Dabing seriálu Castle na zabití

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Dabing seriálu Castle na zabití

Martin

#1

2014-08-05 13:26

Tuto petici podepsalo 5 lidí a petici proti nulové toleranci alkoholu u cyklistů zatím ješte nikdo kromě mě nepodepsal. Lidi naserte si.


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2014-08-07 08:52

#1: Martin -  

 dabing-Castle na zabití je super co si stezujete


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-08-07 21:10

Je velice nečestné, nejen vůči divákům a hercům, měnit v průběhu seriálu dabingové herce.

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-08-07 22:26

Peníze jsou vždy až na prvním místě, že? Ale kdo se na to má koukat, chci původní dabéry! :)

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-08-08 12:11

nezlobte se na me ale je nesmysl zakladat jednotlivou petici za kazdej dalsi serial, kde se zmenej daberi, je tu jedna petice primo za podporu tech daberu a ta bohate staci

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-08-08 14:07


Jana

#7

2014-08-08 21:30

#5: -  je to jen castecne pravda.. Kazdej serial ma svy fanousky a ti prece mohou vyjadrit svuj nesouhlas...Prima se ohani tim, ze pokud jim neklesne sledovanost , tak se tim zabyvat nebude... :(  a neni , zadny problem podepsat nekolik petic..., hlavne, kdyz to necemu pomuze a podpori kvalitni dabing... :) :)

 

Jana

#8 6#

2014-08-08 21:40

6# ...byl můj příspěvek, který jsem omylem smazala...  :(( ... Žádná cenzura ...  :) :) ...  Takže to je ta  7# :) :) omlouvám se... J.


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-08-11 02:43

Souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2014-08-11 09:09

#7: Jana -  

 jenze tim, ze maj lidi potrebu aby petice vznikla za kazdou blbost, je jejich vaha nula nula prd

Jana

#11 Re: Re:

2014-08-11 10:34

#10: - Re:  

 ...a jak maji nespokojeni lide reagovat, kdyz jim na dotazy , odeslane na opravnena mista, nikdo neodpovida ..Jak se jinak branit ignoraci... Mimochodem ja se alespon ke komentari podepisu.... 

jiná Jana
Nepřihlášený uživatel

#12

2014-08-11 22:02

Dobrý den všem, chtěla bych poprosit, abyste se podívali (a třeba i podepsali) mou petici na podobné téma, která se zabývá nejen seriálem Castle a přeobsazením skvělé Jitky Ježkové, ale celé situace v dabingu a měla by být nesouhlasem s přeobsazováním a neobsazováním skvělých dabérů a dabérek do nových projektů.
http://www.petice24.com/dabing

Předem děkuji!

Jana

#13 Re:

2014-08-12 07:46

#12: jiná Jana -  

Dekujeme za podpis i  za odkaz ( mate uz slusny pocet )...nekteri z nas uz podepsali... :)  Samozrejme drzime  si pesti, abychom meli co nejvice podpisu a pomohlo to nasemu oblibenemu a hlavne kvalitnimu dabingu... 

Dekuji , ze podporujete kvalitni cesky dabing !


Nepřihlášený uživatel

#14

2014-08-19 19:01

Hlas Kate se v nove serii opravdu neda poslouchat, uplne to rve usi, neda se na to divat. Jak kdyby najednou Kate mela uplne jinou osobnost. Dal se na nej na Prime divat nebudu, to uz je snad i lepsi ten slovensky dabing. :)

Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2014-08-21 17:15

#1: Martin -  

 Jelikož nepiju tak se mě taková petice vůbec netýká :D


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2014-08-21 17:17

#7: Jana -  

 Přesně tak. já jim třeba tu sledovanost snížím, protože se na to nedá koukat :(


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-08-24 17:29

Naprosto souhlasím, že původní dabing byl neskonale lepší. Dokonce jsem se po přeobsazení Beckettové přestala dívat, protože nový hlas k ní vůbec nesedí. Dikce je jak u dozorkyně vězňů a připomíná mi skřípání polystyrénu po skle.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-08-25 08:18

VY MÁTE STAROSTI, MILÝ DABÉŘÍ


Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2014-08-28 11:31

#17: -  

 kdyby to ona dabovala od zacatku tak nebudete mit problem, tak ji zas nemusite shazovat

Jana S.

#20 Re: Re:

2014-08-28 16:25

#19: - Re:  

 Tak s tím naprosto nesouhlasím... K postavě se hlas absolutně nehodí .. chybí ji ta jemnost ... A kdo zná originál,  tak ví o čem mluvím...Jitka Ježková to prostě uměla vystihnout a podat už od prvního dílu ... O nové intonaci raději pomlčím.. Ale je pravda, že ta jemnost chybí i současnému dabingu Lanie ... :( :( 


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: Re:

2014-08-29 13:38

#20: Jana S. - Re: Re:  

 ja prvni dabing slysela az do ty novy serie, do ty doby jen original a teda problem nemam

Ivo Brno

#22 Castle

2014-09-03 05:25

Nezávisle na této petici (na dokonce před ní) jsem napsal mail přímo Primě, že dubbing Castla je strašný (jakož i většina ostatních dabingů). Pořád si klepeme na rameno pýchou cenou Františka Filipovského, ale to byla jiná doba, jiní profesionálové a jiné peníze. Dnes je to odfláknuté, tři hlasy pořád dokola, neprofesionální, odfláknuté, ale laciné. Chci filmy v originále, řada kanálů kabelové televize to umožňuje, proč ne všechny? Musí platiti víc za použití originálního zvuku?

Problém je ovšem v tom, že Prima s tím nemá nic společnho. Dubbing zajišťují nezávislé laciné společnosti, které chrlí filmy jako housky na běžícím pásu, za hodinu jsou schopni nadabovovat dvouhodinový film, a televize to od nich jen kupují.

P.S. Castle se vyslovuje Kásl bez T, ale to si asi nikdo z nich neposlechl na originálním zvuku

Jana S.

#23 Re: Castle

2014-09-03 15:52

#22: Ivo Brno - Castle 

 Souhlasím s většinou co jste napsal. Ale žijeme v Česku, tak by měl být kvalitní český dabing. Ne všichni umějí dobře anglicky a sledování titulků na televizoru, hlavně pro starší diváky, nic moc. Souhlas s tím, že by tu měla být možnost výběru. Ty dabingové společnosti to ale vyrábějí pro konkrétní tv stanici a ta to od nich za nějaké peníze kupuje. Ale vysílá to ona , tak jí přece musí záležet na kvalitě a má si to ohlídat, když za to platí... Ale jelikož tam jde o šetření peněz, tak je divák vůbec nezajímá ... Sledovanost jim neklesá, tak proč by to řešili.. :( ani nemaj tu slušnost odpovědět na mail....

PS:...za výslovnost a vše ostatní zodpovídá režie(dabingu), tak by podle toho měla být hodnocena...

 


Nepřihlášený uživatel

#24

2014-09-03 17:24

Nově nadabovaná Kate je příšerná - kazí zcela celý dojem z příjemného seriálu.

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-09-06 15:37

Nový dabing mě tak iritoval, že jsem seriál přestala sledovat. To raději titulky.