Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

)

#3976 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 08:27

#3975: - Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Paní učitelka Kohoutová ( tchán Kohout předseda závodního výboru KSČ)  je přece nejlepčí šiditelka na světě, pod jejíma rukama gympl jen vzkvétá. Super studenti a pan Rosocha...


Nepřihlášený uživatel

#3977 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-07-11 08:29

#3969: - Re: Re: Re: Re:

Btw. komunistická dítka ? Dětem, které se narodily v roce 1989 je letos 24 let, nejste trošku popleten ?

Nějak se tady lemplů z gymplu zastáváte.  Máte snad nějakého dodobného lempla doma ? Tak to Vás lituju.


Nepřihlášený uživatel

#3978 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 08:30

#3976: ) - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Za tchány ovšem nikdo nemůže, třeba je její manžel dobrý Kohout. Za zvaní spolupracovníků StB do školy ovšem paní ředitelka Kohoutová může.


Nepřihlášený uživatel

#3979 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 08:35


Nepřihlášený uživatel

#3980 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 08:36

#3978: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Kdyby byla ta slepice tak zásadová ve svém antikomunismu, tak si komunistickýho synáčka nevezme za muže. Ono je otázkou, jestli její tchán náhodou není přeběhlík a nedrží se zuby nehty koryta i teď, díky čemuž mají jeho rodinní příslušníci jisté výhody a přístup k funkcím. Jinak si nedovedu vysvětlit, že by tak hloupoučká husička mohla šéfovat vzdělávacímu ústavu a u kontrol školní inspekce jí mohlo vše tak procházet. Nebo možná před svým jmenováním do funkce ředitelky a po inspekcích "dře jako kůň".


Nepřihlášený uživatel

#3981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 08:50

#3979: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Vyplývá z Pecinových stránek, že Jaromír Štětina nebyl spolupracovníkem StB? Je snad nějaký důvod nevěřit podpisu Štětiny - Plavce, když to navíc sám přiznal?


Nepřihlášený uživatel

#3982 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:27

#3981: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Můžete sem prdnout nějaký odkaz, kde se Štětina přiznává k podpisu?


Nepřihlášený uživatel

#3983 Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:29

#3967: - Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Ze svého okolí znám pár rodin, jejichž děti by to měly do Třeboně blíž, ale raději dojíždí do Vokovic na Sorbonnu KSČ. Dobré stranické vzdělání ničím nenahradíš.


Nepřihlášený uživatel

#3984 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:31

#3982: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Pravost svého podpisu potvrzuje na http://slepeckahul.pecina.cz/2010/01/s-stb-jsem-nespolupracoval-tiskova.html .

Štětina-Plavec píše: "Napsal jsem z vlastní iniciativy, aniž by mne k tomu StB jakkoliv nutila, zápis znění:
„Jako čsl. státní příslušník z vlastních pohnutek se zavazuji spolupracovat s orgány StB proti nepřátelům naší vlasti v zahraničí.“

Pokud to ale nechcete vidět, doporučuji nechat si vyloupnout oči, které Vás tolik klamou. Ještě nějaký dotaz?


Nepřihlášený uživatel

#3985 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:42

#3984: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

"Proti nepřátelům naší vlasti v zahraničí" Dobrý, co si od toho ta eSTéBácká paka asi tak slibovala??? Jinak je tam napsáno i toto:

"Nebyl jsem registrován ani jako agent, ani jako kandidát na agenta, důvěrník, kandidát tajné spolupráce, kandidát informátora ani v jakékoliv jiné kategorii skutečné či předpokládané spolupráce, protože jsem spolupráci striktně odmítl a StB věděla, že mne k ní nepřinutí"


Nepřihlášený uživatel

#3986 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:52

#3985: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

A co jste čekal že napíše?  Podepsal? Podepsal! Z vlastní iniciativy?  Z vlastní iniciativy! Udal? Udal! Nechte si vyloupnout oči, které Vás tolik klamou!

Pokud nevěříte dokumentům StB, které si vedli na své spolupracovníky, navrhněte zrušení ÚSTR!


Nepřihlášený uživatel

#3987 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-07-11 09:52

#3977: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já o voze, Vy o koze:-).... popleten budete asi Vy, že?:-)

Nikoho se nezastávám... jen neberu hodnocení nějakého zakomplexovaného komouše za bernou minci:-)

A o mé děti se nestarejte ... ty Vás nikdy volit nebudou:-))


Nepřihlášený uživatel

#3988 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:54

#3986: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 Kdo??? Vojta Filip??? To není nic nového, to už dávno víme:-))


Nepřihlášený uživatel

#3989 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 09:58

#3988: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Je mi Vás opravdu líto. Musí to být frustrující, když si nejste schopen připustit, že Váš idol Štětina-Plavec udával StB, přestože je to podložené jeho podpisem a vyjádřením! Zde již není co dodat. Končím!


Nepřihlášený uživatel

#3990 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:37

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 ...soudruhu, mýlíš se... mám jiné, zcela nekomunistické idoly:-)

Jestli podepsal Štětina, je to stejný STBáček, jako Filip ... odsoudíš i svého šéfa strany?.-))

 


Nepřihlášený uživatel

#3991 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:49

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Asi končíš proto, že jsi poněkud frustrován: proti jednomu Štětinovi (fuj, Štětina !) stojí celý klub estébáků, péesáků a jiných práskačů: Vojta Filip-Falmer, Vašek Kučera-Zeman, Sloup, Braný ...., klub zvaný dnes KSČM (úkol pro filutu jako jsi ty: najdi v KSČM někoho, kdo nebyl fízl, práskač, donašeč, udavač nebo alespoň kolaborant). Aby tě ta frustrace nepřivedla na pokraj nervového zhroucení jako soudružku Baborovou!


Nepřihlášený uživatel

#3992 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:51

#3989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 To mně Vás je líto.... já nehoruji pro žádnou ze současných politických stran, považuji je za stejně  spoluzodpovědné ... všechny vědí, jak se financuje politika, všechny ví, jaké se jedou kšefty a spolupodílí se na každé nabídnuvší se lumpárně... já vidím změnu v chování, morálce, respektování  a vymahatelnosti práva, výměně zkorumpovaných a neslušných politiků, ať jsou z jakékoli strany...

Vy tu odsuzujete lumpy ... a přitom hrdě hájíte ty své lumpy, doufajíc, že oni budou o trochu míň krást a něco z peněz Vám ponechají, nebo rozdělí ...


Nepřihlášený uživatel

#3993 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 10:56

#3990: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Nejsem ani členem, ani příznivcem, ani voličem KSČM. Paní Baborovou jsem nevolil, ale uznávám její právo zasedat a mít libovolnou funcki v krajské radě, protože toto právo je odvozené z vůle mých spoluobčanů - jejich voličů. Od popření tohoto práva je jenom malý krůček k zakotvení "vedoucí úlohy" jedné strany (libovolné) v Ústavě. To jsem již zažil a děkuji, to už nechci! (Nejsou tyto úvahy na vás moc složité?)

Jednodušší lidé si ale myslí, že kdo s nimi nesouhlasí je komunista. Výchovu k zjednodušenému chápání světa zjevně dotáhli nejdále v Třeboni.


Nepřihlášený uživatel

#3994 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 11:00

#3991: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Nemáte to přesné. Správně by mělo být "fuj Kohoutová". Ta si ho tam pozvala. Měli byste proti ní držet hladovku!


Nepřihlášený uživatel

#3995 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 11:18

#3993: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 Zřejmě si o sobě myslíte, jak nejste chytrý a vtipný:-)

Leč mýlíte se v základním: soudružka Baborová byla řádně zvolena do krajského zastupitelstva, což tu nikdo nezpochybňuje. Proti čemu vznikl protest, je politické rozhodnutí hejtmana Zimoly, svěřit oblast školství komunistům. Funkce školské radní je nevolenou funkcí, tedy i nenárokovatelnou. Jak asi nevíte, protestovat proti politickým rozhodnutím je v demokratickém státě povoleno zákonem ...

Nevím, zda jsem jednodušší, než Vy a nevím, zda jste komunista ... ale svou jízlivostí, nepodpořenou vědomostmi, mi zdejší komunistický fanclub připomínáte...:-)


Nepřihlášený uživatel

#3996 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 11:49

#3995: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

 

LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

Článek 21

(4) Občané mají za rovných podmínek přístup k voleným a jiným veřejným funkcím.

Nazdar, demokrate s vědomostmi!


Nepřihlášený uživatel

#3997 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 12:32

#3996: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 :-) zdá se, že Vás optimismus ve Vaši nadřazenost neopouští...

...zřejmě jste si dobře nepřečetl, co jsem napsal ... udělejte to, prosím znovu. Pokud budete mít pocit, že nemám pravdu, polemizujte se mnou, ale nechytračte hloupě ...

Znění zákona, které zde uvádíte, není vůbec v rozporu s mým tvrzením ... zřejmě si pouze nesprávně vysvětlujete pojem "... za rovných podmínek přístup...".

..a navíc  pouze tvrdím, že je právem protestovat proti politickému rozhodnutí, ke kterému zcela jednoznačně došlo za strany hejtmana Zimoly. Bylo jeho politickým rozhodnutím, nabídnout tuto funkci komunistické radní...a proto petice byla adresována právě jemu.

Co Vám na tom přijde nedemokratického, případně v rozporu se zákonem?


Nepřihlášený uživatel

#3998 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 12:35

#3995: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Ano, pan Zimola měl okamžitě předat školství studentovi 3.ročníku gymnaziálního ústavu v Třeboni, říkejme mu třeba Hořejší. Člověče, používejte trošku hlavu, než začnete používat klávesnici.

Dneska se zeptám řidiče MHD, zda náhodou není člen nebo volič ODS, a jestli je, budu protestovat. ŘIdič MHD a člen zlodějské bandy ODS? To je nepřípustné. Vždyť denně vozí a ručí za životy stovek lidí.  Vozí naše děti, a co by tomu naše děti řekly, že je vozí zloděj z ODS, víte, jak by to narušilo jejich další vývoj ?

Tak takto to teď u nás bude fungovat? To se může potkat na pískovišti a plácat tam bábovky a hádat se, kdo udělal větší a hezčí nebo čí tatínek je vyšší a má větší sílu.

LIdi, vzpamatujte se, copak vám nedochází, že, co člověk, to různý názor ? Budeme se kvůli politickým názorům snad prát?

Někomu je sympatičtější levice, jinému pravice, někdo se  za své hříchy pomodlí, někdo k volbám nechodí, tak podle čeho vybereme toho nejopravdovějšího Čecha ? :-)


Nepřihlášený uživatel

#3999 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští stude

2013-07-11 12:36

#3997: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

Tato petice pana Zimolu nekritizuje, jste si spletl dveře, musíte jít mezi "své".


Nepřihlášený uživatel

#4000 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?

2013-07-11 12:37

#3996: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kdo jsou třeboňští studenti?  

 ....víte, co dělali komouši s Vaší listinou práv a svobod?? Jelikož neměli ani toaletní papír, vytírali si s ní.....

Je paradoxní, že se tu komunističtí zastánci právě touto listinou tak ohánějí:-)) ... bohužel si ji vykládají evidentně po svém...a obávám, že ne zcela správně...




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...