Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!


Nepřihlášený uživatel

#101

2013-02-11 21:50

do píče můžete jít s vaší peticí. hovno víte a Karel je COOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#102 Re: Re: Chorobnému sestavovateli petic Weissovi

2013-02-11 21:52

#99: Miloš H. - Re: Chorobnému sestavovateli petic Weissovi

No, tak to samozřejmě. Akorát nemám bohužel, tu masturbační potřebu. Prosím, dokončujte věty, aby dávaly smysl. Jde o to, aby vaše myšlenkové "fajnofky" pochopila, i ta, vámi zastupovaná lůza. Děkuji

kundy

#103

2013-02-11 21:58

Kundy! Víte co ste? Slušn+ě vymaštěný KUNDY !!!!! A Karel si z vác dělá co? No co? HOVNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#104

2013-02-11 22:09

Schwarzenberg a jeho nevlastní šlechtičtí předkové
nabyli majetky terorem proti českému národu.Pod trestem hrdla musela česká šlechta své majetky odevzdat germánským rekatolizátorům. Šlechtické tituly byly po roce 1918 zrušeny. Přesto ani nedostudovaný lesník se nechá titulovat.

Nepřihlášený uživatel

#105

2013-02-11 22:12

Se vším souhlasím, nevím, jak může být někdo tak tupý, že volil knížete. Zřejmě jeho voliči neslyší, nevidí. Zapomnělo se i na jeho politickou promiskuitu - kolika prošel partajemi, když dál strana nefungovala, šel o dům dál...

Nepřihlášený uživatel

#106

2013-02-11 22:22

myslím, že do politiky by měl jít člověk mladý a po vzoru USA získat potřebnou kvalifikaci pro svůj úřad , pan kníže by měl odejít na zasloužený odpočinek ,věk na to má
Nevo
Nepřihlášený uživatel

#107

2013-02-11 22:29

Slovo šlechtice se má dodržet. Vulgární komentáře odpůrců této petice hovoří o těch správných sympatizantech knížete Karla. Jaký pán taký kmán.


Nepřihlášený uživatel

#108

2013-02-11 22:34

Táhněte do pekel, už jste poškodili ČR a jejích občany nadmíru !!!

občan

#109 Re:

2013-02-11 22:34

#5: Rudý sračky -

Vymydlený mozek, nic víc s o tobě nedá napsat. Jsi k politování!


Nepřihlášený uživatel

#110 Vzdělání

2013-02-11 22:50

Já jsem prezidenta vybíral, s ohledem na vyšší dosaźené vzdělání jednoho z kandidátů. jelikož prezident je částečně můj zaměstnanec, protože platím daně a část peněz které vydělám jde i na plat prezidenta, přistupoval jsem k tomu jako kdybych vybíral vhodnějšího zaměstnance, pan Ing. Miloš Zeman má dostudovanou vysokou školu a je tudíš pro mě vhodnějším kandidátem Karel Schwanzenberg je nedouk, proto v mém vlastním výběrovém řízení (na které mám jako daňový poplatník a občan této země právo) neuspěl. Jsem ale nicméně moc rád, že jsem si tuhle diskuzi přečetl, protože jsem si udělal obrázek jací lidé asi mohli volit Karla Schwanzenberga, podle úrovně příspěvků je profil voliče asi zhruba tento: věk kolem dvaceti a IQ né o moc vyšší.

Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Vzdělání

2013-02-11 22:58

#110: - Vzdělání

Zato ty si výkvět ty vimrdaná rudá lopato. Můžeš si vyhonit nad obrazem Zemanovi špekaté tlamy s třema bradama TY RUDÁ PIČO !


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: Re: Vzdělání

2013-02-11 23:09

#111: - Re: Vzdělání

Nauč se psát hošku, más pravopisnou chybu hned v tom tvém vulgarismu. A měl by jsi jít už asi spát, zítra jdeš do školy, užij si ta školní léta dokud to jde, budou to pravděpodobně nejhezčí léta tvého života, s tvojí inteligencí a způsobem vyjadřování to pravděpodobně dál než na pŕidavače na stavbě nedotáhneš. Ale kdo ví, třeba ti při tvojí hlouposti zítra tramvaj ujede nohu a zachrání tě invalidní důchod :-)))


Nepřihlášený uživatel

#113

2013-02-11 23:16

Souhlasím a nemám co dodat.Snad jen,že v mých žilách koluje 1/8 "modré krve" rodu von Tannenbergů a o to víc je pro mne nepochopitelné jednání a chování "plnokrevníka" výše zmíněného.Chlap se pozná podle toho,zda si stojí za svým slovem.Co je výše zmíněný?Prašivý pes???

Nepřihlášený uživatel

#114 Re:

2013-02-11 23:22

#113: -

Je to jenom starý, pomatený, zmanipulovaný a zadlužený pán, podle mě není špatný člověk, ale měl by si jít odpočinout na Konopiště, sem tam vyjet pod dohledem na koroptve a nechat politiku na jiných lidech.

 


Nepřihlášený uživatel

#115

2013-02-11 23:45

Slovo danné voličům se má dodržet!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-02-12 00:21



Nepřihlášený uživatel

#117

2013-02-12 00:21

Prd! Toto nepodepíšu rači nasrat do huby !!!

Nepřihlášený uživatel

#118 Re:

2013-02-12 00:23

#9: Milhaus -

A je mi jasné že jsi zase jeden ze studentů co se jen přidal ke stádu a o politice nemá ani páru protože jestli je podle tebe sociální demokracie to samé jako komunisti tak potom je top 09 extremní pravicová a nacionalistická strana tak se prosím zamysli nebo si něco přečti a nehul než napíšeš totální hovadinu. A za druhé věta Karel je náš a následné urážky jen ukazují na tvůj nízký intelekt a svědčí o zaslepenosti Karlových hnědých košil


Nepřihlášený uživatel

#119

2013-02-12 00:25

Všimli jste si jedné krásné věci a to že Karlovy hnědé košile tady šíří jen vulgarismy a nenávist.
Se poseru to psal opravdový génius :-D

#120 Re: Re: Vzdělání

2013-02-12 00:28

#111: - Re: Vzdělání

Se poseru to psal opravdový génius :-D

JanSev

#121

2013-02-12 01:10

Evidentně loutka a člověk, co si nedokáže stát za svým názorem. Buď slovo nedodrží vůbec, a nebo při velkém negativním ohlasu svá slova dementuje. Během dvou let s ním proběhly medii min. 3 skandály, které za ně musel řešit někdo jiný a on od toho opět dával ruce pryč. Ve chvíli, kdy viděl šanci získat větší moc, nechal ze sebe udělat spokojenou modlu v bílém fraku s dýmkou, kterou mu každej uvěřil a nehlodal do hloubky ke zkaženému vnitřku. M.Z. podivné restituce, tunelaření apod. bylo nic s knížeckým podivným podnikáním, restitucemi a tunelařením. Hold nebyl vidět, tak nic špatného nedělal. A nevím jestli k.S hlava už neslouží (v tomhle věku bych se nedivil), ale tyhle věci on sám popírá, všechny se staly nějakou jinou vinou (krom úplatku, ten přiznal). Přiznávám, že M.Z má taky pár skvrn na sobě,občas popře co řekl,ale ve srovnání s K.S je M.Z čistý jak lilie a umí dodržet své slovo. Takže milý K.S, ukažte, že máte koule a aspoň jednou dodržte slovo.

P.S:Je vidět, že i když nás, voliče M.Z., označovali za křupany, kořaly, prasata apod. ve výsledku se chovají oni sami tak jak nás označují. My jsme byli vždy otevřeni debatě a kritice, s možností !NORMÁLNĚ! obhájit M.Z, ale oni ne (až na výjimky, kterých, aspoň v mém okolí, mnoho nebylo). Jedno křivé slovo proti K.S a člověk byl téměř vyvržen ze skupiny, která byla tvrdě pro K.S. Podle jejich stylu urážení, psaní apod. by asi byli nejraději, kdyby zde byl autokratický režim s tím, kdy by se volilo jen z jednoho jména. Na úplný závěr to napíši asi takhle: My na ně s růží, oni na nás lopatou.


Nepřihlášený uživatel

#122 Re: No komentář přesně v duchu Karla - to asi berete společné hodiny "Slušného vyjadřování ".

2013-02-12 01:28


Nepřihlášený uživatel

#123

2013-02-12 01:35

Sliby se mají plnit a nejen o Vánocích.
1antonia

#124

2013-02-12 01:36

Pan Schwarzenberg si byl sakra jistý vítězstvím.
P.Eichler

#125 To opravdu nedokážete zvládnout výsledky voleb,

2013-02-12 07:03

že musíte sepisovat takové idiotské petice ??? Pročpak nasestavíte petici, aby Miloš Zeman odešel z politiky a zústal "důchodcem z vysočiny" jak sliboval už mnohokrát před cca deseti lety i po neúspěšné kandidatuře na prezidenta před pěti lety ?
Předvolební kampaň již skončila, volby dopadly jak dopadly tak proč je nutné neustále šížit polopravdy lži ? Proč je nutné nadále špinit neúspěšné kandidáty ?
Voliči Miloše Zemana jso snad schopni vyvolat občanskou válku.

Já asi napíšu petici pro přijetí zákona proti šíření lidské blbosti.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...