Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

#426 Re: Re: Zimola - ČSSD

2012-11-24 14:28

#421: jasan - Re: Zimola - ČSSD

Dobre, ale at to takto po chlapsku prizna. Zatim jeho zduvodneni jsou takova, ze s komunisty nechtel, ale protoze ho zradili lidovci, tak musel jit s komunisty. Citovany uryvek z "Parlamentnich listu" ho usvědcuje, ze hraje dvoji hru: navenek dava najevo, ze mu komuniste zbyli, dovnitr (ke svym stranikum) hroziu, ze ti, kdo si nebudou prat spolupraci s komunisty, musi se vzdat mandatu.

taky učitel

#427 Re: Jasl

2012-11-24 14:31

#422: - Jasl

Výborně, pane Jasle, je to tak!  Topolánek a Nečas - svazáci z komunistických rodin, Fišer, Zeman, Dlouhý, P. Sobotka - kandidáti na prezidenta- bývalí členové KSČ, .....


Nepřihlášený uživatel

#428 Re:

2012-11-24 14:37

#6: Jiri Valter -

ty máš též vymytý mozek,jako ty študenti


Nepřihlášený uživatel

#429 Vyhrožování studentům

2012-11-24 14:39

Nelíbí se mi, když nedemokratický učitel, místo aby se věnoval výuce dětí, tak je štve v zájmu svých politických ambicí, prý spolu s ředitelkou gymnázia, která je členem ODS!Dokonce je jim vyhrožováno, že pokud nepodepíší, tak neodmaturují! Je to neskutečné svinstvo a jsem pro založení petice, pro odválání učitele Rosochy, jako neschopného pedagoga i ředitelky! Jak vidět, tak kmotři ODS Dlouhý a Jihočechů-ODS Doktor se nevzdávají lehce, jejich touha po korytě je neskutečná!
jasan

#430 Re: Re: Re: Zimola - ČSSD

2012-11-24 14:39

#426: - Re: Re: Zimola - ČSSD

Přiznává to pořád jen někteří to nechtějí pochopit. Díky volbám dostal mandát tak má právo si spolupracovníky vybrat. Jednal se všemi stranami a plevel vyřadil. Ti co tuhle frašku rozpoutali asi vycházeli z toho že se jihočeši dají zneužít . Mají smůlu.

 

Petrbudvar:):)

#431 Tady se zase pravicuje ve velkém!

2012-11-24 14:40

A s blbě reklamním odérem "komunistí sou špatně, protože to psali v lidofkách, mf, resp/refluxu". Čím větší blb, tím více frází z novin typu "rudý virus". Argot "pravičáků" sklouzl do septiku primitivních anikomunistických blábolů, soudě dle nenáročného repertoáru urážek tady. Krást, číst a dělat obrazně řečeno copy/paste umíte vy zloději výborně. Nechte radní z KSČM, ať ukáží, zda to myslí doopravdy, či zda budou krást stejně kreativně, jako to dělali odeessáci za ťululumského nicnedělání socdemáckých "koaličních" partnerů v minulém volebním období. I když jsem si vědom, že zcela hypotetická zlodějina komunisty v řádech desetitisíců by v novinách byla totéž, co uskutečněné desetimilionové zlodějiny opravdového vládce kraje od zdymadla a golfu. Oblbovači (novináři) jsou na straně zlodějů, to je jisté.

Nepřihlášený uživatel

#432

2012-11-24 14:45

Zločinci se schovají za cokoli, za komunistický režim minulosti, za rádoby demokratický režim současnosti. Musíme dojít k výsledku je odhalovat a zavírat. Nevím proč by se mělo dělat zločinců s KSČM, když největší zloději teď okrádají český národ pro církve.... .
Gottlieb

#433 Re: Vyhrožování studentům

2012-11-24 14:46

#429: - Vyhrožování studentům 

 Při vší úctě - to, co píšete, asi nemyslíte vážně, že? Pokud ano a je to jen nařčení bez důkazů, má cenu použitého toaletního papíru. Jestli ovšem tyto důkazy máte, prosím, konejte jako náležitý občan a zveřejněte je, aby mohlo dojít k soudnímu narovnání těchto křivd.

Jura

#434 Re: Re: Re: Re: Zimola - ČSSD

2012-11-24 14:58

#430: jasan - Re: Re: Re: Zimola - ČSSD

Skutecne hraje dvojí hru, dovnitr tlaci na spolupraci s komunisty, navenek se tvari, ze je vlastne nechtel, k tomu jeste vzpomina, jak to bylo tezke zit v Nove Bystrici, kde za jeho domem zacinaly ostnate draty;

viz toto:

"Tvrzení, že ženeme sociální demokraty do náruče komunistů, beru jako výmluvu a nátlak z hejtmanovy strany. My mu nabízíme vytvoření nekomunistické protikorupční vlády v jižních Čechách. Jestliže on se domnívá, že udělá vládu s komunisty, je to jeho rozhodnutí," prohlásil Talíř.

Zdroj:http://budejovice.idnes.cz/jednani-zimoly-se-cleny-trojdohody-krachla-fkd-/budejovice-zpravy.aspx?c=A121022_150726_budejovice-zpravy_jkr

 


Nepřihlášený uživatel

#435

2012-11-24 15:27

Studenti jsou jenom zmanipulované stádo,kteří o životě neví vůbec nic,nic v životě ještě nedokázali.

Nepřihlášený uživatel

#436 Re:

2012-11-24 16:12

#435: -

Kdyby byli tak snadno zmanipulovatelní, myslíte, že by protestovali proti nacismu?


Nepřihlášený uživatel

#437

2012-11-24 16:19

kdo protestuje má vyjádřit svůj protest u voleb a ne až mu to někdo poradí
Standa

#438

2012-11-24 16:24

Lidé zavádějící naruby 50.léta do Česka jsou velmi neslušní a zkorumpovaní! Nejsou to demokraté a nectí demokracii.
Zloděj z ODS

#439 Rudý včera, modrý dnes

2012-11-24 16:29

Rudý včera, modrý dnes - já jsem zloděj z ODS! Táta komouš udavač - já na prachy vysavač! IQ tykve, bodrý smích - s tunelem mi Topol pích! Sem tam malá provize - to je moje TOP vize! Já se za to nestydím - brzy škvarky uvidím! Po nás nejspíš potopa - za to může Evropa! Na všechno mám recept jistý - jen nevolte komunisty! Modrá šance - ty ji máš (s důchodem se neshledáš)! My jsme středem vesmíru - rakve budou na míru! Program, vize, ideje - ODS je naděje! Nečas, Bendl k tomu Bém - ještě něco rozkradem!
Vlado

#440 Re:

2012-11-24 16:41

#6: Jiri Valter -

Jiří nějak jste zapoměl, že kapitalismus má na svědomí dvě světové války. Ta poslední rozvrátila celou Evropu a vzala životy 50ti milionům lidí. A to právě proto, že selhala demokracie. Ti naši dempkratičtí západní spojenci nás v Mnichově zradili. Byli to oni, kdo umožnil Hitlerovi, že během jednoho měsíce obsadil Polsko. Pak za další necelé dva měsíce obadil západní Evropu.

Kapitalismu nikdo neodpáře největší váleční zvěrstva, která má na svědomí. On totiž nepřestal od skončení druhé světové války svá válečná dobrodružství. Mnohdy bez souhlasu RB OSN. Poslední příklad? Bombardování svrchovaného bratrského státu  Jugoslávie. Kapitalismus s lidskou tváří? S nelidskou to ano?

jasan

#441 Re: Re: Re: Re: Re: Zimola - ČSSD

2012-11-24 16:42

#434: Jura - Re: Re: Re: Re: Zimola - ČSSD

Nekomunistickou  protikorupční vládu už jednu máme, Nečasovu. A máme stranu která si na boji s korupcí založila předvolební agitaci. Ale nějak se nedaří předsevzetí naplňovat. Nemám ve zvyku hodnotit politika podle jednotlivých vyjádření ale podle toho co je schopen dodržet ze svých slibů.  Nikdo nevyvrací že dráty kolem hranic byly ale určitě je tam nenechala instalovat pani Baborová.

Anka

#442

2012-11-24 16:46

Studenti odůvodňují že KSČ má na rukou krev,jenže by měli být soudní:
1)Nikdy nejde vrátit čas,tudíž se nemůže opakovat co se stalo.
2)Konkrétně Kalousek má na svědomí 2 lidské životy kvůli nefunkčním padákům.Kvůli stálému zvyšování daní a špatné kontrole zemřelo na otravu 36 lidí.
3)Nečas a další členové vládní garnitůry jsou bývalí komunisti.

Tak o co je vlastně tento režim lepší než ten minulý???
Já bych spíše řekla že je ještě horší protože uvrhl spoustu občanů do bídy a navíc učí na školách nepravdivě historii tohoto národa.

Nepřihlášený uživatel

#443

2012-11-24 16:47

Studenti jsou loutkami v rukou zločinců ODS a TOP09
milan

#444 Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-24 16:54

Magda

#445

2012-11-24 16:56

Nemusím komunisty a neznám paní Baborovou osobně. Ale ty hysterické výpady proti ní mě přesvědčují, že s naší demokracií je něco hodně v nepořádku. Oni ti studenti to ze svých hlav nemají ... a měli by pochopit, že demokracie je, když se menšina podřídí většině.

Nepřihlášený uživatel

#446 Jasl

2012-11-24 16:59

A ještě jedno doporučení pro studenty a hlavně jejich učitele. Ten je měl hlavně naučit, že mají hodnotit lidi, když už si usurpují to právo, podle toho jací jsou. Co vykonali, co je za nimi vidět. A ne podle toho, jakou stranickou legitimaci mají v kapse. Když se tomuto naučí, nestane se z nich v budoucnu tupé, lehce manipunovatelné stádo.
To, co se děje dávám za vinu učiteli a jeho nadřízeným. A divím se rodičúm, že jen tiše přihlížejí. Že by srach?
milan

#447

2012-11-24 17:02

Je to neuvěřitelné jak kantoři překrucují dějiny ,hamba jim.
Amnabe

#448 Re: Vyhrožování studentům

2012-11-24 17:37

#429: - Vyhrožování studentům 

 Nikdo nikomu nevyhrožujete. Přestaňte tady lhát. Kde jste tohle slyšel?

Jeff

#449 Re:

2012-11-24 17:49

#443: -

A koho loutkami byli v roce 1939 a 1989?

Jura

#450 Re:

2012-11-24 17:51

#442: Anka -

Jeden rozdíl bych tady přece jenom viděl. Za toho minulého bychom se takto spolu asi ve veřejném prostoru nepobavili.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...