Uvalení spotřební daně na petardy, dělobuchy a další pyrotechniku

Konrád

#76 Re: Re:

2015-01-01 19:57

#51: - Re:  

 Tobě ty raketomile už  musela vletět do zádnice,jelikož se ti dostaly ty sračky do hlavy .


Nepřihlášený uživatel

#77 Re:

2015-01-01 20:14

#57: Tomáš Marný -  

 Tomáši máte pravdu jsem pejskař a fakt mě dokáže vytočit když vylezu před barák a šlápnu do psích výkalů a dokáže mě vytočit když sousedovic psi dokážou štěkat třeba celej den v kuse,protože jsou sami doma,ale je to chyba majitele a ne psa.Pes si po sobě neuklidí prostě musí majitel zodpovědný to udělá štěkání se dá vychovat já to taky dala a vychovala jsem si jí a neštěká kromě nebezpečí samozřejmě.Takže co vlastně chci říct někdo si po svých psech uklízí někdo ne je to špatná vyzitka nás pejskařů ano je.Zrovna tak vy co jste zastánci pyrotechniky ano střílejte a bouchejte,ale vážně by to stačilo o silvestra a Nový rok a pak může být klid.Někdo z vás je ochoten na to přistoupit jiný ne to je zase vaše špatná vyzitka.Navíc ano padly názory o zákazu,ale to snad není nutný ani bych to neděla a taky tahle petice o žádném zákazu nemluví jen o regulaci a omezení.To mimo Silvestr a Nový rok pak by to bylo opravdu jen jeden den v roce a bylo by to ok.Já třeba osobně jsem pro regulaci kůli mě samotné vadí mi to,obtěžuje mě hluk a smrad s petard mě dusí zažila jsem šok z leknutí není to nic příjemného.Takže ne kůli psovi ta se toho vůbec nebojí mám ji čtyři roky a nikdy se nebála letos ne,ale minulé roky na to koukala z okna.Takže já opravdu kůli sobě.    


Nepřihlášený uživatel

#78

2015-01-01 20:15

vymyslete jinou zábavu,při které nebudou ohroženi na životech ani lidé ani zvířata,děkuji.
Občan

#79 Názor

2015-01-01 20:27

Jste banda debilů, myslím že jednu noc na silvestra se z toho neposerete! Zase důchodci se doma nudí a vymýšlí pičoviny!


Nepřihlášený uživatel

#80

2015-01-01 21:24

Je to děs.. už at jdou s těma petardama někam!!!!zákazat...ano...ano...ano !!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#81

2015-01-01 21:29

Mám prosbu,zda by nešlo vyhradit i hodiny,kdy se bude moci odpalovat tato pyrotechnika.Nelíbí se mi,že občané na konci roku neberou na nikoho ohled a od odpoledních hod až do ranních hodin dalšího dne toto odpalují!Děkuji


Nepřihlášený uživatel

#82

2015-01-01 21:45

Nevadí mi Silvestr, ale 2 měsíce v kuse to je co 3 minuty rána. Mělo by se to trošku korigovat.

Nepřihlášený uživatel

#83 Re: Názor

2015-01-01 21:49

#79: Občan - Názor 

 Jeden den se opravdu nikdo nepodělá, ale to je co tři minuty rána ve dne v noci od listopadu do půlky ledna...


Nepřihlášený uživatel

#84

2015-01-01 21:57

Prosím ať je tady aspoň 100.000 podpisů !!!!Pejskař

Nepřihlášený uživatel

#85 Re:

2015-01-01 22:29

#14: StokyCZE -  

 Zeman se vrátil k tradici před rokem 1948...


Nepřihlášený uživatel

#86

2015-01-01 22:32

Výborná iniciativa, byla bych klidně pro ještě tvrdší regulaci, díky!

Nepřihlášený uživatel

#87

2015-01-01 22:51

Mám pejska který je psychicky na dně jak začnou už začátkem prosince pálit ty petardy až do skoro konce ledna.A o silvestru ani nemluvím,a venčení je utrpení jak pro pejska tak i pro mě,taky jsem nervozni.Měli by zakázat a neprodávat petardy dětem,někteří jsou zlomyslní a po upozornění pálí ještě více.Doslova by je měli úplně zakázat i na silvestra,nový rok se dá přivítat i klidně a slušně.

Nepřihlášený uživatel

#88 Re: Re:

2015-01-01 23:57

#51: - Re:  

 Tak se sbalte vy, milovníci petard a jeďte někam, kde si to užijete a nebude otravovat všechny kolem...


Nepřihlášený uživatel

#89 Re: Re: Re: Dementárium

2015-01-02 00:00

#32: - Re: Re: Dementárium 

 Ano, to je opravdu "logika" :D


Nepřihlášený uživatel

#90 Re:

2015-01-02 00:04

#21: -  

 Nejen zvířata, nemůže se bránit nikdo, ať chcete nebo ne jste povinen či povinna se toho bordelu pasivně účastnit...


Nepřihlášený uživatel

#91 Re: Re:

2015-01-02 00:05

#19: - Re:  

 Tradice?? Od kdy je tohle považováno za tradici? 


Nepřihlášený uživatel

#92

2015-01-02 01:27

Nejen specifikovat místa vhodná k odpalování pyrotechniky,ale aby i ta konkrétní místa byla bezpečnostně zajištěna,tedy policií,případně hasiči..jedná se o výbušný materiál,navíc je to používáno hlavně osobami čerpající sociální dávky,tedy osobami ve hmotné nouzi..a na tohle peníze mají??Proč se tedy občané skládají na nemocné,sbírají plastová víčka..na lidi,kteří nemají na potřebnou lékařskou péči,když tady peníze létají doslova vzduchem??Pominu,že se to děje za plného souhlasu všech kompetentních i v lokalitách jako jsou parky,naučné stezky,dětská hřiště,chodníky..včetně házení pyrotechniky z oken na občany,za dětské kočárky,staré lidi,o zvířecích mazlících ani nemluvě,ti jsou i následkem pyrotechniky hluší,vystresovaní na další měsíce..(Sídliště Máj ČB)a že se háže pyrotechnika přímo v domech,tedy v uzavřeném prostoru?Také "normální",protože pokud to zavoláte na policii,dovíte se,že pokud to nemáte "ve stanovách družstva,že se pyrotechnika nesmí používat v uzavřeném prostoru",tak se ani nic řešit policií nebude ...Že je ohrožen nějakým primitivem Váš život,či Váš majetek?A koho to dnes vlastně zajímá..není to přece ve "stanovách"..

Nepřihlášený uživatel

#93

2015-01-02 03:20

Ničemu dobrému není bláznoství na silvestra
poškodí zvířata , lidi i majetky
a ožralky a zbytečně vyhozené peníze
mohli , by být užitečné na mnoho užitečných věcí
a pomoci .Jsem proti dělání kraválů na silvestra

Nepřihlášený uživatel

#94

2015-01-02 04:14

přesně nejde tu jen o psi ale o všechna zvířata na polích a všude !!!


Nepřihlášený uživatel

#95 Re: Čokl

2015-01-02 06:08

#87: -  

Mám pejska který je psychicky na dně jak začnou už začátkem prosince pálit ty petardy až do skoro konce ledna.A o silvestru ani nemluvím,a venčení je utrpení jak pro pejska tak i pro mě,taky jsem nervozni.Měli by zakázat a neprodávat petardy dětem,někteří jsou zlomyslní a po upozornění pálí ještě více.Doslova by je měli úplně zakázat i na silvestra,nový rok se dá přivítat i klidně a slušně.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  tak ho utrať  a budeš mít klid a kup si rybičky, těm to nevadí, xxxxxx


Nepřihlášený uživatel

#96

2015-01-02 07:36

je to zbytecne, nikdy jsem delobuch nepouzila a nemam pocit, ze bych o neco za 40 let zivota prisla

Nepřihlášený uživatel

#97

2015-01-02 08:49

Byl bych spíše pro úplný zákaz prodeje...
občanka :)

#98 Re: Názor

2015-01-02 09:07

#79: Občan - Názor 

 Ty "občane", už jen to tvý urážení druhých a nadávání do debilů, dokazuje to, že takovým jako ty, nepatří do ruky ani prskavka. Po té, co skončily letní prázdniny, tak se v supermarketech (o vietnamcích ani nemluvě) začaly prodávat petardy a podobný "srandy", u nás to bouchá asi od října, firmu mám poblíž "našeho" cikánského gheta a ty jejich snad už pětiletý smradi to házej mezi auta, po psech, kočárkách... To je v pořádku? Je to střelnej prach a ten nepatří do rukou každýmu. A pěkně mě sere, že pracuju, odvádím daně na takový dementy, který si docházej pro prachy na sociálku, žijou ze socky celý generace, ale na tohle maj. Ať to zdražej a prodávaj na živnosteský list těm, který to dělaj profesionálně a v určenou dobu a na určených místech. Kde je jakej ohled na nemocný lidi, starý lidi, na malý děti, na veškerý zvířata a na ovzduší??? 200 m za barákem máme nemocnici a bylo to tady jak na frontě. Proč měli pohotovost záchranáři, policajti...? Kvůli takovým chytrolínům jako seš ty? Rodičům - na vesnici, přistála po půlnoci na dvoře ohnivá koule velikostí míče, která dobrých 5 minut hořela, kdyby tam někdo byl, tak ho to zabije. Jo nejdřív se chlastá a pak se jde střílet. To nejde dohromady, "chytrolíne". Vůbec to pro takový jako ty není o světelných efektech, ale o pořádným rámusu.


Nepřihlášený uživatel

#99 Re: Re: Čokl

2015-01-02 09:19

#95: - Re: Čokl 

 Jo, rada imbecila, kterýmu petardy vymazaly zbytek mozku!

Co radíš nemocným nebo těm, kterým rachejtle zničila dům, auto???  Věřím, že další Silvestr bude pod kontrolou, že se mocipáni chytnou za rypák a dojde jim, že to je rok od roku horší a že je potřeba regulace, že jestli tu budou chtít vietnamci dál provozovat ty svoje obchody, že si tohle na černo nedovolej prodávat, že to nebude volně dostupné v supermarketech... Pak si takový jako vy, můžou jít leda tak prskat kuličky do důlku :)))!

 


Nepřihlášený uživatel

#100 Re: Re: Dementárium

2015-01-02 10:03