Petice proti vyhlášce města Říčany - Povinné náhubky pro psy


Nepřihlášený uživatel

#76

2016-03-14 07:08

Nevidim důvod proč by některý plemena měly náhubek nosit a některý ne, doteď to nebylo a všichni s tím byli v pohodě :)

Nepřihlášený uživatel

#77

2016-03-14 12:47

 Čau čau pokousal majitelku, ta zraněním podlehla

 

Škoda, mohl být v téhle petici o jeden podpis více :-D

Jan Heřmánek - Autor petice

#78 Děkuji za Vaši podporu, nyní to pojďme řešit s městem.

2016-03-14 14:41

Dobrý den Všem, děkuji za podporu této petici! Jelikož si myslím, že se nám zde sešlo dost podpisů, tak bych navrhoval poslat email na městský úřad Říčany s požadavkem na zrušení novelizace vyhlášky. Máte někdo jiný, třeba lepší návrh? Děkuji

 

S pozdravem a přáním pěkného dne všem

Jan Heřmánek - Autor petice


Nepřihlášený uživatel

#79

2016-03-14 14:43

Povinne nahubky pro politiky...jestli to ti darmozrouti schvali, tak ignorovat... obcanska neposlusnost je na miste.

Nepřihlášený uživatel

#80

2016-03-14 19:09

A nebylo by lepší,kdyby si ti co si toto vymysleli sami dali na hubu?

Standa

#81 Re: Re:

2016-03-14 20:23

#59: Zdeněk Horník - Re:  

 Já svými koníčky nenarušuji svobodu druhých, já neznečišťuji veřejné prostory a nechovám se asgresivně k lidem, kteří mě napomínají, pakliže porušuji zákony, kapišto? 

Standa

#82 Re: Re:

2016-03-14 20:29

#61: Lenka Wernerová - Re:  

 Pochopitelně, že nevyřeší, ale aspoň se s tím něco začalo dělat. Pokud se Zavedou podobná opatření proti bezohlednému chování čoklistů, zmenší se i jejich počet, protože to část lidí odradí. A především pokud se zpřísní tresty, lidi budou ohleduplnější a budou si dávat pozor a hned bude v parcích a sídlištích a především dětských hřištích bezpečno. A o to mi jde především. 

Standa

#83 Re: Re:

2016-03-14 22:02

#65: - Re:  

 No jistě, já už si nepřipadám jako v republice České, nýbrž Čoklské. Jdu na dětský hřiště, očekávám děti a co tam nevidím, všude samý čokli a v rohu si tiše mezi hovnama hraje na písku malá holčička. Jdu do parku, na každé lavičce nějaká trubka s čoklem. Nějakej přiblblej pitbul či co tam je zakouslej do stromu. Na každý druhý reklamě čokly, zbytek předvolební politický držky, jedno horší jak druhý. Jdu dětem koupit nějakej pamlsek a na přebalu místo dítěte tam čokl jako by to bylo žrádlo pro zasraný čokly, ale oni ví že když vylepí na přebal čokla, že si tím u českých zoofilů vyslouží 2x tak větší prodejnost. Jdu k vodě že si odpočnu, všude štěkají pitomí čokli, chci se vykoupat, těsně přede mnou tam hupne zasranej smradlavej čokl, takže mě chuť rázem přejde. V tom vidím na břehu nějakou blbku jak se s čoklem olizuje, to už je na mě moc, jdu blejt. Kdy se zeptáš děcek, jestli by chtěli bratříčka/sestřičku tak že raděj smradlavýho zablešenýho čokla. Každej si raděj pořídí čokla než děcko, nám už z těch čoklů totálně hrabe, měli bysme se přejmenovat na Čoklskou republiku. Naše nemocná společnost staví čokly nad děti, pak se nemůžeme divit, že vymíráme. Každej povině jedno děcko a k tomu nejlíp 4 čokly a pak idioti brečí, jak nás tady přečíslej cikáni, muslimové a kdoví co. Bodejď by ne, ti si nepořizují místo dětí čokly, proto budoucnost patří jim :-( V tom mě připadnou zcela směšné všechny ty slepé výkřiky proti imigraci, procesí s vlaječkami a rádoby vlastenecké řečičky kdekoho proti islamistům apod., oni jen vyplňují to vakuum, které vymíráním Evropy vzniká.

Standa

#84 Re:

2016-03-14 22:09

#66: Dan -  

 Já ale svými koníčky nikterak neobtěžuji ostatní v okolí, já po sobě nezanechávám na veřejných prostranstvích exkrementy, aby je pak měl každý na botách, já nenapadám ostatní, neslintám po nich a nešpiním je od bahna, já nevyřvávám celou noc v zahradě, aby nemohli jiní kvůli hluku ani v parné letní noci otevřít okno, tak nevím, kdo je tady tedy sprostý a nevychovaný? Já si nepořizuji místo dětí hromadu čoklů, neolizuji se s nimi a netahám si je do pelechu jako někteří zdegenerovanci, tak nevím, kdo je tady nemocný?

Igor

#85

2016-03-15 15:21

Co my jsme za národ? Matka bez okolků zabije své vlastní dítě ve svém lůně nebo jej pohodí omotané pupeční šňůrou u popelnic a nikoho to až tak moc nevzruší, avšak kvůli smradlavým psiskům tady všichni tropí tolik hysterie. Je vidět, že ta svoboda je pro náš nevyspělý národ opravdu nebezpečná, leze nám na mozek. My si vážně zasloužíme být zotročeni saracény. S naší chabou porodností děláme vše proto, aby se tak stalo.

Igor

#86 Re: Re: Re:

2016-03-15 15:32

#83: Standa - Re: Re:  

 S vaším příspěvkem se mohu jen ztotožnit. Ta chorobná závislost současných Čechů na psech nabírá opravdu kolosálních rozměrů. Vem Čechům práci, peníze, svobodu, tradice, děti, budoucnost, morálku, vše jim je naprosto jedno, ale BĚDA! jak jim šáhneš na psiska! To budou zlí! 

Igor

#87 Re:

2016-03-15 15:36

#66: Dan -  

 Koukám další duševní mrzák, co nazývá dítě Spratkem, zatímco čokl je pro něj nedotknutelný :(


Nepřihlášený uživatel

#88 Re: Re: Re: Re:

2016-03-16 17:42

#86: Igor - Re: Re: Re:  Vem Čechům práci, peníze, svobodu, tradice, děti, budoucnost, morálku, vše jim je naprosto jedno, ale BĚDA! jak jim šáhneš na psiska! To budou zlí! 

 Tohle do kamene tesat! Šáhni dementním čecháčkům na čokly a uvidíš to tóčo. Já se stydím za to,že jsem čech,příslušník zdegenrovanýho národa,kterej dává přednost čoklům před vlastníma dětma. Už abychom skončili v propadlišti dějina jestli se o nás kdy v nějaký knížce dočtou,tak jen jako odstrašující případ,jak to nemá vypadat

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-03-17 13:46


Zdeněk Horník

#90 Re: Re: Re:

2016-03-17 13:50

#81: Standa - Re: Re:  

 Kapišto, no nic Pán je asi inteligent. Hlavně by mě zajímalo, kam tady v Říčanech chodite na pláž. Kteráje samozřejmě oplocena a je na ní zákaz vstupu psům!!!!!  No nic, košík by potřeboval asi nikdo jiný co???


Nepřihlášený uživatel

#91

2016-03-18 08:59

V Praze 1 je registrovaných 1 353 psů a ročně se za ně vybere 800 tisíc korun. Aby poplatky pokryly výdaje určené na úklid, musel by každý majitel psa zaplatit zhruba 8 869 korun ročně.

Vyjádření města: Myslím si, že podmínky pro to, aby ulice byly čisté a aby pejskaři plnili tu svoji svoji povinnost, tu mají. Košů je dostatek a pytlíky doplňujeme neustále. Koše stavíme dokonce na místa, kde si to občané vyžádají.

Resumé: Čoklisti jsou prostě nechutný prasata. Stát na ně tvrdě doplácí a ještě mají tu drzost klást si nějaké podmínky a napadat vyhlášky? To je nehoráznost!

peskazan

#92 Re: Re:

2016-03-20 15:33

#5: - Re:  

 Bohužel už hlida.. Chápu když pes někoho obtěžuje.. Ale pokud prochází a nikoho si nevšímá a umí projít na zavolání, nevidím v tom problém.. Pro ty, co řeší, zda má někdo místo dětí psy.. mám obojí. 


Nepřihlášený uživatel

#93 Re:

2016-03-22 14:39

#91: -  

 Tak proč to kurva nezvednou, 9000kč je přiměřený poplatek pro psa v paneláku.Naopak bych osvobodil od poplatku za psa v rodinném domě,tam si pes se.e na soukromý pozemek,navíc to po něm uklízí pouze majitel.Bordel,smrad a štěkání po ránu v panelákových chodbách také nikomu na náladě nepřidá.


Nepřihlášený uživatel

#94 Re:

2016-03-24 15:39

#17: -  

 Možná nevíte,co přesně slovo zoofilie znamená.Chápu,že o psech nevíte nic,ale asponň si ujasněte význam cizího slova,když už ho chcete použít...


Nepřihlášený uživatel

#95

2016-04-13 22:16

Je to trapné, pokud náhubku, tak všichni a nebo nikdo. Možná by jen stačila vodítka pro všechny!!

Nepřihlášený uživatel

#96

2016-04-13 22:21

 Spíš ať kurva si po sobě každý idiot uklidí a zavedou se tedy i poplatky za cikány, kteří serou všude, kradou a množí se jako krysy!! 

Standa

#97 Re: Re: Re: Re:

2016-07-17 21:34

#90: Zdeněk Horník - Re: Re: Re:  

 Já nejsem z Říčan, čoklismus je problém celé republiky komplexně a nedá se vyřešit na úrovni obce. Vyjadřuji se k této petici tak, jak ji podepisuje spousta lidí, která z Říčan není.


Nepřihlášený uživatel

#98 Re: Re: Re:

2016-07-23 13:10

#24: - Re: 

nevím, statistiky napadení?..... Nepotřebuji statistiky abych viděla, že na mého velkého psa útočí převážně čivavy a jorkšíři, velcí psi jsou obvykle naprosto v klidu. Nenechám přece svého psa bez možnosti obrany před těmi malými hajzlíky.

pk

#99

2016-07-28 13:09

Nádherná společnost pravdy a lásky. Po honech na kuřáky hony na majitele psů. Zlí, nenávistní a závistiví lidé nepřející druhým psa, vymýšlející si na ně buzerace. V této společnosti, kde mají navrch hrubci, a tupci, lidem zbývá již jen jediný přítel, a to je pes. Možná právě proto pejskařům dnešní zlí primitivové u moci za každou cenu chtějí znepříjemnit život. Snad lze podat žalobu na neplatnost zjevně protiústavní šikanózní vyhlášky. A hlavně je příště nevolit. ANi jedno však nepomůže, lidská závist a hloupost nemají meze.