Česká televize škodí České republice

Jiří Pešat - Jablonec nad Nisou

#26

2014-11-06 08:44

Od komerčních televizí nemůže občan čekat nic, než právě komerci a bulvár. Státní televize, placená ze státního rozpočtu - tedy občanem, je ze zákona povinna informovat OBJEKTIVNĚ, VYVÁŽENĚ a NEZAUJATĚ. ČT bohužel nesplňuje ani jednu z těhto podmínek. Hluboce se stydím za její vedení a redaktory, kteří jsou schopni dělat svou práci takovýmto způsobem. 

 

 

Casi

#27

2014-11-06 09:56

celá česká demokracie je totalita, není rozdíl mezi tím co tu bylo a tím co je tu teď, za chvíli začnou politické procesy s lidmi kterým se demokracie po česku přestane líbit a začnou hlásat pravdu, viz naprosto nepochopitelná kampaň vůči prezidentovi, co se naše děti budou ve školách učit za dalších 30 let, stali jsme se otroky ve vlastní zemi

kvůli totální finanční negramotnosti po roce 89 většiny národa a také hladu po nových věcech, začali lidi nabírat půjčky, posléze hypotíky, dneska je téměř každý tak zasekaný v dluzích, že se neodváží otevřít pusu a říct názor aby nepřišel náhodou o práci a potažmo o střechu nad hlavou, slepě roky volíme pitomce co tam smrdí už od Havla, ono ostatně bohužel taky moc co volit není, protože oni mezi sebe nikoho nepustí, vláda je stát ve státě a obyčejný člověk nemá s tím šanci nic udělat, rozhodně ne demokraticky jak dneska každý s oblibou říká, vytahat je za ty chrtáně a ozdobit s nima pražské aaleje by možná zabralo, jenže my nejsme ani řeci ani bulhaři, jsme švejci, necháme si s prominutím srát na hlavu a pravdomluvce budeme vláčet mediálním hnusem, hanba českému národu, který nebrání svoje bytí a umožňuje kapitalistickým cizákům abychm své hřbety klonili až k  zemi jak za poroby

zažila jsem dobu kdy tu byla vláda jednoho režimu, nikdy jsem ve straně nebyla ne z nějakého odporu, mě nikdy nic neudělali, ale prostě jsem straník být nechtěla, v jednom ale měli pravdu už malý Bobeš napovídá, když říkali lidem když tu budou kapitalisti bude tu chudoba a otroctví, exekutoři, přesná model vypatlaných amerikačanů kteří kam vloezou nadělají jen bordel a způsobí neštěstí a pak dají od všeho ty paznehty pryč

dokonce jsem za totality pobyla pár hodin u výslechu na státní bezpečnosti to mi bylo 17 a důvod ? velmi prostý, nějaké potrhlé pako potřebovala splnit plán podpisů té slavné chartistické verbeže, že jsem ani nevěděla na co se mě policajti ptají co že sem to měla podepsat, však já v té době ani nevěděla co to Charta je :D, dokonce manžel dneska vzpomíná že policajti v Praze dostali echo bacha tam a tam bude nějaký míting těch chartistů tak tak moc nelezte a policajti ti řadoví si mysleli že to je nějaká sekta, tak čím nás tu celé ty roky krmí doboha, nakonec jsem musela složitě přes grafologa dokazovat že podpis opravdu není můj že nejsem žádná přesvědčená chartistka a že ve svým věku mám dělat sama co se sebou :-)

kamarádka dělala za komančů na Ministerstvu zahraničí a obchodu, budete se divit co za dobroty nosila s prezentaček firem co sem jezdili nabízet zboží všechno tu mohlo být i bez Havla a pádu hranic, ale bohužel byli jsme komunistická zeme a bylo na dovoz embargo němečtí podnikatélé pěkně dostali tytyt a bylo po obchodech a je dneska něco jiného, jak stát udělá krok vedle šup embargo jak někdo něco řekne vedle šup embargo, tak ať mi skutečně někdo vysvětlí jaký je vlastně rozdíl mezi tím co by a tím co je


Nepřihlášený uživatel

#28

2014-11-06 10:34

...česká televize,je ta největší mediální špína a hnus v česku!!a to si jí jěště musíme povinně platit!!!
kdemohkrad

#29 Re: Re:

2014-11-06 11:57

#9: Jana Zajícová - Re:  

 Verbální prostituti v ČT televizi zprivatizovali ne de jure, ale de fakto...1000 eseróček s jedním proforma ředitelem, který kdyby do práce redaktorů řekl jedinou holou větu, dostal by od toaletařky (mimochodem také s.r.o.) mokrým hadrem přes čenich... Ten nesmí do ničeho mluvit. Ten prasečí úsměv se třemi bradami-Daniel Tkáč je ultrapravičák, za kterého by se nestyděl ani Pravý blok na Majdanu v Kyjevě. Ne nadarmo těm fašistům na Majdanu držel svoji křivicí zkroucenou pravou pacičku...

Když informoval o příjezdu "morálních velikánů" prochcaného knížete, Kocába a Bursíka, kteří přijeli podpořit své fašistické soukmenovce, několikrát se ve studiu dojetím počůral jako pan kníže...

A takových je v tom ultrapravicovém spolku většina...

Vzpomínám, jak měl blahé paměti v ČT udělat pořádek pan Jiří Balvín a jak létali po Kavčích horách ti "hlídací psi kdemohkradcie" jak odvázaná telata...

říká se po chodbách, že tenkrát při bivakování na velínu ČT bojoval za nezávislost ČT přítel alkoholika Havla Jan Ruml (syn bolševického papaláše Rumla, který požadoval blahé paměti s pěnou u tlamy pro Judr. Horákovou psí smrt) tak udatně, že při tom připravil na mléko jednu redaktorku zpravodajské redakce, kteá pak povila malého ultrapravičáčka...

kdemohkrad

#30 Re:

2014-11-06 12:03

#25: -  

 Podepisuji se za každé Vaše slovo...


Nepřihlášený uživatel

#31

2014-11-06 13:22

Občané nechte se ohlupovat. Náš osud je do velké míry v našich rukou, jsme limitováni okolnostmi, ale podstatná rozhodnutí závisí vždy jen na nás.. Nejsme ovce ani otroci, tak je nechávejme ze sebe udělat.

Nepřihlášený uživatel

#32

2014-11-06 13:53

Já už k ČT toho napsala tolik , tolikrát už jsem s nimi diskutovala o tom jako zpravodajské zmetky pouští do éteru, že už nemám vůbec chuť dále popisovat omezenost těch co modrátorům " píší noty " . Polopravda je horší než vyložená lež .

Nepřihlášený uživatel

#33

2014-11-06 13:57

Nelidské matení, které ČT provozuje, prospívá jen falešným prospěchářům a dělá z nás všech jenom pitomce. Všichni se ohánějí Havlem, pravdou a láskou, ale je za tím jen lež a nenávist. Fuj !
Penam

#34 Zrušit ČT a vysílat rovnou jen Putina!

2014-11-06 14:36

NIčemové z páté kolony rusáckých kolaborantů v Čechách by měli  raději rovnou sepsat petici, že se Česká televize ruší a její  vysílání přebírá Ruská Putinova televize. A bylo by jasno, kdo je kdo, kdo za koho "kope".  Pak by televize jistě nesnižovala prezidenta za jeho putinořitné sklony a byli bychom výborně informováni o dění na Ukrajině.


Nepřihlášený uživatel

#35

2014-11-06 14:53

TV Nova to dělá ještě ve větší míře ale je pravda že je soukromá!!!

Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Re:

2014-11-06 16:36

#12: - Re:  

 Souhlas


Nepřihlášený uživatel

#37

2014-11-06 16:44

ČT je prolhané medium,řízené nevím kým.

Nepřihlášený uživatel

#38

2014-11-06 17:29

Nejen ČR, hlavně lidem, kteří ještě za něco stojí!

Nepřihlášený uživatel

#39

2014-11-06 19:19

Lháři,lháři,lháři!!!!

Nepřihlášený uživatel

#40

2014-11-07 03:20

a ještě nás tenhle stát tyhle paraziti nutí platit

Nepřihlášený uživatel

#41

2014-11-07 07:24

Takový hnus co si dovolije ČT ZA NAŠE PENIZE JEOPRAVDU NAD CHÁPÁNÍ BĚŽNÉHO ČLOVĚKA!POKUD SE NAJDE DOST LIDI BUDU OCHOTEN TAK DLOUHO STÁVKOVAT AŽ MI PRAŠIVINY Z ČT VRÁTI VŠECHNY POPLATKY OD DOBY CO JE PLATÍM,AT SI TAKOVÝ POVL PLATÍ TI CO PRO NĚ ČT LŽE!

Nepřihlášený uživatel

#42

2014-11-07 08:37

Už mnoho let cítím cenzuru a hrubé manipulace s informacemi v ČR. Cenzuru názorů i lidí - tvůrců. Zažil jsme v televizi totáč a dnešní situace je stejná, ne-li horší. Denně porušují redaktoři ČT, především ve Zpravodajství, vlastní index ČT. Nevědí, co to je "pluralita názorů" a i kdyby to věděli, poděláni strachy až za uši ji na obrazovku nepustí. Čeká-li nás 3. pražská defenestrace, tak určitě na Kavkách!

Nepřihlášený uživatel

#43

2014-11-07 11:28

je jasné že zpravodajství ČT je selektivní a podléhá politické objednávce. To už ví i ten kdo se na televizi dívá jen příležitostně.Chceme vědět kdo to dělá a proč a kde k tomu vzal právo!!!!! To má přece být zdroj objektivních a nezávislých informací a ne politická platforma někoho mocného a direktivního. Ohrožujete demokracii v republice,jste propagandistické zpravodajství. Kdybychom neměli alternativní a nezávislé zdroje informací nevíme o situaci ve světě prakticky nic

Nepřihlášený uživatel

#44

2014-11-07 15:00

Televize nejen, že škodí ČR, ale hlavně jejím občanům !!!!!!!!!
xx

#45 Autor stránky nezná principy tvorby odkazů?

2014-11-07 15:55

Autor této pezice musí být buď naprostý začátečník nebo trouba, protože neví ani to, že se v odkazech zatím NEM§ŽE POUŽÍVAT DIAKRITIKA!

Odkaz "e s k a _t e l e v i z e _ k o d i _ e s k e _ r e p u b l i ce" vypadá trapně a hloupě. Ale vzhledem k tomu, že podpisovači a zřejmě i autor jsou pravověrní pravičáci, tak to vlastně ani tolik nevadí - jim to nevadí, protože o tom  nevědí a v příspěvcích píší takové kraviny, že zkomolený odkaz na stránku je naproti tomu maličkost.

123

#46 Re:

2014-11-07 15:57

#44: -Vám už nic nemůže uškodit víc, než vám uškodila příroda.

 

kdemohkrad

#47 Re: ČT

2014-11-07 17:10

#1: Vlastenec - ČT 

Je systémem havloidních zlodějů zprivatizována... 

kdemohkrad

#48 Re:

2014-11-07 17:13

#11: Kamjdu -  

 Bohužel televizi ČT morální devianti havlovského typu sprostě ukradli...

kdemohkrad

#49 Re:

2014-11-07 17:15

#8: minehava -  

 Souhlasím s každým slovem Vašeho příspěvku.

kdemohkrad

#50 Re: Zrušit ČT a vysílat rovnou jen Putina!

2014-11-07 17:22

#34: Penam - Zrušit ČT a vysílat rovnou jen Putina! 

 Pane, Vy si jděte podobnému morálnímu vágusovi kardinálu Dukovi pro poslední pomazání, es scheint sich, že se z toho už nevyhrabete...

Máte neskutečný, progresívní  deficit v lebeční dutině...