Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Už se ten Talínskej rybník nahání ..

#626 pro truhlíka od Zemanů

2012-11-26 00:13

#602: Pavel Zeman - Re:

můžeme tě troubo pochopit tak, že je to právě demokracie, která dláždí cestu fašismu nebo komunismu ? Pokud by to tak bylo, potom jihočeská polofašistická studentská sběř se chová přesně  podle pravidel Mein Kampf a v duchu jejího hlavního ideologa herr Hitlera . Vadí jí demokratické volby a výsledky dohod výtězných stran, které se dohodly na koalici. Prostě tato sběř nepochopila demokracii. Tečka ! Verstehst du mir?

Eddard Stark

#627 Re: Re:

2012-11-26 00:17

#587: Amnabe - Re:

A klidně si ten podvod mohl udělat ty sám.

Eddard Stark

#628 Re: Re:

2012-11-26 00:21

#528: Sára - Re:

ty máš místo mozku slámu

Amnabe

#629 Re: Re: Re:

2012-11-26 00:22

#627: Eddard Stark - Re: Re:  

 Haha, na podvody nemám svědomí. Ale pobavil jste mne. Uričtě by se ale podle IP adresy dalo zjistit, odkud to bylo.

taky učitel

#630 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-26 00:23

#623: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

O komunistickou stranu se nijak zvlášť nezajímám, jen respektuji výsledek voleb a povolebních vyjednávání. Pokud vím, paní Baborová je odborně zdatná vést svěřený rezort, tedy se podivuji protestům.

Patřím k dříve narozeným. V minulém režimu jsme si dělali legraci z neodbornosti některých ve vedoucích funkcích. Když jsme v r. 1989 vítali změnu, nikdy by mě nenapadlo, kam až situace dospěje.

Belinda

#631

2012-11-26 08:25

Odvolat proč? Byla přece zvolena v demokratických volbách. Na co by potom volby byly?
drakula

#632 vyjádření

2012-11-26 08:58

Když vláda nebyla schopna zrušit komunistickou stranu 23 let po revoluci, připadá mi alibistické se snažit udělat to nyní, v kritické situaci ve které se nyní nacházíme je ztráta času se tím zabývat a proto je nutno hledat schopné lidi, kteří jsou nyní za to v jaké jsou politické straně kritizováni a přitom nemají za 23 let žádnou špatnou politickou minulost, naopak všichni se s nimi baví, domlouvají a počítají s nimi. V momentě kdy chtějí tito schopní lidé podílet se na správě toho, čeho bylo zničeno při minulých vládách je jim to zakazováno??? Demokracie je svobodou slova, vládo nezakazuj!!! to už tu bylo!!!
Sára

#633 Re: Re: Re:

2012-11-26 09:19

Možná je lepší sláma než rudá kaše, nebo prázdno, což je tvůj případ. Demokraticky protestuji proti obsazení resortu školství komunisty. Nějaka bába je mi celkem fuk, co se týče její odbornosti v pedagogice, celkem úspěšně o ní pochybuji. V době, kdy jí získávala byly hlavní předměty: dějiny marxistického dělnického hnutí (1. ročník), marxismus leninismus ( 2. ročník), politická ekonomie((3. ročník) , vědecký komunismus a teorie komunistické výchovy (4. a 5. ročník) a na závěr státnice ze všech těch pavěd. Bylo to k blití. Normální člověk chápal, že to je zrůdnost, karierista využil a blbec zůstal. Takže pochybuji úspěšně o schopnostech Baborové něco dobrého vykonat pro jihočeské školství zdevastované vedením socdem za 4 roky. Socdem měla v dlouhodobém záměru kraje podporu středního školství a dlouhodobě devastovala učnovské a teď najednou to otočila. Zimola se probral ze zimního spánku. Nebo zjistil, že fouká jiný politický větříček a pragmaticky naskočil do ujíždějícího vlaku.
sendy

#634 Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 10:51

#633: Sára - Re: Re: Re:  

 Já zase začínám pochybovat , že svatá Sára je tak nějakúplně při smyslech.

sendy

#635 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-26 10:53

#614: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou 

 Dotaz na dotaz, četl jsi ho vůbec?

Sv. Sára

#636 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 10:55

#634: sendy - Re: Re: Re: Re: Pipinko nebo pipine naprosto při smyslech, narozdíl od tebe

 

Portos

#637

2012-11-26 10:58

Po přečtení mnoha zdrojů informací k této kauze lze konstatovat toto:

1. Ve většině zemí od naší hranice na západ by učitel podněcující studenty a mládež k zpochybňování volebních výsledků uznaných i poraženými a potažmo státem, skončil před soudem , bez práce a určitě v base a také také zákazem výkonu povolání.

2. My na severu čech z praxe víme co naší pseudopravicový hodnostáři všechno dokážou, ale volební výsledky uznávají a respektují , včetně jejich příznivců a voličů.

3. Z toho plyne poučení :
Nedělejte kroky podobné jihočeskému panu učiteli, jinak se zviditelníte v rámci republiky tak, že to už příští jihočeský učitel nebude muset právně rozchodit.
Žalovat ho může v republice kdokoliv a odkudkoliv.
taky učitel

#638 Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 11:02

#633: Sára - Re: Re: Re:

Dobrý, Sáro,  a tak, co tedy navrhujete? Nerespektovat výsledek voleb? Uvědomte si, že i paní Baborová byla zastupitelstvem  řádně ZVOLENA do funce radní.

Tady se řeší následky, ne příčina. Musíme si otevřeně přiznat, že lidé jsou zklamáni vývojem po Listopadu, takhle si to nepředstavovali. No, a proto se opět vrací k levici. A ve volbách to dalo najevo. Pokud chtějí studenti z jižních Čech něco změnit, měli by začít jinde. Stačí se podívat na rezort školství na celostátní úrovni. Hrozí, že stát přijde o obrovské peníze z evropských fondů, na státní maturity se vyplýtvalo 1,4 miliardy, základní školy nemají peníze na učebnice a učební pomůcky,...

Problém určitě není paní Baborová a obsazení rezortu školství v Jihočeském kraji.

 


Nepřihlášený uživatel

#639 Volby?

2012-11-26 11:08

Volby jsou volby a měly by být správné.Ne,že si zase někdo usmyslí,že to zařídí jinak.Pan učitel se asi cítí nedoceněný.
sendy

#640 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 11:26

#636: Sv. Sára - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak to jsem rád mucíčku.Asi isi neměla lehký život ,takové zloby a nenávisti.


Nepřihlášený uživatel

#641 Re: Re: onanující jihočeští učitelé před studenty

2012-11-26 12:19

Sára

#642 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 12:28

#640: sendy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale strojníku, co je na tom za zlobu a nenávist, že napíšu realitu studia za totáče? Život jsem měla a mám velmi hodnotný a jsem naprosto spokojená s tím, co mám. A co ty, jak ty to máš? jsi nespokojený co, když tak vyvádíš. páčko a hezky spokojený den

 

sendy

#643 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 12:45

#642: Sára - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já se docela bavím. Proč se rozčilovat. Před 30 rokama kur.y jako je náš premiér mě vyhodily z vejšky,protože jsem neměl rád komunisty,dneska komunistům pomáhám a vyvažují to svazáčci,co se mezitím stali konzervativními katolíky.No prostě Katzberg ad absurdum. No a ty študentíci z Třeboně si prožijí úplně to samé.......,ale vykládat jim to samozřejmě nemá cenu. Ty ku.vy za který se perou se na ně samozřejmě vykašlou,včetně superhera Rosocha.No  a strojník jsem byl, "za totáče".Teď už ne. Teď už tady není totáč,ale totální chlív.Tohle by ani bolševik nedokázal,co dokázali tihle zkrachlí svazáci a lidovci. Tak se měj Sáro svatá a bojuj svý pozdní a zbytečný boje. Uhnali jste starou bábu.Gerojové. K zblití.

Sára

#644 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 13:16

#643: sendy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nekecej, že to bába vzdala. Tak to bych nečekala. Holt už nic nevydrží, komunistický lágry na ně. To byl tréning. Soudruhu kde bereš informace, na netu ještě nic není. Jestli je to pravda, tak se dneska slaví s ohňostrojem,

 

Martin Rozsocha

#645

2012-11-26 13:32

Chování výše uvedených mně připomíná padesátá léta, kdy lidé podepisovali archy a žádali přísné potrestání viníků v politických procesech.
Proto si Vážení stávkující studenti, pokud Vám tak strašně vadí něčí příslušnost ke komunistické straně, nejprve si zmapujte minulost svých vlastních rodičů a prarodičů a také životopis rodičů Vašeho .

V roce 1989 dosahoval počet členů a kandidátů na členství v KSČ cca 1,7 milionů. Současný celkový počet členů politických stran je cca 170 tisíc, tzn. 10x méně než dříve měla samotná KSČ a její nástupnická organizace KSČM, s přibližně 65 tisíci členy, je dnes nejpočetnější politickou stranu v ČR.

Členové vybraných stran k 1.6.2012 !!!!

KSČM: 56 763
KDU-ČSL: 33 500
ODS: 25 892
TOP 09: 4 125
Strana zelených: 1 500
Věci veřejné: 813
LIDEM: Vznikla teprve v květnu
Kdo vůbec je odkud pochází a jaký má životopis rodina místního učitele Martin Rosocha a kdo jsou jeho rodiče a prarodiče.

http://www.gymtrebon.cz/c-202-martin-rosocha.htmlMartin Rosocha

1997 – 2000 ZČU – KGE – Ekonomická a regionální geografie
2000 – 2006 UK – PřF – Regionální a politická geografie
Praxe

2008 – dosud – Gymnázium Třeboň
2004 – 2007 – Gymnázium Praha Čakovice
2003 – ZČU – KGE, geografie průmyslu, zemědělství, cestovního ruchu, zahraničního obchodu
Zahraniční pobyty, stáže, kurzy

2008 – Montpellier, Institut Linguistique Adenet
2009 – Heidelberg, Collegium Palatinum Language Institute
Další informace:

vedoucí kroužku šachu, zeměpisně rozšířené aktuality, člen redakce GYMu, člen klubu Zpátečníku, správa webu
Koníčky:

šachy (ŠK Veselí nad Lužnicí), blog (respekt.cz), poezie, antikvariát, četba
Konzultační hodiny:

středa 14:15 – 15:00
Kontakt:

mrosocha@gymtrebon.cz

sendy

#646 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 13:36

#644: Sára - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Soudružko naše milá nějak nezvládáš hledání co ? Na co ten net máte ? Hlavně ,že si myslíte jak jste mistři míra co ? Jinak zpráva přišla z Rostova........

Sára

#647 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-26 13:51

#646: sendy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na Donu, co? Tak to pak už chápu, radost předčasná, rádio Jerevan hlásilo a Sendy se spletl. Je ale hezké si takto korespondovat, ne? Pane Rosocho, držím palce a děkuji!!

 

profesor

#648 jen pro tebe Sáro

2012-11-26 13:57

Hele, nemůžeme přeci za to že se ti vybíjejí baterie. Prosím, požádej nějakého bližního, ať ti je vymění. Podle příspěvků předpokládám, že tvoje mentální vybavenost je na úrovni studentů třeboňského gymplu. Nenávistná, ale především velmi, velmi hloupá. Měla by jsi se sebou něco zásadního udělat. Zlounství které vyjevuješ kol, dokol má pravděpodobně příčinu tvého vnitřního neštěstí a osobního selhání, které si uvědomuješ jenom ty a nikdo jiný to o tobě neví. Dělám si o tebe vážně starost a abych měl čisté svědomí, že jsem něco nezanedbal posílám ti kontakt na CENTRUM KRIZOVÉ INTERVENCE 284 016 666. Prosím využij tuto pomyslně podanou ruku. Mnoho pacientů tobě podobných hlásí po té velkou úlevu.
sára

#649 Re: jen pro tebe Sáro

2012-11-26 14:00

#648: profesor - jen pro tebe Sáro dík profesore. mě to baví víš

 

ROZSOCHA MARTIN

#650

2012-11-26 14:02


Chování výše uvedených mně připomíná padesátá léta, kdy lidé podepisovali archy a žádali přísné potrestání viníků v politických procesech.
Proto si Vážení stávkující studenti, pokud Vám tak strašně vadí něčí příslušnost ke komunistické straně, nejprve si zmapujte minulost svých vlastních rodičů a prarodičů a také životopis rodičů Vašeho " guru " pana učitele

V roce 1989 dosahoval počet členů a kandidátů na členství v KSČ cca 1,7 milionů. Současný celkový počet členů politických stran je cca 170 tisíc, tzn. 10x méně než dříve měla samotná KSČ a její nástupnická organizace KSČM, s přibližně 65 tisíci členy, je dnes nejpočetnější politickou stranu v ČR.

Členové vybraných stran k 1.6.2012 !!!!

KSČM: 56 763
KDU-ČSL: 33 500
ODS: 25 892
TOP 09: 4 125
Strana zelených: 1 500
Věci veřejné: 813
LIDEM: Vznikla teprve v květnu
Kdo vůbec je odkud pochází a jaký má životopis rodina místního učitele Martin Rosocha a kdo jsou jeho rodiče a prarodiče.

http://www.gymtrebon.cz/c-202-martin-rosocha.htmlMartin Rosocha

1997 – 2000 ZČU – KGE – Ekonomická a regionální geografie
2000 – 2006 UK – PřF – Regionální a politická geografie
Praxe

2008 – dosud – Gymnázium Třeboň
2004 – 2007 – Gymnázium Praha Čakovice
2003 – ZČU – KGE, geografie průmyslu, zemědělství, cestovního ruchu, zahraničního obchodu
Zahraniční pobyty, stáže, kurzy

2008 – Montpellier, Institut Linguistique Adenet
2009 – Heidelberg, Collegium Palatinum Language Institute
Další informace:

vedoucí kroužku šachu, zeměpisně rozšířené aktuality, člen redakce GYMu, člen klubu Zpátečníku, správa webu
Koníčky:

šachy (ŠK Veselí nad Lužnicí), blog (respekt.cz), poezie, antikvariát, četba
Konzultační hodiny:

středa 14:15 – 15:00
Kontakt:

mrosocha@gymtrebon.cz
6.8.2010 14:25
------------------------
http://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/kandidatky-trebon.html
Kdo je paní ředitelka stávkujícího třeboňského gymnázia Anna Kohoutová.
Kandidátky pro Třeboň
16.8.2010 14:25

Jindřichohradecko - Přinášíme kompletní sadu kandidátních listin pro město Třeboň.

Občanská demokratická strana

1) PaedDr. Jan Váňa, 54 let, živnostník, starosta
2) Doc. RNDr. Jiří Masojídek, CSc., 57 let, vědecký pracovník
3) Mgr. Anna Kohoutová, 42 let, středoškolská učitelka



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...