Česká televize škodí České republice

Jan Černý

#51 Re: Autor stránky nezná principy tvorby odkazů?

2014-11-07 17:29


Nepřihlášený uživatel

#52

2014-11-08 13:17

Někde jsem četla , že pravda končí tam,kde začíná signál ČT. Toto se mi moc líbí,protože jsem přesvědčena,že je to velká pravda.
Venda Klaus

#53 Re: Re: Zajícová tobě radí Putin, že soudrožko.

2014-11-09 22:28

#9: Jana Zajícová - Re:  

Totalitní televize to byl vrchol objektivity, toste si pošušňali bolševičtí pohrobci! Bohužel pro vás, ty doby se už nevrátí, máš smúlu i s touhle trapnou peticí. Dej se vyšetřit, snad s tebou dobrý psychiatr něco zmůže, ale bude to těžké.

Venda Klaus

#54 Re: Vlastenče Tobě hrabe. Dej si studenou sprchu ty klausoide.

2014-11-09 22:32

Venda Klaus

#55 Re: Máš pravdu jako za totality, kecaj tam komouši Filip a spol. je to hrůza!

2014-11-09 22:36

#5: -  

 

Venda Klaus

#56 Re: Re: ČTTím, že kradeš soudruhu se moc nevytahuj! Moc vás tu není bolševičtí kašpaři.

2014-11-09 22:38

Venda Klaus

#57 Re: Re: Re:

2014-11-09 22:44

#29: kdemohkrad - Re: Re:  

 Ty kluku, kdes byl když dávali rozum, asi zrovna ve frontě u mauzolea na toho skřeta lenina.

Venda Klaus

#58 Re: Re: Re:

2014-11-09 23:00

#16: - Re: Re:  

 Těnto blbečkům je zbytečné něco vysvětlovat, oni budou ctít svého Ovara až za hrob.

Venda Klaus

#59 Re:

2014-11-09 23:09

#11: Kamjdu -  

 Když ani nevíš kam jdeš, tak tu neplácej nesmysly. Tobě tak budu věřit žes zvonil klíči soudruhu, časy se změnily a ty si nemůžeš zvyknout na to, že z obrazovky neznějí moudra "myslitelů" Jakeše, Bilaka, Kapka a dalších. Je mi tě líto, svět je zlej. Když jsem jako čtyřletý stavěl barikády, taky jsem měl jiné představy.

Venda Klaus

#60 Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 23:18

#17: - Re: Re: Re:  

 Ale kuš ty prasáku

Venda Klaus

#61 Re:

2014-11-09 23:22

#8: minehava -  

 

Totalitní televize to byl vrchol objektivity, toste si pošušňali bolševičtí pohrobci! Bohužel pro vás, ty doby se už nevrátí, máš smúlu i s touhle trapnou peticí. Dej se vyšetřit, snad s tebou dobrý psychiatr něco zmůže, ale bude to těžké.

minehava

#62 Re: Re:

2014-11-10 09:10

#61: Venda Klaus - Re:  

 Demokracie je o tom, že i když nesouhlasíte s touto peticí, můžete se přijít vyblejt. S vysíláním ČT je to horší, tam blijou redaktoři na většinu koncesionářů. Výsledek je, že starší lidé se nemohou dívat na zprávy, protože to neustálé zastrašování válkou je pro staré lidi už deprimující. Pokud bych chtěla k něčemu přirovnat zpavodajství čt 24, tak snad jedině k poukázce, kterou Kalousek zastrašoval staré lidi před předminulými volbami.....Domnívám se, že nikdo nechce návrat k totalitnímu vysílání. Právě proto je tu tato petice, která upozorňuje, že dnešní vysílání ČT je srovnatelné s předlistopadovým. Jedna stranická a zahraniční linie a přes ni vlak nejede, i kdyby to byla obhajoba vrahů a válečných zločinců.

grimm

#63 Re: Re:

2014-11-10 19:48

#61: Venda Klaus - Re:  

Vyšetřit se nech především ty. Jsi typický příklad vymytýho mozku a je vidět, že všudypřítomná masivní propaganda médií zabírá. Když někdo nesouhlasí s protiruským štvaním, lhaním médií a pokrytectvím, tak je hned bolševický pohrobek? Kamaráde, já jsem zapřísáhlý antikomunista, ale jsem znechucen tou hysterickou protiruskou propagandou a chováním západu


Nepřihlášený uživatel

#64

2014-11-11 07:08

Je hanba, že česká televízia degraduje históriu klame a zavádza vlastný národ - fúúúj

Nepřihlášený uživatel

#65

2014-11-11 07:42

A navíc na Facebooku mažou nepohodlné názory s odůvodněním, aby měly větší prostor jen názory, "které si to zaslouží" - to myslím že by se u "nezávilé" a veřejnoprávní televize (a navíc placené z peněz daňových poplatníků) stávat nemělo a že by všechny názory měly mít prostor stejný...

Tzv. česká "demokracie" ...


Nepřihlášený uživatel

#66

2014-11-12 03:44

děkujeme za Váš e-mail, na který odpovíme v co nejkratší možné době, nejpozději však do 30 dnů.
Odpovědi na nejčastější dotazy najdete také na našich internetových stránkách pod odkazem "Časté dotazy".
http://www.ceskatelevize.cz/faq/JEJICH REAKCE-K SMÍCHU

Nepřihlášený uživatel

#67

2014-11-12 05:21

Česká televize je úplatek pražským komediantům,včetně pražské galerky!

Nepřihlášený uživatel

#68

2014-11-12 05:28

Televize a nejen,ale i Čroz.je bolševický hnůj!!!Zeman ať si tu čtvrtinu svého platu na dluh republiky necha,galerka se postara o jakykoliv ztrátu!


Nepřihlášený uživatel

#69

2014-11-12 07:24

Česká televize lže, jako když Mladá fronta a Lidové noviny a další noviny i časopisy tisknou. Ze seriózních tiskovin nám zůstal snad jen Blesk, Aha, Dívka, Pestrý svět apod. Vše ostatní je bulvár nejhrubšího zrna! Kde jsou ty časy, kdy to bylo naopak.

Nepřihlášený uživatel

#70

2014-11-12 12:58

Televize je hnus,a cela žurnalistika je na úrovní rychlokvašaku z Plzně!!!!
Terka

#71 Re:

2014-11-12 17:15

#8: minehava -  

 Naprosto souhlasím. Už ve všech pořadech si neodpustí jednostranné komentáře.


Nepřihlášený uživatel

#72

2014-11-12 20:24

Ceska televize a jeji vedeni je kapitola sama pro sebe!Nebylo by na skodu udelat personalni cistku a par prodejnych zivlu na hodinu vyrazit a to bez jakehokoliv financniho odskodneni!
Eva

#73 Re: Re: Re:

2014-11-12 20:37

#63: grimm - Re: Re:  

 Naprosto s Vami souhlasim,ale kdyz je nekdo geneticky vypatlany ,tak jeho rusofobni vypady nemuze ovlivnit ani prolhana CT a ze CT ma primo patent na  ucelove zkreslovani zprav ze sveta a politickeho deni. On a jemu podobni, pokud jim dochazi logicke argumenty, tak kolem sebe kopou jak kobyla v poslednim tazeni a nebo kazdeho sveho oponenta obstastni nazvem komunista,nebo bolsevik na vic nemaji.Obavam se,ze neokapitalista pisici sve vytvory pod prezdivkou Venda,nebo snad (Wenzl)Klaus trpi grafomanii!


Nepřihlášený uživatel

#74

2014-11-14 14:08

V Ceske televizi by se konecne mely udelat ve zpravodajském vysílaní t.zv. RUNDY, kde si zasedne ke kulatemu stolu 6 nebo 7 lidi, kazdy z jineho " kouta" a hovori ke stejnému tematu. Hide Park je smesný odvar!!!!!!Tak by se mely dostat i zastupci mensích stran ke slovu a nejen vládni koalice.Povazuji to za zámer a urcity druh censury!!!Mnou navrzene debaty se delaji vteba v Nemecku pravidelne!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#75

2014-11-14 18:49

Neprofesionální pan Moravec a spol., ubohost a ještě jednou ubohost