MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#26801

2014-12-25 09:28

V NOVOM ROKU 2015 VŠETKO DOBRÉ

BRATOM RUSOM

A RUSKEJ FEDERÁCII MIER A PROSPERITU!


Nepřihlášený uživatel

#26802 Re: Re: Re:

2014-12-25 09:34

#26789: kantor - Re: Re:  

 Zase přišlo na řadu řešení gramatiky. Jako obvykle, když dojdou pádné argumenty.


Nepřihlášený uživatel

#26803 Re: Re: Re: Re:

2014-12-25 09:51

#26702: - Re: Re: Re:  

Vidím, český dementík, že z môjho rodného jazyka ovládaš len veľmi úzku slovnú zásobu, typickú pre kategóriu Tebe mentálne a vekovo zodpovedajúcich. Češi peši ...poznáš*? To je pesnička Tvojich slovenských súkmeňovcov. Blbec k blbcovi a Ty k hejslovákom:-)) a babkám-demokratkám!


Nepřihlášený uživatel

#26804

2014-12-25 10:01

KSČM = Kreténská Strana Čech a Moravy

Roman Skácel
Hodonín

#26805 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-25 10:09

#26515: - Re: Re: Re: Re:  

Nebudu to pitvat, vše potřebné už jste řekl Vy i já.

P.S. Vám prostě hrabe, Vy Převrate Barevný, v podobě "pacienta diskutéra"...

Kam bychom se asi tak převraceli? K ruskému typu "demokracie"? K autoritářství, které zakrývá pouze všemocnou oligarchii, vytvořenou k nevídaným zlodějinám na úrovny vykrádání, už rovnou státního rozpočtu? Rychle zapomeňte, tohle už máme za sebou (a jen v pokusu) a přestože to nejlevnější nebylo, byla cena ještě přijatelná, co zkušenost pro dobu příští.

Vždyť jsem psal, že Vám slovo PRAVDA neříká vůbec nic, bylo to patrné už na první pohled...

P.P.S. Demokracie není vymezitelná jen právně (řekněme lidsky právně) je dokonale definována a od čehokoli, co je nedemokratické je rozeznatelná. Například naše a běloruská, ruská a kazašská demokracie. Nebo někdejší "demokratická" Německá demokratická republika? Krásné typy demokracií, překrásné. 

Mě je rozdíl patrný už na první pohled (rozumím podstatě, rozumím zákonitostem a umím je nejen definovat, ale se závěry dále pracovat) a Vám? Tohle nedáte, tohle už je o skutečné pravdě a ta bude vždy nad Vaše síly...


Nepřihlášený uživatel

#26806

2014-12-25 10:17

Dezertér z ukrajinskej armády na detektore lži vierohodne prezentoval, že civilné malajzijské lietadlo Boeing 777 zostrelil v júli nad východnou Ukrajinou raketou pilot ukrajinského SU-25,  dôkazy o  vine ukrajinských ozbrojených síl budú predložené holandským vyšetrovateľom.


Nepřihlášený uživatel

#26807 Re: Re: Re: Re:

2014-12-25 10:26

#26802: - Re: Re: Re:  

 ...ale zaujímavé je, že tu väčšina anti-zemanidov píše s takými chybami, že pravdepodobne neprešli s takou znalosťou Českého jazyka ani na druhý stupeň ZŠ, a "kantor" mlčí, asi majú u neho protekciu:-))).


Nepřihlášený uživatel

#26808 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-25 10:35

#26807: - Re: Re: Re: Re:  

 Kavárna přece nikdy nechybuje, ona je dokonalá jako Havel sám :-) 

Riko

#26809

2014-12-25 10:47

No je to tak. Všichni se rozplývají, že je svoboda, volnost, jsou plný obchody zboží, to je prima, ale to není všechno. Jo můžem si koupit deset druhů banánů a pomerančů, ale cizí výrobky pozvolna vytlačily domácí zemědělce a přivedly je ke krachu, potravinová soběstačnost je tutam, navíc kam se poděla ona pravda a láska, ve společnosti zvítězila jen dravost a agresitvita, zavládl tvrdý konzum a peníze jsou jediným měřítkem, které vytlačuje všechno ostatní, přátelství, lásku. Můžem jezdit do zahraničí jinam než na východ, ale o to míň si vážíme svojí vlasti, všichni vzhlíží na západ, nejlepší dovolená je stejně v tuzemsku a se svojí rodinou. V dnešní přehumanizovaný společnosti člověk všude slyší lidský práva a individualita, ale na lidský povinnosti se nějak pozapomíná a pak to nemá tak vypadat, za tohle jsem klíčema opravdu necinkal ...


Nepřihlášený uživatel

#26810

2014-12-25 10:58

"Wieder Krieg in Europa? Nicht in unserem Namen!"

Roman Herzog, Antje Vollmer, Wim Wenders, Gerhard Schröder und viele weitere fordern in einem Appell zum Dialog mit Russland auf. ZEIT ONLINE dokumentiert den Aufruf.

PETÍCIA tu

Nepřihlášený uživatel

#26811 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-25 11:21

#26805: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 "...Apelujeme na médiá, aby pristupovali k poslaniu nezaujatého vysvetľovania udalostí presvedčivejšie než predtým. Analytici a komentátori démonizujú celé národy, bez úcty k ich histórii. Každý novinár, ktorý stojí mimo politiky, chápe obavy Rusov, ktoré vznikli na základe pozvania Gruzínska a Ukrajiny do NATO v roku 2008. Štátni lídri prichádzajú a odchádzajú. Reč je o Európe. Reč je o tom, že je nevyhnutné zbaviť ľudí strachu z vojny. Pomôžu tomu zodpovedné interpretácie udalostí, založené na solídnom zhromaždení materiálov. ..."

to si treba uvedomiť, kým niekto začne poúčať iných o PRAVEJ DEMOKRACII

 

Hanka

#26812 Re:

2014-12-25 11:35

#26806: -  

 Těch důkazů bylo z obou stran tolik, že je to jako nekonečná telenovela. Já už nevěřím ničemu.

Hanka

#26813 Re:

2014-12-25 11:37

#26809: Riko -  

 Já to vidím kolem sebe, je to čím dál horší. Nejvíc se hrozím o bezpečnost dětí, o jejich budoucnost. Malí půjdou za chvíli do školy, ale když vidím, jaký tam panují poměry, vůbec se z toho netěším s čím tam budou konfrontovaní. To je na delší debatu, do které bych nerada zabředla.


Nepřihlášený uživatel

#26814 Re: Re:

2014-12-25 11:47

#26812: Hanka - Re:  

SBU: Vološin v ten deň neletel... Kyberberkut: ? :-)))


Nepřihlášený uživatel

#26815

2014-12-25 12:54

oni odchádzajú

a debilizácia bezduchej masy pokračuje

Tom

#26816 Re: Re: Re:

2014-12-25 14:09

#26786: - Re: Re:  

 Taky znám spoustu švarcnberkovců, většinou je to zblblá eurohujerská masa hlupáků, stejně jako jsou voliči Zemana opilecká spodina. Já nevolil ani jednoho, obojí je havěť, vezmu-li ale v potaz jejich geopolitické smýšlení, ač spíše pravicově smýšlející, je mi pořád o něco bližší Zeman, než tahle neomarxismem zavánějící smečka.

Riko
Nepřihlášený uživatel

#26817 Re: Re:

2014-12-25 14:17

#26813: Hanka - Re:  

 Tak jsou tu ještě soukromé školy, ale to si nemůže dovolit každý. Státní školství je v opravdu bídném stavu. Svěřit dítě instituci, kde bují šikana a vymývají se hlavy multikulturou a pohádkami o dvou princích je o hubu. Ale to je tak asi všude, si člověk nevybere.

Asenad

#26818 Co si jako mám myslet o Ukrajině?

2014-12-25 15:53

Na novinkách byla tato zpráva:Nizozemští novináři našli důkazy potvrzující, že malajsijský Boeing 777 sestřelili v létě separatisté, uvedl ve středu server listu Ukrajinska pravda. Jde o další fotografie, které zachycují bílý sloup dýmu v době pádu letadla. Zřejmě jde o kouřovou stopu za protiletadlovou raketou vypálenou ze země

Kazdému musí být jasně že je to propagandistické manipulování veřejnosti, které nám snaží vmanipulovat tzv Ukrajinská Pravda. Zvlášt když sám autor říká toto: Fotografie je jen nepřímý důkaz. Nejsou dostupné další obrázky, které by ukazovaly, že v této oblasti někdo odpálil raketu Buk.“


Nepřihlášený uživatel

#26819 Re: Co si jako mám myslet o Ukrajině?

2014-12-25 16:08

#26818: Asenad - Co si jako mám myslet o Ukrajině? NIC, TY BOLSEVICKY KRETENE.......

 Verte staremu bolsevickemu" Khaky Mozku" On ma vzdycky cerstve zpravy z RADIA JERAVAN. Zatimco slusni lide travi Svatky Vanocni. Neverici komunisticka pakaz tady stale vopruzuje.Obzvlaste to hovado ktere nema se slovaky nic spolecneho ale schovava se za jejich jazyk.


Nepřihlášený uživatel

#26820 Pořád 104 tisíc zfalšovaných hlasů, vlastizrádci

2014-12-25 16:11

To už tu máte asi měsíc. To na té ambasádě usnuli, nebo co? :)))))))))))))))))))))

 


Nepřihlášený uživatel

#26821 Re: Pořád 104 tisíc + 1 pravoplatnych hlasů, vlastizrádci komunysti

2014-12-25 16:18

#26820: - Pořád 104 tisíc + 1 pravoplatnych hlasu. 

 

Demokrat

#26822

2014-12-25 16:37

*** DNES POUZE JEDEN PRAVDOLÁSKAŘSKEJ DEBIL!!! :D ***


Nepřihlášený uživatel

#26823 Re:

2014-12-25 16:42

Asenad

#26824

2014-12-25 16:50

Maďarský premiér Viktor Orbán v utorňajšom rozhovore pre verejnoprávnu televíziu skritizoval USA za ich zasahovanie do vnútorných záležitostí krajín strednej Európy. Vyjadrili sa tak v čase napätých vzťahov medzi Budapešťou a Washingtonom, ktorý tvrdo kritizuje politiku jeho vlády a obviňuje vysokých predstaviteľov z korupcie.

To však podľa neho slúži ako zakrývanie ich snáh získať v stredoeurópskom regióne vplyv v čase krízy na Ukrajine a prebiehajúcich rokovaní o obchodnej dohode medzi EÚ a USA. Podľa jeho slov sa "nová éra začala", keď Američania nielen začali zasahovať do udalostí v regióne, ale aj sa aktívne podieľať na vnútornej politike krajín v strednej Európe. Orbán pre prvý kanál Magyar Televízió zároveň uviedol, že Američania "chceli postaviť v Maďarsku jadrovú elektráreň, no objednávku nedostali a to (ich) bolí".

"Je jasne badateľné, že tu máme dve oblasti: americké záujmy v energetickej politike a obchodnej politike. Chcú nás zatiahnuť do konfliktu, ktorý pre nás nemôže dopadnúť dobre. Musíme zostať mimo neho. Studená vojna sa vyvíja medzi USA a Ruskom a my sa na nej nechceme podieľať," povedal premiér Maďarska, ktorého aktuálne výrazné zlepšovanie vzťahov s Ruskom najmä v energetickej oblasti sa Washingtonu nepáči.


Nepřihlášený uživatel

#26825 Re: Re: Co si jako mám myslet o Ukrajině?

2014-12-25 17:02

#26819: - Re: Co si jako mám myslet o Ukrajině? 

 Koho myslíš tým hovädom? Asi toho s tým šalátom, však?