zákaz uplatňování práva šárija, na území České republiky


Nepřihlášený uživatel

#126

2015-11-09 16:03

Sdilim a podporuji tuto aktivitu, jak nejvic umim!

Nepřihlášený uživatel

#127

2015-11-09 16:45

Podepisuji se ctí. Právo Šaria se neslučuje s naší kulturou. Jsem proti povinným kvótám přerozdělení uprchlíků.

Nepřihlášený uživatel

#128

2015-11-09 17:54

Nechce se mi věřit, že tu jsou stále zabedněnci a necháme si
brát zemi, půdu, víru a svobodu.

Nepřihlášený uživatel

#129

2015-11-09 18:00

Je vůbec velice smutné, že se musí podepisovat petice. Naše vláda, parlament i senát, to je jen banda vyžírků, kteří za peníze prodají i svoji čest a hrdost. Naházet je v zimních měsících do Vltavy a pak hned přejmenovat letiště, aby tam ten pablb Havel nefiguroval.
Vlastenec.

#130 STOP ISLÁMU A VLASTIZRÁDCŮM!!!!

2015-11-09 18:02

Já tady nechci žádnou Šariu a už vůbec ne tu sluničkářskou verbež.Jedinej kdo si zaslouží spravedliví soudní proces a trest nejvyšší  za vlastizradu,genocidu,diktát,rozkrádání kasy,zadlužení občanů a otrokářsrví.Jsou všechny Polistopadoví vlády,exekutoři,lichváři,skorumpovaný soudcové a prodejný fízlové.


Nepřihlášený uživatel

#131 Re:

2015-11-09 18:28

#127: -  

 Děkuji Vám. autor petice.


Nepřihlášený uživatel

#132

2015-11-09 18:31

Chcem pomoct v tejto veci mojím českím bratom. Lebo to čo oni teraz prežívaju, možme zanedlho prežívat aj My. A viem, čo tá Saria je. A nechcem to tu. Je to smrt, bolest a slzy mierumilovních ludí.

Nepřihlášený uživatel

#133 Re:

2015-11-09 19:33

#126: -  

 Děkuji. Autor petice


Nepřihlášený uživatel

#134 Re:

2015-11-09 19:34

#132: -  

 Děkuji. Autor petice.


Nepřihlášený uživatel

#135 ISLÁM JE RAKOVINA!!

2015-11-09 20:45

A tak jako každé buňky nakažené smrtelnou rakovinou zanedlouho zachvátí a zahubí celé tělo, tak pokud se okamžitě nezačne s radikální léčbou, tak tyto islámskou rakovinou nakažené buňky zahubí nejdřív celou Evropu a potom celý svět. Proti rakovině a hlavně té islámské, je nutno začít bojovat okamžitě a tak tvrdě, jak jen to bude možné a nejlépe tak jako lékaři použít chemické "léky", současně s "ozařováním"!!! Jen aby už ale nebylo pozdě, protože naši "vrchní lékaři" v Bruselu i v jednotlivých státech, se nemohou domluvit a raději nad touto nemocí zavírají oči a nejraději se handrkují o !!3.14-nách!!


Nepřihlášený uživatel

#136 Re:

2015-11-09 20:46

#10: -  Proč?

 


Nepřihlášený uživatel

#137

2015-11-09 20:54

jsem křesťan a nesouhlasím

Nepřihlášený uživatel

#138

2015-11-09 21:13

Násilí se mi velmi příčí v jakémkoliv podobě.

Nepřihlášený uživatel

#139

2015-11-09 21:21

Bráním svoju rodinu, svoj domov, svoje deti. Bráním svoj budúci život.
Som kresťan.


Nepřihlášený uživatel

#141

2015-11-10 10:11

Nase zem je predevsim Nasi zemi!!Mame svou svrchovanost,mame sve dejiny,kulturu a pamatky.Tisice nasich hrdinu za tyto vysady polozili zivoty!!To je dost padny argument,proc ja osobne neuznavam Islam,pravo Saria a jine muslimske vymozenosti. ,,Islam jako takovy do Evropy nepatri,to je holy fakt,fakt ktery EU prestala uznavat a to je hodne zle!!Ano pravo ,,Saria,,v Ceske Republice nechci!! Nechci,protoze Islam je ZLO,zlo ktere se nenapadne rozleza ne jenom po Evrope,ale celem svete!!Zlo,ktere neuznava a neakceptuje jine nazory,seka lidem hlavy,kamenuje sve zeny,nici historicke pamatky!! Islam je ,,Hnus,,hnus o to horsi,ze se pacha ve jmenu nabozenstvi!!Proto znovu rikam,,Ne,,pravo Saria v Ceske Republice nechceme!!!

Nepřihlášený uživatel

#142

2015-11-10 12:12

Ze zacatku jsem si rikla, ze pomoc chudym zenam s detmi by se melo. ale pak jsem videla video maleho arabskehochlapce jak bezi s nozem k plysovemu medvidkovi a podrizne mu krk a boda do nej nekolikrat. tak mi doslo, ze ty male deti jsou k tomu vedeny odmalicka. nechci tady Sariu v zadnem pripade, ptze neuznavaji zeny a podle nich je zena neco jako dabel. neuznavam jejoch nabozenstvi, ktere poklada za normalni, kdyz dospely muz ma sex s osmiletou holcickou. ktery da vse za vinu zene. kdyz tam zenu pohlavne zneuzije tak ona je pak jeste treba ukamenovana za zradu!!!nehcci to tady.protoye vsude dopadlo tak kam se dostali,ze rozlozili stat ze vnitr a lide co tam zili se jim pak museli podrizovat. nebo kdyz si vezmu zdravotnictvi, tak oni treba v puli operace se jsou modlit.... pro me to je iracionalni vuci nasim zivotum. a jde o nase deti hlavne. ty se budou mit nejhur. nehci ji tady NIKDY!!!!

Nepřihlášený uživatel

#143

2015-11-10 13:31

Souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#144

2015-11-10 14:47

Tato kultůra a náboženství mezi evropany nepatří.
Karlovsky

#145 pane Bc. Vladimíre Holiši

2015-11-10 15:44

pane Bc. Vladimíre Holiši,

rád bych se s vámi poradil . Právě pracuji na petici proti zavedení práva kmene Hula-hula v České republice. Kmen Hula-hula obývá oblast jižních svahů hory Hu-cho-sen v severní části Nové Guineje. Jejich právo se vyznačuje mimo jiné tím, že dospělí muži nosí na krku vysušené šourky svých zemřelých. Petici hodlám uvést v platnost s názvem "STOP ŠOURKŮM - ŠOURKY V ČR NECHCEME. Prosím o podporu. případné doplňující návrhy vítám.


Nepřihlášený uživatel

#146 Re:

2015-11-10 15:45

#127: -  

 Prosím sdělte mi nebo dejte odkaz ve které právní úpravě v ČR se nachází právo Šária ať mohu s klidným svědomím tuto petici podepsat. Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#147

2015-11-10 16:35

Je mi smutno z toho, že lidé sepisují petice, proti něčemu tak zřejmému. Cožpak politici, nejen v naší zemi nejsou lidé, nemají děti a blízké členy rodiny ? Cožpak si neuvědomují ten dopad a následky jaký to na Evropany bude mít ? Nechápu, jak toto mohli dopustit, jsou tu pro nás a svým jednáním rozhodují o našich životech, o životech našich dětí. Je mi z toho vážně smutno, pokud dovolí, aby jsme žili ve strachu a v obavách z budoucnosti ..... Z. Č. K.
tomdave

#148

2015-11-10 16:38

Tak se mrkněte na toto viiideo.Mazec :-( https://youtu.be/Mcj2jlDFQqA


Nepřihlášený uživatel

#149

2015-11-10 16:59

nositelky života mají stejný nárok na bezpečí,vzdělání,volbu zaměstnání a ochranu před vymytými mozky co hlásají jen jděte a vražděte,ničte,palte vše co má nemuslimský původ,mám na mysli i pány co denně dělají vše pro své nejbližší,ušetřete je povinnosti vzít do ruky zbraně a nechat tu zbytek rodiny svému osudu
remešanda

#150

2015-11-10 17:03

kulturní zvyky a náboženské zvyky jsou hodně odlišné názvy,kolik válek se vedlo kvůli muzice,tanci,baletu,folkloru? a kolik kvůli náboženství které káže a zakazuje?