Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!

Josef Kvasil

#226 Neuvěřitelné skutečností

2013-01-30 13:59

V prvém kole jsem volil jiného kandidáta. Z duelu před kolem druhým mě jako jasná volba vyšel Miloš Zeman. Zdálo se mě takřka neuvěřitelné, kde se vzalo "najednou" tolik podporovatelů KS. Preference KS měl velmi nízké. A hle, snad mávnutím kouzelného proutku, preference najednou raketově nahoru o desítky procent.

Ovšem, mám na mysli jinou neuvěřitelnou skutečnost. Když jsem si přečetl článek o tom, jak byl pan Dejdar napaden scénáristou Stránským jen za to, že má jiný názor, nemohl jsem tomu uvěřit. Kde to jsme? Co je to za lidi? Po panu Dejdarovi jsem zaznamenal další osobnosti, které byly napadeny ze strany podporovatelů KS. Je toto možné ještě vůbec po 24 letech? A právě od lidí, kteří měli a mají neustále plnou hubu demokracie a pravdoláskaření?

Jakou demokracii tito lidé tedy mají vlastně na mysli? Jen takovou, která jim vyhovuje, která se jim hodí do krámu? A pokud ne, mají ještě tolik drzosti a názor většiny nerespektovat, napadat a urážet voliče? Některých umělců jsem si vážil. Když jsem však například viděl hysterický záchvat paní Čáslavské při jednom duelu, zbystřil jsem. Díky angažmá pana Svěráka jsem se o něm dozvěděl, že byl členem KSČ 8 let, podepsal Antichartu (zdroj wiki). To jsem až do dneška nevěděl. Takový člověk nám pak chce kázat něco o morálce a vykládat chytré bajky. Fuj.

Původně jsem chtěl za prezidenta někoho jiného. V demokratických volbách se můj kandidát však neprosadil, nicméně respektoval jsem to a vzal jsem to jako fakt. V druhém kole jsem pak volil toho, který by mohl být pro naši zemi prospěšný, který by byl prezidentem všech a ne jen horních 10000 lidí. Jsem rád, že se to podařilo a můj hlas zvolil historicky prvního, lidem přímo voleného prezidenta naší krásné České republiky.
jaro

#227 Re: Respektuji

2013-01-30 14:03

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

V tom případě Ti nezbývá nic jinýho než emigrovat, dnes je to jednoduchý, tam se budeš cítit svobodně a bez studu,,tady po tobě neštěkne ani pes.


Nepřihlášený uživatel

#228 Re: Všem umělcům a nespokojeným s volbou:

2013-01-30 14:03

#220: František Rozehnal - Všem umělcům a nespokojeným s volbou:

To vydržíte i bez prostenalu a nesmrtelný tety? No a národní umělkyně Vondráčková chce také vydat nějaké to elpo... Co teď budou žrát?


Nepřihlášený uživatel

#229 Příklady táhnou???

2013-01-30 14:06

Nerozumím chování těchto umělců, ač si některých z nich velice vážím. Z výsledků voleb nejsem nijak moc spokojen (ikdyž jsem pana Zemana nakonec volil), ale respektuji je. Kampaň vedena masovými medii pokračuje nyní dále přez tyto naše spoluobčany. Pokud jsou nespokojeni a mají petici, že nemají prezidenta, námi demokraticky zvoleného, nechť emigrují! :)

Nepřihlášený uživatel

#230 Re: Re: Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-30 14:06

#223: Kolemjdoucí - Re: Re: TOTALITA V NÁS

Zdání někdy klame. Chce to, v případě nepochopení, přečíst vícekrát zasebou.

SHolmes

#231 Ještě něco, co v běžném tisku samozřejmě není:

2013-01-30 14:19

Velmi ostré zhodnocení výsledků voleb pronesl režisér Jan Hřebejk v sobotním večerním zpravodajství televize Prima z pražské Lucerny: "Rudá a hnědá prasata táhla lháře a demagoga na Hrad."
zdroj:
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/podle-hrebejka-je-vetsina-cechu-prasaty/
Myslím, že další komentář k tomu netřeba. A já začínán být hrdý na to, že jsem podle tohoto "umělce" prasetem.
SHolmes

#232 Re:

2013-01-30 14:24

#204: -

Máš plnou pravdu, jenže když jsem toto napsal v jedné diskusi na novinkách.cz, tak mi to rychle smazali a dostal jsem ban.

krucifix

#233 Re:

2013-01-30 14:34

dovolím si Vás opravit - ti křiklouni jsou většinou nikoli ultrapravičáci, ale naopak socky přisáté k štědrému prsu se státními dotacemi.

EvaS

#234

2013-01-30 14:40

Podepíši a ráda, ale nechápu, proč se po prvních, přímých volbách, kde byl kandidát jasný musí ještě podepisovat tyto petice. Výsledek byl jasný a většinový a ty, co ho nerespektují nechápu. Respektive chápu, jsou zhrzeni, spadlo jim číro, protože oni byli přesvědčeni, že nemohou být poraženi.
Datel

#235

2013-01-30 14:40

Někteří umělci by si měli uvědomit,že jsou stejně jako ostatní voliči jen občany tohoto státu se svými klasickými lidskými právy a nic víc. Přivlastňují si však práva jakési "elity" vůdců, které však nikdo nevolil. Neměli by si tedy dovolit vstupovat do našeho soukromí a vnucovat nám svoje individuelní názory (zasílání emailů na soukromé adresy). Poznáte li je blíže, tak většinou zjistíte, že žádnými elitami nejsou, ale dělají třeba jen dobře svoji profesi. A u toho by měli zůstat a čekat až se jich někdo na něco zeptá. S pomocí neobjektivních medií se však pokoušeli a pokoušejí nás ovlivňovat, byť o to nestojíme.

Nepřihlášený uživatel

#236

2013-01-30 14:41

Zdá se, že umělci hrají hlavně to, co vynáší. Není se co divit, že pan Svěrák, kterému se dařilo, necítí s lidmi, jimž se nedaří. Častou chybou je, že pro vlastnost, která je na člověku skvělá se usuzuje, že ten člověk je skvělý všude, i v duši. Zdá se, že rozdělení na jedny a druhé bude jen ta hranice platů asi 20 000 Kč...
sedlajda

#237

2013-01-30 14:52

Tito "umělci" a "pseudoumělci" by měli držet huby, protože je živí i ta většina, co volila Zemana. Žijí z dotací a grantů, což je z peněz nás všech, tedy i voličů Miloše Zemana! Zkuste se živit rukama, sprostí darebáci!

Madla

#238

2013-01-30 15:09

Držte zobáky, protože v dnešní době neumíte udělat zábavný pořad bez vulgárních a sprostých slov, jak tomu bylo v pořadech Vl. Menšíka, Vl.Dvořáka&Jiřiny Bohdalové, Šípa&Uhlíře, Horníčka, Kopeckého atd. Já bych vás poslala makat rukama, hajzlové!

Elis

#239

2013-01-30 15:15

Tak daleko naše "demokracie" dospěla,že jsem se nenechala zviditelnit.Stydím se za to,ale.....

Nepřihlášený uživatel

#240 Re:

2013-01-30 15:20

#235: Datel -

No a to jste ještě neviděl tuhle petici, kouzlo je, že na ní stále - i když je už dávno po volbě - přibývají podpisy "elity".

http://www.petice24.com/prohlaeni_vdc_leka_a_v_uitel_k_volb_prezidenta


Nepřihlášený uživatel

#241 Tahle diskuse

2013-01-30 15:24

Tahle diskuse odráží velmi dobře realitu dneška. Až asi do 10. příspěvku byla vedena celkem v rámci pravidel slušného chování. S příchodem prvního "demokrata" z tábora KS přišla vulgarita a sprostoty. Jak se říká: Zloděj křičí "Chyťte zloděje!".
dum-dum

#242 Re: Re: No a co:

2013-01-30 15:42

#20: kokr - Re: No a co: 

 Podle sebe soudím tebe, že ano ,ty hovado?


Nepřihlášený uživatel

#243 Re: Respektujte výsledky voleb

2013-01-30 15:50

#2: ab - Ano respektujte výsledek a tečka!!

 

Vrátit se k poctivému smyslu života a pospolitosti.

#244 Když média oblbují národ,každý chce mít jen zisk...,každý chceme bydlet a mít na to .

2013-01-30 16:05

Aby se prodalo,je to jedno vydavatelům ..co jak a proč se napíše.Jen aby zase občan měl to nutkání kupovat ty cinknuté noviny i s drbami.Doporučuji to nebrat-nekupovat.
Snad je to lidem opět putna /to je jen dobře,jsme zvyklí si žít podle svého/,jen ta armáda mladých potřebuje mít "svůj" idol.Konečně smysluplně začít žít svůj život jak jsme si žili , co ještě jsme "pováleční".Je tady propast v pohledu jak mají žít mladí ,když nemají práci,jsou "zneužívání"různými spolky nabízející práci a pak z jistí,že to nic není společného o výdělku,nebo mzdu ani nedostane.Same formuláře k podpisu a nic z toho,jen další obavy jestli si to správně přečetl-v důsledku pak to vypadá ,že je to dobře organizovaná mafie.
František Rozehnal

#245 Re: Re: Všem umělcům a nespokojeným s volbou:

2013-01-30 16:06

#228: - Re: Všem umělcům a nespokojeným s volbou: 

 Dobrá ironie, ale je mně to putna a úsměvné ;-)

hasič

#246 Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-30 16:10

#6: občan - TOTALITA V NÁS

souhlasím na 100%. ne každý je však na takové morální úrovni, aby snesl porážku. To však ví každý inteligentní člověk bez ohledu na to jaké má vzdělání.

alfa a omega

#247 Re: Respektuji

2013-01-30 16:12

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

já se zase stydím za tebe, nadávat ti nebudu jen tě podpořím emigruj a emigruj rychle, nebo jen žvácháš nesmysly jako ten váš degenerovaný pseudofeudál


Nepřihlášený uživatel

#248

2013-01-30 16:19

http://www.reflex.cz/clanek/nazory/49365/zakazany-sestrih-padu-a-vravorani-milose-zemana.html

Důstojnost, velkorisost, nadhled... Prostě paráda. Teď mi nezbejvá, než pět let imrvére chlastat.

Nepřihlášený uživatel

#249 Majka

2013-01-30 16:28

Jediná možná odpověď je bojkot.Lidi přestaňme čumět na ty hovadiny v televizi,stejně je to o ničem,jen vyplněný čas mezi reklamama, kterých je pomalu více než filmu.A pražské divadla možná o rudé blbce venkovské ani nestojí, oni naše peníze vlastně nepotřebujou. Naopak je potřebujou naše děti,stejně jako náš čas.Než vyhazovat čas a peníze za "umělce",naučme se věnovat to vše rodině,přátelům,knihám.
apostol

#250 Re:

2013-01-30 16:34

#1: City -  

 Kdyby vyhrál kníže, katolická církev by hledala způsob, jak z něj udělat "svatého" už zaživa SAMOZŘEJMĚ v rozporu s Božími měřítky. A naše "celebrity" by z něj nejspíš udělali modlu, která by zastínila i M. Jacksona. Po parlamentních volbách se dostal k moci v rozporu s výsledkem voleb (poražené strany se spolčily proti vítězi i voličům) a teď zfanatizovaní namyšlení příznivci poraženého kandidáta chtějí zase změnit výsledek voleb. Když pro ně není Zeman prezidentem, můžou emigrovat.