AURORA 2011 - boj proti korupci

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno AURORA 2011 - boj proti korupci


Nepřihlášený uživatel

#51

2011-07-31 23:40

V jednotě je síla,doufám,že se lidé chopí zbraně.Blaničtí rytíři,kde jste?
K. Novák

#52 Re: PR blábol

2011-08-01 00:42

#50: Nome -

To bylo přesné vyjádření mého pocitu.


Nepřihlášený uživatel

#53

2011-08-01 11:30

Jednoduše a stručně : Už aby to bylo !!! Rychle do toho, aby už nebylo pozdě. A jak se prověří konta a majetek v zahraničí??? Jak půjde do tuhýho, nastrkaj všechno za kopečky a udělaj ze sebe chudáky !!!

Nepřihlášený uživatel

#54

2011-08-01 11:33

Podekovani za petici je prosím v jakém jazyce? Pokud je to česky ( a mělo by to být česky ) je to ostudné.
Působí to velice neprofesionálně tolik pravopisných a nečeských slov.
ingrid Jurmanová

Nepřihlášený uživatel

#55 Re: Re:

2011-08-01 20:19

#4: K. Novák - Re: Snažím se získat podporu volyčů, protože jedíně tak dokážeme tenhle zakon richleji prosadit!

 


Nepřihlášený uživatel

#56

2011-08-02 14:16

. . . . kéž by se už "něco" hnulo - je strašně smutné, že naše krásná země je devastována hlavně lidmi, kteří by ji měli řídit a opečovávat, protože k tomu byli zvoleni a dokonce to před volbami i slibovali . . . .

Nepřihlášený uživatel

#57

2011-08-02 15:04

Volební zákon by měl také zásadním způsobem řešit poslanecký mandát ne jak na více dvě volební období, odtud, bohužel, roste podhoubí korupce, klientelismus, dle zásady "já na bráchu - brácha na mě".
Milena Poláková

#58 Re: Re: Myslím, že máme mnoho orgánů, a mají mnoho pravomocí. Nicméně je u nich vůle pracovat? A pr

2011-08-02 18:22

#18: - Re:

..A pracují jak mají a využívají své pravomoce? To bude běh na dlouhou trať :-)

 

Máte pravdu, pokud kladete tuto otázku. Vůli nemají, protože jsou to lidé, kteří jsou na postech stále tytíž a jedou ve všech nekalostech společně..Je třeba je vyměnit do jednoho posledního a nastavit vše tak, aby ani oni neměli šanci korupčit.

A jsme u toho samého, musíme nastolit zodpovědnost a sankce!!


Nepřihlášený uživatel

#59

2011-08-02 18:39

S petycí souhlasím, horní hranici přiznání a zveřejnění majetku bych dal na 5 000 000. milionu kč.

Nepřihlášený uživatel

#60

2011-08-02 20:17

Podepisuji se ale nevěřím že v této zcela prohnilé společnosti se něco změní k lepšímu neboť není ze strany nejsilnějších politických stran jakákoliv vůle něco v tomto změnit.
Tom

#61 Potřeba zákonných opatření s tématikou v petici naznačených

2011-08-02 21:53

Sohlasím s tématy popsanými v petici, ale domnívám se, že je nutné řádně a podrobně popsat (vysvětlit) a hlavně rozdělit do 4 samostatných petic. V souboru nemohu petici podepsat.


Nepřihlášený uživatel

#62

2011-08-02 22:23

Držím vám palce, ale myslím, že takto to nepůjde.Ale každá snaha dobrá. CHtělo by to lidi do ulic !

Nepřihlášený uživatel

#63

2011-08-03 13:52

Poporuji, bohužel je už pozdě. Přesto doufám.Kareš

Nepřihlášený uživatel

#64

2011-08-03 15:48

Máte mou obrovskou důvěru. Kromě protikorupčního zákona je potřeba zrušit anebo "nevytvářet" stupidní zákony, které zatěžují státní kasu-daňové poplatníky. Zákony, které byly vytvořeny na objednávku lobistů.































































Nepřihlášený uživatel

#65 Re:

2011-08-04 12:05

#7: Sylvie Bílková -  

 Vážená paní Sylvie :-)

Bohuželneše společnost a tedy i já a všichni ostatní včetně Vás, nechala dojít situaci tak daleko, že pouhé prosazení těchto zákonů nestačí.  Vzhledem k tomu, že nechci jen nastavovat systém, aby se již nekradlo, ale chci, aby co bylo nakradeno bylo vráceno, je toto opatření nutné.  Také se domnívám, že pokud tento systém funguje a v daleko větší míře a přísněji jiných státech s tradicí stovek let demokracie, pak není nutné domnívat se, že se jedná o omezující opatření. Nebo o omezující opatření pro slušné lidi, kteří se memusí stydět za to jakým způsobem byl nabyt jejich majetek. Také podotýkám, že se nemusí jednat o věc veřejně přístupnou, ale jen pro zainteresované orgány dostupnou.


Nepřihlášený uživatel

#66

2011-08-07 08:20

P.Jarolím.Byli jsme domluveni,že se mi ozvete a upřesníme můj přístup k odhalování korupce v plzenském kraji.Nemám dobrý pocit, že se jedná jen o politický tah, nebo chceme opravdu proti korupci bojovat.Jak jsem Vám řekl mám velice a dlouholeté zkušenosti s touto čiností.Rovněž emaily dostali R.John, K. Peake,Dobeš. Zatím nejsem pesvědčen, že se skutečně jedná o odhalování korupce, a kde se jedná o spolupráci mezi pedstavitele VV.Opětovně sděluji své tel.č.602806997 a email forejtveciverejne@seznam.cz.
S pozdravem Miloslav Forejt

Nepřihlášený uživatel

#67

2011-08-08 12:38

... snad ani není třeba psát nějaký komentář, vše důležité je v bodech petice.

Nepřihlášený uživatel

#68 Re: Slabý odvar

2011-08-08 23:46

#44: - Slabý odvar

V tomto příspěvku jsem napsal svůj názor.   A už je to tady !!!!!!  Takzvaný změnový zákon poslanci podpořili spolu s trojicí reformních zdravotních zákonů v prvním čtení a nyní je čeká projednávání ve výborech. "Novela zakazuje zveřejňování platů, odměn a dalších obdobných plnění poskytovaných z veřejných rozpočtů," Do každého zákona se vsune právní klička.  A já se ptám Vážený pane, Vy který jste autorem této petice, co na to odpovíte Vy a strana VV ? Bude mrtvo po pěšině ? Vyjádří se tady nějaký moderátor ? Najdete odvahu veřejně říct svůj názor ?


Nepřihlášený uživatel

#69

2011-08-14 10:10

Pokud to naše vláda myslí vážně dobře s touhle zemí, nevím, proč by se těmto opatřením bránila???

Nepřihlášený uživatel

#70 Vážně míněný pokus, nebo nesmyslné plácání?

2011-08-15 10:45

Dobrý den, tato petice je zde k podpisu vystaveně již téměř měsíc, zatím se vám podařilo sesbírat "úctyhodných" 285 podpisů, což je výkon, který se vám podaří překonat s jedním pultíkem umístěným v libovolném krajském městě za jediné odpoledne. Pokud si projdu jednotlivé body petice, popř. zahanbující gramatickou a stylistickou úroveň textu mám z celého podniku podivnou pachuť, ze které vychází pocit, že se spíše jedná o snahu o osobní zviditelnění pana místopředsedy, raději než o seriózní akci o potlačení korupce v ČR. Pokud to myslíte s bojem proti korupci vážně, proč se neobrátíte na renomované nevládní organizace jako např. Transparency International? Je snad důvodem to, že TI odmítla nakonec s Radkem Johnem spolupracovat z důvody neserioznosti tohoto pána?

Nepřihlášený uživatel

#71

2011-08-15 18:46

Tuhle mašinerii těžko někdo zastaví...

Nepřihlášený uživatel

#72

2011-08-24 16:22

Tak na ně! hehe

Nepřihlášený uživatel

#73

2011-08-27 10:50

nevím,co už napsat.to co provádějí,bez komentáře.Měli by vyhrát červení a jsem zvědav,co by s těma dlouhýma,dybama a dalšima a dalšíma provedli.

Nepřihlášený uživatel

#74

2011-09-05 12:29

nemám slov,přece jsme chtěli demokracíí ne???????????

Nepřihlášený uživatel

#75 Re:

2011-09-29 10:27

#66: -

Kašlu na tebe blbečku. S pozdravem T. Jarolím