Česká televize škodí České republice

Quoted post

minehava

#8

2014-11-04 19:45

Žádám, aby byl ČT odebrán status veřejnoprávní televize, protože tuto funkci neplní. Její zpravodajství ohledně Ukrajiny bylo válečně štvavé. Ačkoli nám čt 24 vnucovala kdejaký válečný proslov z USA, NATO nebo EU, zatajovala nám proslovy a názory tzv. druhé strany, cenzurovala Putinovy proslovy. Redaktoři čt 24 obhajovali vraždy na civilech, obviňovali bez důkazů Rusko ze sestřelení malajsijského letadla, zatajovali pravý stav situace na Ukrajině. Vysílání čt 24 na mne svého času působilo tak, že jejím redaktorům by nebyla proti srsti třetí světová válka. Ačkoli jako koncesionáři máme právo na vyvážené a pravdivé informace, museli jsme si je hledat na nezávislých serverech. Česká televize slouží moci, ne svým koncesionářům. Zrušit. U soukromé tv vím, na čem jsem, že její zprávy mohu brát s rezervou. Česká televize je povinná informovat pravdivě, jinak nemá své opodstatnění.

Odpovědi

Jana Zajícová
Autor této petice

#9 Re:

2014-11-04 20:02:34

#8: minehava -  

 krásně řečeno... Právě tohle válečné štváčství jsem měla na mysli, když jsem v závěru psala o nebezpečí vehnání Česka do války. Vždyť o to se USA celou dobu snaží a ČT tomu slouží, věrně poslušná havloidních pravdoláskařských, potažmo amerických rozkazů....

Kamjdu

#10 Re:

2014-11-04 20:04:15

#8: minehava -  

 Celé to podepisuji.


Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2014-11-05 10:14:40

#8: minehava -  

 Rovněž podepisuji, nemám, co bych dodal.

Lubomír Olšák

kdemohkrad

#49 Re:

2014-11-07 17:15:34

#8: minehava -  

 Souhlasím s každým slovem Vašeho příspěvku.

Venda Klaus

#61 Re:

2014-11-09 23:22:04

#8: minehava -  

 

Totalitní televize to byl vrchol objektivity, toste si pošušňali bolševičtí pohrobci! Bohužel pro vás, ty doby se už nevrátí, máš smúlu i s touhle trapnou peticí. Dej se vyšetřit, snad s tebou dobrý psychiatr něco zmůže, ale bude to těžké.

Terka

#71 Re:

2014-11-12 17:15:48

#8: minehava -  

 Naprosto souhlasím. Už ve všech pořadech si neodpustí jednostranné komentáře.

Anna

#88 Re: ČT klame občany ČR !!!

2014-11-22 00:40:44

#8: minehava -  Moc hezky jste to napsal a je to pravda. Česká televize je povinna pravdivě informovat a ne jednostranně!!! Klame nás občany a uvádí nás v omyl,myslím že na to jsou i paragrafy !!!