Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR


Nepřihlášený uživatel

#101

2016-09-24 14:06

Nechci,aby moje děti a vnoučata vyrůstali do společnosti s jinou kulturní ideologií.Nechci,aby byla nabourávána naše národní kultura a celoevropská společnost jinými národy.Musíme se proti přerozdělování imigrantů tvrdě ohradit a podporovat všechny lidi,kteří mají stejný názor.

Nepřihlášený uživatel

#102

2016-09-24 15:08

Moc bych si přála, aby tato petice splnila svůj účel! Politici si neustále zvyšují mzdy...mohli by si zkusit žít za minimální mzdu, aby věděli, jak žije většina populace v naší zemi. Nejsme tudíž bohatá země, aby jsme živili a podporovali ekonomické migranty. Jsme lidé soucitní, což dokazujeme sbírkami na naše nemocné děti a sbíráme víčka. Pro ty naše vláda nemá ani korunu navíc!

Nepřihlášený uživatel

#103

2016-09-24 15:19

NECHCI MÍT PROBLÉMY,BYDLÍM V MENŠÍM MĚSTĚ

Nepřihlášený uživatel

#104

2016-09-24 17:15

Už abychom byli z toho bordelu, který se nazývá EU, pryč.

Nepřihlášený uživatel

#105 Re:

2016-09-24 17:21

#7: Peťan -  

 To si nepřeje skoro nikdo, přesto nám je sem horních tisíc proti vůli zbytku národa nacpe, prý demokracie, pche!

Volič

#106 Re:

2016-09-24 17:35

#92: Dan Mach -  

A koho chceš jako volit ty magore? Mafiány skrznaskrz prolezlou Rittigo-Janouško-Hrdličkovskou ODS? V žádném případě! Přizdisráče Sobotku, servilně ohýbajícího hřbet před Merklovou, který zneužíval poslanecké náhrady a prostřednictvím Bakaly vytáhl ze státu stamiliony, gestapáka Chovance s jeho reorganizací policie či magora Dienstbiera s jeho nenávistnou Hate free úderkou? To by mi musely pracky upadnout! Egoistu Kalouska s jeho nefunkčními padáky, pandury, letouny casa, modernizací tanků a fackováním lidí na veřejnosti? Chraň mě Bůh! Když jsme u toho Boha, tak že by lidovce? Nojo, ale ti vůbec křesťanské hodnoty nehájí. Bělobrádek obhajuje halal porážky a radí naším ženám, aby se pářily se zaaidsovanými negry. Jedinou křesťanskou agendou jsou u nich církevní restituce, no tfuj, prospěcháři, tak tenhle odpad nevolit! Tak kdo nám to zbývá? Řepkobaron Bureš s jeho čapím hnízdem. No, před volbama zpívá písničku pěknou, ale ochrání nás před EU největší pobíratel dotací, který je na ní závislý? Ani omylem! Tak snad už jen volit komanče, kteří nebyli od revoluce zapletení v žádné prasárně. Jenže, ti se dosud nedistancovali od své minulosti, takže stále dřímající zlo. Pak tu máme ještě zelené islámofilní extrémisty. Kéž by se věnovali ekologii alespoň zpoloviny tolik co vehementním prosazováním multikulturalismu. Člověk potom nabyde dojmu, že ona zelená barva není kvůli ekologii, ale čistě pro to, že je barvou islámu. Pak tu máme vlastně ještě pučisty z úsvitu. No, lze věřit někomu, kdo se sveze po Okamurových zádech a pak jej odkopne a žije z jeho slávy? Ztěží! Takže mi zbývá ze známých  stran, které mají pravděpodobnost uspět, už jen SPD. Není to žádná sláva, vím že Okamura je populista, ale je to nejmenší zlo a u něj mám alespoň nějakou šanci, že se nepopálím jako doposud u všech politických dinosaurů.


Nepřihlášený uživatel

#107

2016-09-24 19:03

S petici souhlasím,

Nepřihlášený uživatel

#108 Re: Re:

2016-09-24 19:47

#106: Volič - Re:  

Krásně napsáno, pod Tvůj názor bych se mohl podepsat. Okamurova SPD samozřejmě není ideální, ale v současné situaci je to jasná volba. Jen Dan Mach a podobní nýmandi tohle nikdy nepochopí... 


Nepřihlášený uživatel

#109

2016-09-24 20:06

Tady jsem doma

Nepřihlášený uživatel

#110

2016-09-24 20:13

V Německu doporučují dívkám na školách nenosit krátké sukně nebo kraťasy, neboť to imigranty pobuřuje. Prý si o to všechny ty znásilněné holky říkaly, protože tu arabskou chamraď provokovaly. Proboha co je tohle za šílenost? Když chci jet do nějaké země, tak se musím přizpůsobit tamním zákonům a jestli si chci vyznávat islám a řídit se jeho pravidly, tak ať nežádám o azyl v EU, ale v Saúdské Arábii! Člověk jim v nouzi nabídne pomoc a oni se k nám chovají takhle? Tihle lidi si nezaslouží žádnou záchranu, k čertu s nimi!!! 

Dan Mach

#111 Re: Re:

2016-09-24 20:45

#106: Volič - Re:  

No na jednu stranu si to napsal dobře. Vlastně i Okamůra stojí za prd, takže by asi nejlepší bylo volit Zelené. Mají svojí ochranářskou i lidsko-právní politiku, a je to v pořádku. Sobotku ani Dienstbiera jsem nevolil, ale překvapivě mi jejich jednání vadí jen pramálo. S Angelou Merkel se jednat jednoduše musí, protože je to nejvýznamnější současný evropský státník. A Hate Free podporuji.

Okamůra je zloděj, který vytuneloval Úsvit, a bude tunelovat cokoliv se mu namane, takže předpokládám, že by v případě nějakého zisku pozice na straně vládní byl ještě horší než Bureš. Teď se ovšem volí do krajů, a tady jsou naštěstí i jiné demokratické a prověřené možnosti. SPD mezi nimi není a v rámci našeho kraje mají naprosto mizivé preference. Prostě se u nás najdou lidé, kteří používají to, čemu se říká mozek, a co je podle dostupných informací určeno k myšlení. Ty se to snaž spustit! Už je na čase.


Nepřihlášený uživatel

#112

2016-09-24 23:55

Plně s touto peticí souhlasím a netřeba udávat důvod,který musí být každému,kdo sleduje dění v Evropě a na celém světě naprosto jasný! STOP ISLÁM!

Nepřihlášený uživatel

#113 Re: Re: Re:

2016-09-24 23:58

#111: Dan Mach - Re: Re:  

 Vy bohužel ani nevíte,co mozek je!


Nepřihlášený uživatel

#114

2016-09-25 05:58

I když s textem petice souhlasím a podepisuji jej, nepokládám až tak za podstatné tento svůj podpis zveřejňovat. Už tak jsem, nepochybně, pro své nekonvenční názory, v hledáčku zájmu jistých skupin a organizací.
Dan Mach

#115 Re: Re: Re: Re:

2016-09-25 06:00

#113: - Re: Re: Re:  

 O to raději se nechám poučit od bezmozků. No tak hrr na to ...

Horal

#116 Re: Re:

2016-09-25 06:31

#106: Volič - Re:  

Z vašeho příspěvku souhlasím s každou větou.  Já doufám, že to postupně křachne jak v Německu, tak už to začíná vřít i v Dánsku a v Holandsku. I ve Francii, už jsou lidé doslova nasraní na politiku své vlády a Bruselu. jen ti Švédové - ty nemohu pochopit. Ale sami na to dojedou. Tady spolupracujeme se Saskou Pegidou a mohu říct, že ti primitivové, kteří se tu projevovali nedaleko na koupalištích a obtěžovali dívky, už tam nepáchnou. Už z ní mají strach, protože jednomu přičmoudlému hajzlovi tam ostří hoši zlámali dva prsty na každé ruce a odvezli ho zpět do tábora pro výstrahu ostatním.  Tady už se vžil i pozdrav Merkel muss weg! Místo obligátního. AFD také posiluje, takže musí to začít v samotnéím Německu, čemuž držím palce. Německo se už dvakrát snažilo zničit svět, jenže nyní se to té mrše Merkel a tomu alkoholikovi Junkerovi nepodaří.  Ti už patří před soud!!! Soudní lidé už se tu spojili a máme tu jakousi pohraniční domobranu... proti tomu středověku a islámskému primitivizmu. Jsem hrdý na to, že jsem nazýván xenofobem a nestydím se za to.


Nepřihlášený uživatel

#117

2016-09-25 07:20

Tak dlouho nás budou promultikulturní kolaboranti dráždit s přílivem uprchlíků, až národ konečně povstane a potom se budou divit. Národní obrození už je na spadnutí a až to vypukne, potom všem protinárodním živlům důrazně doporučuji, nechť spěšně emigrují co nejdále odsud, neboď pro ně bude v naší zemi zatraceně těsno.


Nepřihlášený uživatel

#118

2016-09-25 07:35

Nemůžeme v naši malé, ale krásné zemi podporovat zvěrstva nelegálních imigrantů. Musíme myslet na klidný a spokojený život našich dětí, vnuků a pravnuků. Šipka Zdeněk Olomouc

Nepřihlášený uživatel

#119 Re:

2016-09-25 07:37

#110: -  

 Naprosto souhlasím. 


Nepřihlášený uživatel

#120

2016-09-25 07:59

Já myslím že po tom co dělají muslimáci za bordel v západní Evropě, že není týdne bez terorisrtickýho útoku, ve Francii je to každou chvíli výjimečněj stav, .... po tomhle už může hájit přijímání imigrantů jen ten největší idiot


Nepřihlášený uživatel

#121

2016-09-25 08:06

Smrt EU,islámu a všem jeho vítačům a nikdy jinak.

Nepřihlášený uživatel

#122

2016-09-25 09:07

bojím se o budoucnost svých dětí

Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: Re: Re:

2016-09-25 09:41

#113: - Re: Re: Re:  

 Jen klid, na trolla Dana Macha nemá smysl reagovat, jde o obecního blázna od nás ze Semil. Jeho jediná zachovalá mozková buňka je vysvětlením, proč se chová tak, jak se chová. 


Nepřihlášený uživatel

#124

2016-09-25 09:52

situace ale i do budoucna si vyzaduje totalni zakaz islamu v CR, protoze je stejne neslucitelny s demokracii jako fasismus !!!
marťan

#125

2016-09-25 10:41

Nechápu proč bychom měli přibírat islámský imigranty, který do evropy nalákal štědrej sociální systém německa a sliby pošahané merklové, že dá všem azyl a pak ta čůza ze strachu zavřela hranice a chce ten islámskej mor rostáhnout po celý evropě,,,ani hovno!!