Praha 1 trpí - petice proti uzavírání Smetanova nábřeží

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis primátorovi

2013-10-06 12:26

#107: - Re: Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis primátorovi

Mě je dost líto vás - když někdo musí používat pro lidi slova jako jsou ve vaší poslední větě, tak je na tom sám asi fakt hodně hodně špatně - po všech stránkách...brrr

Je vidět, že narážíte spíš na nějaký váš problém.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis primátorovi

2013-10-06 15:57:09

#110: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis primátorovi

Ano, narážím na můj problém s Vámi, od toho je tato diskuse a petice proti Vašim drahým a nesmyslným uzavírkám, které komplikují a omezují život místním obyvatelům. Proč svou aktivitu nezaměříte na místní referendum o uzavření nábřeží? Bojíte se výsledku?

jam

#167 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis primátorovi

2013-10-15 09:06:49

#110: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis primátorovi >> Jste novodobé zrůdy, které se nestydí na tyto blbosti ještě vybírat finance od veřejnosti a bohužel mi je vás ještě fakt líto, s vašim vzděláním takhle hloupě promarnit si svůj život.

Mě je dost líto vás - když někdo musí používat pro lidi slova jako jsou ve vaší poslední větě, tak je na tom sám asi fakt hodně hodně špatně - po všech stránkách...brrr

Je vidět, že narážíte spíš na nějaký váš problém.

ani me nikdo nezadal o vyjadreni svych pocitu, a stejne jako vy si dovolim zatrollovat:

me je dost lito nas vsech, kterym vy, novodobe zrudy, ztrpcujete zivot. to ze svuj zivot promarnite usilim, o to aby vami lide pohrdali, me netrapi.