Nemůžeme mlčet!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#163 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana

2016-10-26 15:06

#118: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana žádný z mých bývalých učitelů by mi nenapsal, že jsem lhář a ještě se pod to odmítl podepsat (případně mi napsat do emailu své jméno). Svých bývalých učitelů si Vážím jako lidí s vysokým morálním kreditem a slušným chováním. 

 Vyčkej synu, vyčkej ... Osobně jsem tento spor nevyvolal ... Bude zajímavé Vaše názory probrat s bývlý

Jen a jen malá poznámečka.

Co znamená: "Není už tento spor, někým převedený do osobní rovinou" ...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#165 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zema

2016-10-26 15:09:45

#163: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Richard Vlasák se zde v diskusi chová jako malý sprostý fakan. Provokuje, vyvolává konflikty (bez výslovných vulgarit, ale o to záludněji a podpásověji), a pak brečí, že jsou na něj druzí "zlí" a "hrubí". Ukázkově "sluníčkářské" chování v praxi. Zřejmě to bude podobný exemplář vysokoškolského kantora jako "katolická buzna" Putna. Učí-li takoví jedinci vysokoškolské studenty, nelze se potom divit, co z naší mládeže vyrůstá.  


Nepřihlášený uživatel

#179 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zema

2016-10-26 16:29:49

#163: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem levičák, a proto si přeji konec M. Zemana 

 Dobrý den, 

pokud se někdo nepodepíše a ani se ke své identitě nepřizná jinou formou (emailem etc.) a stále se schovává za anonym, je mi z něj smutno; pokud je to navíc můj někdejší učitel, jak o sobě tvrdí, tak je mi o to hůře, protože, jak jsem napsal, svých učitelů si vážím a není mi známo, že by některý z nich mohl o mne říci, že jsem kdy lhal. 

Je to zvláštní doba, nepřeje slušnosti, diskusím a otevřenosti. Jen hulvátství.

Richard F. Vlasák