Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR


Nepřihlášený uživatel

#26

2016-09-22 21:09

Já rád pomůžu potřebným, ale očekávám od nich jako protislužbu vděk a loajalitu s naší kulturou, dodržování našich zákonů a zvyklostí, což u současných evropských muslimů nevidím. Podle posledních průzkumů nějaká třetina francouzských muslimů opovrhuje tamními zákony a neuznává evropské právo. K tomu máme z celé Evropy tisíce bojovníků IS a další desetitisíce podporovatelů, kteří se dosud neprojevili. To je alarmující! Nechceme si takového hada hřát na prsou! Přenechejme naši vlast bezpečnou pro naše děti a vnoučata!


Nepřihlášený uživatel

#27

2016-09-22 21:15

Jen tak dál. Plně s Vámi souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#28

2016-09-22 21:16

Vladislava Hůrková,podepisuji

Nepřihlášený uživatel

#29

2016-09-22 21:18

Souhlasím , jen tak dál


Nepřihlášený uživatel

#30

2016-09-22 21:21

Nechceme tu násilí, které sílí v celé Evropě, nechceme se bát o děti a vnoučata, proto plně podporuji pana Okamuru a SPD!!! Věřím Vám, bojujete za náš lid statečně, děkuji a držte se!!!

Nepřihlášený uživatel

#31

2016-09-22 21:29

To co děláme, je správné.

Nepřihlášený uživatel

#32 Jak se to žije v naší bezvadné multikulti společnosti

2016-09-22 21:41

- Raději nevycházejte z domu.

- Raději zrušíme koncerty,festivaly a poutě.

- Raději zrušíme fotbalové zápasy a sportovní akce.

- Raději zastavíme tramvaje,vlaky a metro.

- Raději zakážeme rozsvěcování vánočních stromků.

- Raději se vyhýbejte nákupním centrům,vlakovým a autobusovým nádražím.

- Raději se vyhýbejte letištím a raději ani nikam nelétejte a nejezděte.

Ale jinak je všechno krásné. Multikulturalismus funguje a kdo o tom pochybuje, je rasista, xenofob, fašista, který šíří strach a nenávist.

Š. Hlinovský

#33

2016-09-22 22:52

ZALEZTE S TOU PETICÍ DO HAJZLU ZEMANOVI HEJTŘI. JSTE KUNDY NEVIDÍTE SI DO PUSSY STEJNĚ JAKO MILOŠ EJAKULÁT ZEMAN EMAN!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#34

2016-09-23 01:01

Ziji v Australii, ale porad jsem cechem a chci zachovat muj domov
ve stavu jak jsem jej opustil. Dnesni situace je zlocin proti cele Evrope, diky USA a Bruselu.

Nepřihlášený uživatel

#35

2016-09-23 02:42

podepsáno

Nepřihlášený uživatel

#36

2016-09-23 04:10

Stop nenavistne ideoologii, ktera uplne potlacuje demokracii a svobodu projevu .. v Evrope nema Islam misto..

Nepřihlášený uživatel

#37

2016-09-23 04:53

NESOUHLASÍM S PŘIJÍMÁNÍM ŽÁDNÝCH IMIGRANTŮ , se zaváděním islámu , se stavěním islámských motliteben . ISLÁM v ČESKU ZAKÁZAT !!!!! TAK JAKO v JAPONSKU !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#38

2016-09-23 04:58

Jsem zásadně proti přijímání muslimů a černochů do naší země, považuji to za velmi nebezpečné až likvidační nejen pro naši kulturu ale i pro naší vlast..
XX

#39 XX

2016-09-23 05:30

Celá rodina budeme volit SPD. Nechci se bát o život svých dětí. Islám jako extremistické náboženství nepatří do Evropy. Ve Švédsku jsou školy, kde švédské děti jsou už v menšině před muslimy, kteří je šikanují a rodiče se je bojí dávat do takové školy. Bohužel nic nezmůžou, ředitelé zavírají před takovým extremismem oči, aby nebyli nařknuti z xenofobie.

 


Nepřihlášený uživatel

#40

2016-09-23 05:45

sbíráme víčka pro sbírku dětí na vozíčku, ze starobního důchodu je to z ruky do hub*, zdravotnictví v dezolátní stavu, školství na nule, hospice a dětské domovy - pracovnice berou 30 kč/h i při zásahu mimo prac. dobu, inflace je neúměrně vysoká oproti valorizaci platů a důchodů, natož, že jsme mezi těmi nejvyspělejšími zeměmi EU, zdaleka nemám takovou sociální úroveň a především to lepší z ní je špatně aplikované, všechno je formou dotace a kdo udělá jedinou chybičku v žádosti, začne se krátit nebo se odebere celá dotace. Nesmyslná byrokracie a závist a rogance, pramenící již od samého pramenu (politiků). Naše nelehce vydělané peníze budou požírat nepřizpůsobiví a lidé, co sem jdou také za štědrým sociálním systémem a navíc ještě někteří, kteří nám chtějí ublížit? Na svoje rodiče a svojí rodinu si nenechám sáhnout, tak jak se k nim chová naše vláda a EU, to je trest, protože trestat můžou a ne vděk za léta tvrdé a poděkování-hodné práce. Já nejsem odpad ani jsem se ničím neprovinil aby se se mnou takto zacházelo, jsem Čech !

Nepřihlášený uživatel

#41

2016-09-23 06:29

Chci,aby moje děti a celá naše krásná zem žila v klidu a nikdo se nemusel bát těch opic co sem lezou.

Nepřihlášený uživatel

#42

2016-09-23 06:32

Jako bývalý voják , vím naprosto přesně proč je tady nechci. Prevence není strach z boje, ale minimalizování rizik.

Nepřihlášený uživatel

#43

2016-09-23 06:35

Nechci tu nepřátelskou kulturu,neslučitelnou s naší ! Nechci makat na další nepřizpůsobitelné parazity,máme jich tu již víc než dost ! O zavlečení nemocí a války ani nemluvě :-(


Nepřihlášený uživatel

#44

2016-09-23 07:33

Kolik petic už jsem podepsala a je to na nic. Na kolika demonstracích proti migraci jsem byla! Jedině volit. Muzulmany tady nechci ani vidět!!! Je jich tady víc a víc a tak mi není jasné, kde se tu berou? Kdo je pouští? Kdo je ubytovává? Kolik dostávají peněz a proč? Ty jejich kuželky zahalený jsou pěkně vypasený, nevypadají že jdou z války. Jen kolik jich bývá v ZOO. Jak je tohle možný?
Volič

#45 Když tak přemýšlím, koho volit ...

2016-09-23 07:34

Jako první automaticky pouštím k vodě nenázvuhodné kolaboranty z dinosauřích partají typu ČSSD, ODS, KSČM, TOP 09, lidovci, protože to bych si musel dát facku hlavou o zeď, volit tohle zlo. Když se snažím najít v tom předvolebním panoptiku alespoň nějaké světlo lepších zítřků, zbude mě pár jakžtakž volitelných, povětšinou mimoparlamentních stran. Ne že by to bylo nějaké terno, ale při té vší bídě se naskytuje pár volitelných variant.

1) Blok proti islámu přináší jen své řešení ohledně přistěhovalecké krize, navíc po odchodu docenta Konvičky je to jen troska. Úsvit po odchodu Okamury kromě toho, že neví jak se jmenovat (Úsvit přímé demokracie, nyní Úsvit národní koalice), neví ani, co přesně má napsané ve svém politickém programu, kdy se hnutí staví proti islámu a její předseda Ladinský otevřeně říká, že islám není špatný. Úsvit se jen vezl na růstu Konvičky a jeho Bloku.

2) Pak tady máme radikální uskupení typu Národní demokracie, Dělnická strana, zmrtvýchvstalé Sládkovce, všelijaké Patrioty apod. No nebylo by na škodu, kdyby se dostali určitou měrou do zastupitelstev a mohli se stát rozhodovacím jazýčkem na misce vah, ale popravdě si nedokážu představit situaci, že by tito lidé s úzkým omezeným vnímáním světa někde vládli, jakkoliv mi jsou jejich názory sympatické.

3) Svobodní přináší s sebou možnosti rozsáhlejších referend, ale ne úplnou přímou demokracii. Ovšem euroskepticismus pana Macha je opravdu sympatický.

4) Z neparlamentní opozice však u mě vítězí SPD Tomia Okamury, protože přináší podle mě úplnou přímou demokracii, odvolatelnost a trestní odpovědnost politiků. Dále s sebou přináší referandum o setrvání v Evropské unii a NATO.Pochopitelně cesta k plné přímé demokracii bude během na dlouhou trať, ale je to konečně po těch letech peripetií správná cesta.

5) Přímou demokracii také hlásá Česká pirátská strana, ale její jádro zmatených anarchistů a volnomyšlenkářů složené ze zastánců hromadného přistěhovalectví z Předního východu, je pro mě a věřím, že pro většinu obyvatel ČR nevolitelné.


Nepřihlášený uživatel

#46 Re:

2016-09-23 07:35

#33: Š. Hlinovský -  

 Zapomněl ses pořádně podepsat - J. Diensbier, blbe.


Nepřihlášený uživatel

#47

2016-09-23 08:17

Petici bych rozšířil o :"... přijímání nelegálních imigrantů a muslimů... "

Nepřihlášený uživatel

#48

2016-09-23 08:29

JEN KAŽDY AT SI JE DOMA VE SVE VLASTI ANESOMRUJE PO JINYCH STATECH ,TATO ZEMNĚ ČESKA REPUBLIKA JE NAŠE ZEM A NECHCEME TADY ŽADNE PŘEVANDROVALCE A EŠTĚ K TOMU CO SE JIM NECHCE DĚLAT A PŘIŠLISE ZLIMA UMYSLI NAŠ NAROD PŘEDELAT NA MUSLIMY MI SMI KRESTANSKY ZALOŽENI A ONI AT SI SOU MUSLIMANI A PROTO AT SE VRATEJI NASPATEK DOMU A AT NEVOPRUZUJOUPOLITYCI ČEŠTI AT SE VIC STARAJI O SVUJ LID CO JE ŽIVI A NE O CIZINCE .

Nepřihlášený uživatel

#49

2016-09-23 08:32

Není co dodávat. Je zapotřebí se bránit nelegálnímu příchodu islámských ekonomických migrantů za každou cenu.Domobranou, vojskem, policii a v neposlední řadě výměnou těch politiků,kteří zradili naši vlast, kteří vytváří a upravují zákony podporující EU k likvidaci naší evropské civilizace.
Horal

#50 Odevzdávání státu středověku

2016-09-23 09:00

Tohle postupné a plánované odevzdávání státu a majetků té středověké pakultuře, by mělo být trestné. Všichni ti Sobotkové, Junkerové, Makrela a všichni, kteří jim pomáhají a přisluhují, by měli být postaveni před soud za velezradu republiky, Evropy a občanů, kteří si to tu vybudovali pro sebe a ne pro nějaké primitivní islámské devianty.  To už je na velké demonstrace a na svržení všech těchto zrádců.