.
P.Eichler

#138 Re:

2013-02-12 11:02

#135: -

Stejně jako své slovo nedodržel ani Miloš Zeman. Tak k čemu taková petice. Jen ke štvaní lidí.

Kdyby nešlo o Schwarzenberga, půjde o někoho jiného. Sorta závistivých a nenávistných lidí si vždy někoho najde.


Nepřihlášený uživatel

#139

2013-02-12 11:03

Není k tomu co dodat. Ať skončí jak K n í ž e tak i Kalosek.

Nepřihlášený uživatel

#140 Re: Zámky punku

2013-02-12 11:03

#51: L.J. - Zámky punku

Zajímavé, že vám najednou Jákl sedí


Nepřihlášený uživatel

#141

2013-02-12 11:07

Dementní Schwarzenberg nepatří do politiky. Stydím se za ty, kdo jej volili.
Rubín

#142 Re:

2013-02-12 11:10

#5: Rudý sračky -

Úroveň některých přívrženců Káji Švarcenperka je zarážející. Inteligence, slušnost, morálka - to jim nic neříká.

Pes

#143 Re: Re:

2013-02-12 11:12

#138: P.Eichler - Re:

P.Eichlere, jak jste schopen doložit, že jste P.Eichler? :-)

Debata mezi prezidentskými kandidáty jasně ukázala, kdo umí mluvit a je schopen reagovat v diskusi. K.S. rád říká moudra hospodského typu proložená přisprostlými výrazy - zřejmě se tak snaží být víc lidový a líbit se i jednodušším voličům - ale pokud jde o diskusi nad věcnými tématy, tak ho M.Z. strčí do kapsy. Abyste věděl, nejsem příznivce M.Z. (ten je na moje gusto až moc samolibý a rád uráží jiné), ale není mi jasné, když už jsme volili menší ze dvou zel, proč tolik lidí dává přednost formě (K.S., kníže, slušně vychován - i když jeho výroky o tom nesvědčí) před obsahem (M.Z. je schopen reagovat v diskusi a má mnohem větší přehled)... To jsme opravdu národ lokajů?


Nepřihlášený uživatel

#144

2013-02-12 11:31

Sliby se mají plnit, není třeba čekat do Vánoc.
P.Eichler

#145 Re: Re: Re:

2013-02-12 11:50

#143: Pes - Re: Re:

Že jsem Petr Eichler samozřejmě jsem schopen doložit občanským průkazem, rodným listem i pasem a dalšími úředními dokumenty.

Miloš Zeman jako diskutující mnohého strčí do kapsy. To s vámi souhlasím. Podrobnějším rozborem však dojdeme k tomu, že co povídá zdaleka nemusí být vše pravdivé a že nemusí být tak sečtělý jak se snaží působit. MŮŽE ale NEMUSÍ. Jestliže je něco řečeno s jistotou a bez zaseknutí, koho napadne, aby si to ověřovat ? A Miloš Zeman je v šíření těchto vědomých či nevědomých polopravdách a pololžích mistr. Netvrdím, že to musí být vždy v politice na škodu, ale nemělo by se to stát normou. Kdo bude pátrat po tom když je s naprostou jisttou řečeno např: "Jak uvádí můj oblíbený autor Adam Fjodorovič Vasiljev v knize, Jak se valila ocel, na straně 456. Tam Nathaniel Bumpo povídá Tomu Sawyerovi...." Vidíte, je to celé pitomost protože takový autor neexistuje, kniha se jmenuje Jak se kalila ocel a nemá 456 stran a Nathaniel Bumpo se nikdy s Tomem Sawyerem nemohl setkat. Řeknu li to ovšem s patřičnou suverenitou a podotknu-li, že každý kdo tohle neví a nečetl je naprostý idiot, koho napadne se v tom šťourat ? A takových "lidových vyprávění se Miloš Zeman dopouští běžně. Vzpomeňme na jeho slavný "kufřík" který mu pomohl k premiérskému křeslu podobně jako k prezidentskému "nacistická  a sudeťácká" lež za kterou se dokonce jaksi omluvil.

"To jsme opravdu národ lokajů?" Mne se neptejte. Já stádovitě neskočím na všehno co píšou v Blesku ani nechodím do hospod kde visí nápis "jen pro voliče M.Zemana" a to i kdybych ho volil.

Miloš Zeman mi nijak zvlášť nevadí a výsledek voleb respektuji. Jen nechápu povolební hysterii jeho voličů a nedovedu si představit co by se dělo kdyby ve volbě neobstál. Prohlačovali byste volby za neplatné nebo byste přímo vyvolali občanskou válku.


Nepřihlášený uživatel

#146 Re: Re: Inteligence, slušnost, morálka

2013-02-12 11:57

#142: Rubín - Re:

Zato vy jste přímo ukázkovým příkladem těchto vlastností. To se hned pozná. Stačí jedna věta.


Nepřihlášený uživatel

#148

2013-02-12 12:26

Je s podivem, že tento politik vyhrál v Karlových Varech.V těch Varech, v kterých s Bakalou prodal Becherovku a stát byl perfektně okraden.To mají občané tak malou paměť?

Nepřihlášený uživatel

#149

2013-02-12 12:38

Petici jsem podepsal, ale myslím si, že je marná. Na dodržení slova musí být chlap a ne tenhle ...

Nepřihlášený uživatel

#150 Re: Re:

2013-02-12 12:45

#126: P.Eichler - Re:

PAVEL EICHLER, VOLIČ KARLA, HAJLUJÍCÍ NÁCEK, má tu neskutečnou drzost moralizovat:

http://liquidator.blog.cz/1001/denik-mf-dnes-je-napojen-na-neonacisty

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008032402

Chucpe!

 

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...