Praha 1 trpí - petice proti uzavírání Smetanova nábřeží

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#125

2013-10-08 14:05

Obyvatelům Prahy 1 komplikují život zejména dojíždějící a parkující abonenti. Ostatně starosta Prahy 1 se už vyjádřil, že nejlepší by pro život na Praze 1 bylo omezit průjezd Smetanovým nábřežím i Malou Stranou současně. Tahle petice, kromě toho že je zcela nedůvěryhodná, připomíná hlasování všech proti obyvatelům Prahy 1, kteří tvoří méně než 3% obyvatel Prahy. Typický příklad diktatury většiny.

Odpovědi

Milan

#126 Re:

2013-10-08 14:57:36

#125: - Minulou sobotu jsem se několik hodin procházel po Starém Městě a po Malé Straně a jak jsem zjistil drtivá většina obou těchto lokalit jsou v podstatě neprůjezdné ulice s minimálním automobilovým provozem. Co ještě více chcete ? Naprostý klid jako někde v horské vesnici ? Zajeďte se třeba někdy podívat do Suchdola nad kterým denně přistává několik stovek hlučících letadel, každé letadlo vydává na zemi měřitelný hluk přes 100 dB - to je hlukový masakr o kterém se vám ani nezdá. A to všechno oni mají ve dne ale i v noci.

 


Nepřihlášený uživatel

#127 Re: Co je na petici nedůvěryhodného, ty chytráku z nátlakového sdružení Auto*Mat

2013-10-08 16:13:03

#125: -

Co je na této petici nedůvěryhodného, ty chytráku z nátlakového sdružení Auto*Mat? Založila jí obyvatelka Prahy 1 - Starého města, spontáně jí podpořilo přes 1.300 lidí (300 podpisů je zatím pod paírovou peticí, ale každý den jich fůra přibývá) z toho jsou více jak 3/4 pražáci a to že spousta lidí uvedla jenom Prahu a implicitně tam nenapsala Praha 1 Ti rozhodně nedává právo tady někoho kádrovat. Stačilo mi mrknout a spoustu sousedů z Prahy 1 jsem tam našel jenom s uvedením "Praha". Všichni tihle lidé mají s Prahou 1 určitě víc společného, než celá ta Massáreho ekolevičácká nátlaková partička s podporou mamlase z Olomouce.

Jirka Fojtík

#133 Re:

2013-10-09 22:54:25

#125: -

Nemyslím si, že petice je nedůvěryhodná. Jsem běžný obyvatel Prahy 1 - (U železné lávky) Malá Strana a divil bych se, kdyby byl někdo z mých sousedů na straně Auto*Matu a jejich pokusech. Ale třeba ano. Tak se třeba vyjádří i s podpisem u mého příspěvku a celou tuhle petici zdiskredituje :-)