Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!


Nepřihlášený uživatel

#176 Re: Re: Napsáno absolutně výstižně, děkuji.

2013-01-30 04:13

#171: - Re: Napsáno absolutně výstižně, děkuji.

No tak to stoprocentně. Taková hromada blbin... Ale alespoň je to dost dlouhé.

Zeman není můj kůň

#177 Re:

2013-01-30 04:26

#12: -

A můj názor je, že kampaň se nikterak nevymykala z "obvyklého" rámce .... A Schwarzenberg není o nic menší, naopak, je to větší lhář než Zeman .... A převážná většina zúčastněných voličů naznala, ŽE JEJICH ZÁJMY NEZASTUPUJE ...

A při diskusích jej Zeman PŘÍMO NAČAPAL PŘI NEPRAVDIVÝCH VÝROCÍCH ....  Koho ten chce zastupovat ... ? Vybrali jste si jej - A - JAK JSTE DOPADLI ?  .... On sám porážku respektoval, i když je znám častou změnou postojů ..... tož se s tím smiřte a jak Váš vůdce, pardon - prezidentský kandidát řekl, vyčkejte si, "až Vám OPĚT pokvete pšenka" ....

 

TOTALITA = ODMÍTNUTÍ VÝSLEDKU DEMOKRATICKÉHO AKTU

 

Má-li právo na existenci jedna totalita, proč ne jiná ...?  Tohle chcete?


Nepřihlášený uživatel

#178

2013-01-30 07:53

Podívejte se na tuhle "osobnost", to je poklad národa...
Jan Hřebejk: "Rudá a hnědá prasata táhla lháře a demagoga na Hrad"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151455932721412&set=a.10150708244331412.456976.55515571411&type=1&theater
http://www.blisty.cz/art/67241.html
Kal Pida

#179 Re: Re: Re:

2013-01-30 08:05

#15: - Re: Re:

Dovoluji si oponovat s tvrzením že Zeman je autorem tzv. opoziční smlouvy. Ano Miloš Zeman v 98 dal návrh na smlouvu o toleranci. Ale byla to ODS, která tuto smlouvu přepracovala do finální podoby. Viz http://www.youtube.com/watch?v=eW9uOwIA6Sk, toto téma je cca od 9 minuty.

Kal Pida

#180 Re: Re:

2013-01-30 08:07

#11: - Re:

Když se podíváš na tu petici, tak tam jsou uvedeny všechny rozhovory na které tato petice reaguje. Takže klidni hormon.

Volička

#181

2013-01-30 08:08

Respektuji výsledek prezidentské volby i když jsem chtěla prezidentkou p. Fischerovou. Volba p. Miloše Z. je o mnoho lepší volbou než volba Karla S..
MichalR

#182 Volby for president

2013-01-30 08:23

Není co dodat volba byla demokratická, Zeman bude dobrý prezident a bude zájmy ČR hájit lépe než Sw... o tom to přece je ne.
Jendaba

#183 Dotace

2013-01-30 08:49

Myslím že by bylo konečně vhodné zrišit dotace na ty skvělé umělecké filmy co se zde točí, take na divadla a další umělcování. Tito lidé, kteří pohrdají volí většiny národa, ať se po zásluze živí výsledky své práce, jako my ostatní. Když pohrdají námi, obyčejnými lidmi a upřednostňují cizáky s knížecí korunkou, není zrovna důstojné škemrat u nás o almužny.
Žvancenberk

#184

2013-01-30 08:52

Vážení rádoby umělci.Udělejte prosím konečně to čím vyhrožujete a odejděte do zahraničí. Za vaše chabé a trapné výkony by vám tam nikdo nedal angažmá ani u pásu.Uvolněte prosím místo novým umělcům kteří namají zájem hrát pouze v trapných seriálech a reklamách ale chtějí oproti vám něco dokázat,věnovat se umění a ne srát se do politiky.Od toho jsou svobodné volby kde dal lid jasně najevo co chce.Váš názor nic nezmění, spíše naopak .)..
bc

#185 Černá nebo bílá

2013-01-30 08:56

Problémem mnohých pravicových voličů je fakt, že je politika naprosto nezajímá. Mají svět rozdělen na černou a bílou. Podle nich: LEVICE=komunisti - PRAVICE=demokracie. Vůbec je nezajímá, jak žijí lidé kolem nich. Starají se pouze o sebe a nezajímají se o to, jaké svinstvo schvaluje vláda.
ariston

#186 Zpochybňování demokratických principů vede obvykle k diktatuře!

2013-01-30 09:03

Je ostudné, jak si někdo dovolí zpochybňovat výsledky demokratických voleb, hodně to vypovídá o charakteru těch, kteří se obvykle demokracií div nezalykají. Vidím to tak,že a společenská skupina, kterou bývalý režim zkorumpoval, ať již hmotně a nebo společensky, se nechce vzdát nejen svých výsad , ale role svědomí národa, do kterého se tak najednou sami stylizovali. Proč ne, žádná rizika z toho nehrozí, naopak, možná z toho budou nějaké ty granty a bude nás vidět... Navrhuji vyhlásit akci "Vy nejste naši umělci, ale šašci" a bojkotovat všechna divadla , výstavy filmy a vůbec všechno to,co tuto nedemokratickou spodinu živí.
Možná, že vznesené "svědomí národa" touží po diktatuře a likvidačních seznamech odpůrců... Tam takovéto chování obvykle končí.
Jindra

#187

2013-01-30 09:15

Hlavně mě zklamal Zdeněk Svěrák, kterého jsem považoval za velmi demokratického a lidského člověka
Dušan Ligas

#188

2013-01-30 09:30

Dodržujte to o čem neustále mluvíte.Ano demokracii!Volba proběhla demokratickým způsobem.

Nepřihlášený uživatel

#189

2013-01-30 09:39

Lidičky, však vláda schválila přímou volbu prezidenta, tak co všichni čekáte.Dopadlo to, jak národ chtěl , tak se s tím smiřte!

Nepřihlášený uživatel

#190

2013-01-30 09:40

Jsem znechucen jejich postojem a výkladem demokracie. I když unás žádná demokracie krom volby hlavy státu není. Jediná cesta je přímá demokracie.
Roman

#191 Monika Vadasová-Elšíková

2013-01-30 10:34

se včera na ČT vyjádřila velice sprostě o panu Zemanovi.Kdo dal právo takovým pseudo umělcům kritizovat to,na čem se shodla většina národa?Nehledě na to,že o jejich tvorbě by se dalo široce diskutovat a finální výsledek by byl takový,že jejich díla nestojí ani za komentář!

Nepřihlášený uživatel

#192

2013-01-30 10:37

Pseudodemokracie. Jsme tam, kde jsme byli před 89.. Ba o mnoho dále !!!!
ave

#193

2013-01-30 10:44

Nelíbí se mi postoj mnoha lidí nejen umělců, kteří nedemokraticky urážejí voliče pana Zemana. Vím moc dobře proč by ho nevolili mají se teď oproti dolním 10.miliónům moc dobře. Byla bych ráda, abychom jim třeba nechozením do divadel ukázali z jakých peněy žijou, nebo vstupné ani nepotřebujou? Pak mohou před prázdným hledištěm hrát knížatům, nebo Bakalům aj.

Nepřihlášený uživatel

#194 Re: Respektuji

2013-01-30 10:59

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

.Respektuji to,že pro nadpoloviční většinu voličů jsou pravda,morálka a slušnost prázdný pojem.

.... co si top dovolujete takhle urážet lidi, o kterých nic nevíte?

 

Respektuji to,ale zároveň se velice stydím za své spoluobčany.

....  doporučuju vám začít u sebe

6

#195 petice

2013-01-30 11:00

bez ohledu na tuto petici,mám již dost velký seznam lidí na které již do divadla nebo kina nepůjdu a televize ta má zaplať pánubohu dálkový ovladač
zaan

#196 Re:

2013-01-30 11:12

#1: City -

Je to pravda, Zeman měl být rád, že mu jeho počínání v politice prošlo a zůstat schovaný v lesích........... Je to ukázka naší stupidity..... Po Klausovi, který neměl být nikdy prezidentem následuje Zeman, přesně jako před lety v politice............ Takže tohle nepodepíšu, naštěstí se stěhuji do zahraničí a budu jen přihlížet, jak se v Česku bez úplatků nežije, jak si personální agentury o pár lidech mastí kapsy na obyčejných občanech a jak se českým občanům jimi zvolení politici smějí do tváří za jejich peníze.............


Nepřihlášený uživatel

#197 Proč jsem volil Zemana

2013-01-30 11:15

Mě osobně urazili ti, kteří o mně prohlásili, že jsem plebejec a ti další, že jsem rudý a hnědý prase a další část hovoří mým jnéne, neboť používá často zájmeno my ve spojení např. "my inteligence jsme..." V 89 jsem slyšel hesla: " Nejsme jako oní..." a dnes jsou někdy horší, používají stejné metody (viz poškození Jandák, Dejdar atd.). Vykládají, že je potřeba zasypat příkopy, ale pořídili si místo předvolebních rýčů pořádné bagry. Viz paní režizérka. Přiznávám, že jsem volil iracionálně, proti těmto lidem a některým neobjektivním médiím. Nechtěl jsem k volbám jít, neboť můj kandidát nepostoupil, ale agresivita "elit" a nesoudnost části mládeže (zapomínají, že pan K.S. prosazuje ACTA, školné atd.) dotlačila můj hlas panu M.Z. Ing. Vladimír Horák

Nepřihlášený uživatel

#198 Re:

2013-01-30 11:16

#12: -

To jistě ne, ale je to sprosté a urážka hlavy státu. Nejvíc to ale vypovídá o vaší úrovni.

zaan

#199 Re:

2013-01-30 11:19

#184: Žvancenberk -

Pane Žvanče, když budete mít v divadle 12 tisíc čistého, budete se také cpát do seriálů a ti opravdoví talenti budou dělat něco jiného. Živíme senátory, byrokracii, parlament a spoustu dalších lidí, kteří berou několikanásobné platy a ještě se nám smějí a vy řešíte umělce............ A jestli vy jste ten lid, tak potěš Pánbůh.......... Ale je demokracie a i hlupák se může vyjadřovat k čemukoli.......:-) Takže hezký den se čtením Blesku a podobných uměleckých děl:-)

Fra

#200

2013-01-30 11:28

Bohužel, náš svět je trochu pokřivený. Umělci jsou celebrity, okolo nihž se "točí svět", ale jen někteří něco opravdu umějí, ale ani pak nerozumnějí všemu. Přesto chtějí poučovat. Ale jsou to často i sportovci a pod. Lidi používejte hlavně svoji hlavu!!!