Petice za odnětí svobody za pokus zabití psa v troubě


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-09-29 15:26

jsem pro přísný trest za jakékoliv týrání zvířete!!!!!!!!!!!!!!! zvíře není věc,je to jako dítě,také se nedokáže bránit!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-09-29 15:40

Doufám, že se nebude opakovat případ "brutálního utýrání koní psychopatem z Kravař" a tento šmejd dostane co zaslouží ! Nad našimi zákony zůstává rozum stát !
Color

#3

2015-09-29 16:19

Teď budete plakat nad pejskem, ale zachvilu si dáte salamek, nebo páreček nebo něco jínýho ze zvířátka . . . . ale za pejska se budeme bít !!! Protože pejsek je mazlík . . .  


Nepřihlášený uživatel

#4

2015-09-29 17:21

do vezeni s nim

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-09-29 17:31

K tomuhle nemám slov, měl by se smažit v pekle :-(

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-09-29 18:39

Radsi nic nepisu, bych musela byt sprosta!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2015-09-29 18:59

proč petici podepíšu? protože už je potřeba konečně tvrdě trestat všechny parchanty

Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2015-09-29 19:02

#3: Color -  

nejsme všichni masožrouti a k této problematice máte možnost se vyjadřit v peticích k tomu určených

Standa

#9 Re:

2015-09-29 20:12

#3: Color -  

 Moje řeč. Hubu si tady futruje každej bez ostychu řízkama, šunčičkou, tlačenkou a osud těch zvířat nikoho nesere, ale kvůli jednomu čoklovi se tady koná větší hysterie než kdyby nás napadl Islámskej stát bojovým plynem. Rád bych věděl, jakou cenu má psí život? Proč je pořád tak přeceňovanej před víc užitečnýma zvířatama jako kráva nebo prase? Když zabiju psa a sním ho, tak proč bych za to měl být stíhanej? (pokud ho nesnim sousedce :D) Psi prostě ztratili svůj účel, kterej byl hlídání majetku lov atd. dneska jsou to jen gaučoví povaleči co dostanou nažrat, když přijdete domů z práce, jdete snim ven a tim končíte pes jde z5 na gauč. Ti lidi jsou fakt magoři.

Hranostaj

#10 Re: Re:

2015-09-29 21:05

#9: Standa - Re:  

Jakou cenu má psí život? Takovou, jakou má cenu život člena rodiny. Takovou, jakou má cenu život přítle. Třeba pro mě má větší cenu život mého psa, než život váš... Ale i tak bych vás netýrala. Hezký den.


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-09-29 21:17

Tak třeba měl hlad, vy nepřejícní kazisvěti byste nechali chudáka zemřít hlady :-D


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re:

2015-09-29 21:19

#9: Standa - Re:  

 jo máš pravdu,. to je fakt

Kate

#13 Re: Re:

2015-09-30 04:35

#9: Standa - Re:  

A jakou cenu má váš život? Pro mě naprosto nulovou! Klidně bych vás stačila pod autobus, kdybych tím zachránila život jednoho psa! Z hajzlů, jako jste vy, je mi na zvracení. Možná byste se měl naučit rozlišovat mezi užitečnými zvířaty, kteří se chovají na maso, a mezi domácími mazlíčky. Nesouhlasím s týráním jakéhokoliv zvířete, takže ohánět se tu argumenty jako, že si dáváme šunčičku apod. je naprosto zcestné. Ani nás neznáte! Co když jsme vegetariáni, co když kupujeme maso výhradně z kvalitních chovů? Jak můžete vůbec něco takového říct? Doufám, že vám nesvěří ani sebrání psího ho*na, protože i to by bylo pod psí úroveň. 

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-30 04:37


Lukáš Křivka
Zásmuky

#15

2015-09-30 05:25

Já bych ho tam sám strčil, dobytka s********o

NICOL
Nepřihlášený uživatel

#16

2015-09-30 07:22

Taky bych ho strčila do trouby at vi co to je,chudák pejsek


Nepřihlášený uživatel

#17

2015-09-30 08:15

Psa mam a stejne jako on by polozil zivot za moji obranu udelal bych to same . Zvire neni VEC !!!!

Nepřihlášený uživatel

#18 Re:

2015-09-30 12:34

#11: -  

 nebo ho chtěl jen po koupání vysušit, to už tady taky jednou bylo


Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2015-09-30 13:05

#17: -  

 Položil život za svého psa, no ty si ale vůl :-D


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re:

2015-09-30 13:21

#9: Standa - Re:  

 palec nahoru

Standa

#21 Re: Re: Re:

2015-09-30 15:03

#13: Kate - Re: Re:  

 Takže jste psychicky labilní osoba, která se tu právě právě veřejně přiznala, že by se nezdráhala zabít neviného člověka. Je dobré, že jste to pozradila, teď jen s tím začít zavčas něco dělat, než vám rupne v kouli a skutečně se k něčemu takovému odhodláte. Doporučuji urychlenou léčbu na psychiatrické klinice, třeba ještě není pozdě, třeba se s tím ještě dá něco dělat. Naděje umírá poslední. Pan doktor nasadí medicínu a bude vám hej.

Jasně, na zvracení z toho, že nejsem takový pokrytec jako vy, který schvaluje věznění hospodářských zvířat a jejich masové vybíjení ne zrovna šetrným způsobem, protože to je "obyčejný dobytek", zatímco jiná povyšuje na "domácí mazlíčky"a dopřává jim pravidelnou nadstandardní stravu a luxus, který není dopřán ani valné části příjmově podprůměrných osob v téhle zemi. Mně je spíše na zvracení z takových zegenerovaných pokrytců, jako jste vy, kteří by pro blbého smradlavého čokla neváhali zabít i člověka. Uvědomte si, že to, co jste zde napsala, z vás činí obyčejný morální odpad, dno společnosti! Takoví "lidé" by se měli separovat od zdravé společnosti, neb pro své okolí představují nezměrné riziko.

Určitě všichni, kdo jste se tady a na podobných čoklských peticích podepsali, jste vegetariáni, nejlépe vegani, s tím běžte milá dámo lakovat někoho stejně intelekčně vybaveného jako vy, ten vám na to možná skočí.

(taky) Standa

#22 Re: Re: Re: Re:

2015-09-30 15:51

#21: Standa - Re: Re: Re:  

 Se Standou souhlasim asi z 95%. Sice na jeho vyjádření budou dětské puťky typu Kate kvičet, to nic ale nemění na tom, že to napsal velmi přesně, věcně, s minimem emocí.

Pro Kate a podobné: nejsem tyran zvířat a přehlíživý. Zbytečné týrání zvířat (viz třeba ta trouba) mi taky vadí. Ale...

1) požadovaná výše trestu "do konce života". To jako myslíš vážně? Nepochopila jsi funkci vězení. A když to vezmu z čistě ekonomického hlediska, vězeň stojí daňové poplatníky (aktuálně) 984Kč/den. Kvůli jednomu psovi má stát platit 360tis/rok za jeho věznění? Není to trochu přehnané?

2) zákon se změnil, zvířata byla z kategorie věc přeřazena na živého tvora. Je to trochu diskutabilní, když se pes stále prodává stejně jako třeba lednička. Chceš psa? Seženeš chovatele, vyšpulíš 20tisíc ani nemrkneš. Když se rodí mimino člověku, tak si nevzpomínám, že bych někomu platil 20tis. ( => pes stojí víc peněz, než dítě). A přes to: když neopatrnou jízdou v autě srazím psa, nebo srnu v lese (lepší příklad). Přijede si pro ni myslivec a večer se myslivecký spolek nažere, až se za ušima olizuje. Já dostanu maximálně pokutu 5000. Ne za mrtvou srnu. Ale za dopravní přestupek. Když ale na přechodu drcnu do chodce a ten si pouze (!) zlomí malíček, je to dle zákona těžké ublížení na zdraví a řeší to soud, končívá to podmínkou.

Co se ti drahá Kate snažím říct? Že tvoje stupnice, kde pes je víc než člověk, se možná opírá o líbivou rétoriku, ale je v příkrém rozporu s realitou. Doma mám i psa, i dítě (krom jiného). Ale až přijde nějakej pošuk a přikáže mi jednoho z nich zastřelit, zastřelím psa a nebudu o tom ani vteřinu váhat, přesto, že ho mám moc rád. Tím si buď jistá.

A těch 5%, ve kterých se Standou nesouhlasím? Kate není pro společnost nebezpečná. Jsou dvě možnosti. Buďto to může být děcko, tipuji 13 let, život ve městě, maminka koupila pejska a děcko se nadchlo. A nebo je to nějaka hipisačka a ty jsou neškodné úplně stejně. :-)


Nepřihlášený uživatel

#23

2015-10-02 20:53

Nechápu, jak si mohl soused všimnout, co dělá v kuchyni. To mu jako běžně leze do baráku? Dát mu flastra za neoprávněné vniknutí na cizí soukromý pozemek. Takoví sousedi jsou fakt k pohledání :(

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-10-20 16:45



Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Re:

2015-10-27 10:58

#9: Standa - Re:  

!!!!!!! Příjde Vám normální,dát živé zvíře do trouby??????