petice za navrácení prodlouženého rodičovského příspevku

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-01-25 15:42



Nepřihlášený uživatel

#52

2012-01-25 15:46

Myslím si, že okrádání těch nejslabších je v naší republice už přespříliš. Proč si sami nesáhnou do vlastních kapes. Vrací se peníze církvím, platíme dluhy jiným státům. Řekneme už konečně dost!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#53

2012-01-25 15:51

Dost je okrádání občanů, kteří se nemohou bránit. Sáhněte si do vlastních kapes, přestaňte si vyplácet nehorázné odměny!


Nepřihlášený uživatel

#54

2012-01-25 16:15

Je vrchol,co vláda vymýšlí a jak ubírá těm,co to nejvíc potřebují,jsem s dcerou sama.Dcera má ZTP/P a asi se znás stanou totální chudáci.Ubrali peníze na benzín-z čeho zaplatím zákonné pojištění-nevím a to jsem musela zaplatit opravu na autě víc jak tři tisíce,životní minimum máme 4 300,kde jsou poplatky za bydlení atd...Ráda bych předala panu Drábkovi na měsíc klíče od bytu a s dcerkou a měsíční příjem,ať si z toho zkusí vyjít.Více jak polovinu s ceny litru benzízu platíme státu daně,takže nám stát poskytl na mobilitu na rok asi 2 000 kč,to je fakt neuvěřitelné
skodna

#55 Re:

2012-01-25 16:20

#31: vendulka :-) -

Díky moc a moc za krásná slova. Dosti často slíchávám kolem sebe, jak byli postiženi lidi zavíráni za starého režimu do ústavů a schovávani před veřejností. Jsem přesvědčen, že tato vláda dělá to stejný jen v jiné podobě. Ve svém okolí znám X lidí, kteří nebyli X let venku z domu, jen kvůli tomu, že nemají na to aby si najali placeného asistenta. Že nemají na to, aby se léčili, neboť léky a léčba jich moc stojí. No prostě žijí jen za oknem, u televize a čekají na smrt. Zde si neodpustím jeden dotaz. Jste přesvědčeni že pěstoůni budou vše dělat za onny peníze co dělají rodiče?? Jste přesvědčeni, že pěstoůn je schopen dát tolik lásky dítkám které neporodil a ke kterým se bude chovat pracovně? Já často o tom u některých lidí pochybuji.


Nepřihlášený uživatel

#56

2012-01-25 16:22

Tato vláda už aby skončila

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-01-25 16:25

dobry den vazeni je to od politiku velice smutne ze stale neco meni a odebiraji zdravotne postizenym detem i tak je to jenom almuzna co dostavaji a jeste tohle at si to zkusi oni s timto prispevkem vyzit cely mesic nam nikdo statisicove odmeny neda preji hezky den s pozdravem schubadova

Nepřihlášený uživatel

#58

2012-01-25 17:03

Dobrý den. Jmenuji se Lída a to co se tady poslední roky děje je něco hrozného.Jak můžou takoví lidé být ve vládě a schvalovat takové lumpárny že nás obírají o vše co za komunistů bylo samozřejmé.a to se týče jak přídavků na děti tak zdarma návštěva u lékaře zdarma léčení v nemocnicích a i kdo měl průkaz ZTP a ZTP/P tak dostával na benzín.To bude za chvilku pryč a nejhorší zlodějna kterou tady schválila vláda samozbohatlíkům že odebraly dávky a postižené děti o které se starají rodiče,a to je nestoudnost a divíme se tomu že tam sedí i matky a dovolí si to klidně odsouhlasit.Protože jde v rámci odměn do jejich kapes.My jenom čekáme až dojdou obyčejným lidem jako jsme mi a začneme, tohle přece nemůžem nechat do nekonečna,tak lide Český to si už vážně nemůžem nechat líbit
hexe

#59

2012-01-25 17:10

Jsem samoživitelka, starám se o 6letou postiženou dceru... Na co mysleli "pánové" shora, když nám odhlasovali zrušení sociálního příplatku. prodloužené mateřské a snížení příspěvku na benzín (tedy... na mobilitu)? Asi na to, co budou mít zrovna k obědu! Je to hnus, pánové a dámy!!! Z čeho máme žít?! Věřte, že bych dala cokoliv za to aby dcera byla zdravá. Bohužel, nikdy zdravá nebude. Do doby, než jsem s dcerkou musela zůstat doma, jsem poctivě a naplno pracovala. V současné době jsem musela opustit byt, kde jsem bydlela v podnájmu, protože na placení nájmu nemám finance. Zatím bydlíme v zahradní chatě a doufám, že díky mocipánům, neskončíme pod mostem...


Nepřihlášený uživatel

#60

2012-01-25 17:22

sama mám postižené dítě s peticí zcela souhlasím!

Nepřihlášený uživatel

#61

2012-01-25 17:23

Bojuji za matky s postiženými dětmi. Sama jsem vychovala čtyři děti zdravé a bylo to těžké.O to více péče potřebují děti postižené a proto můj hlas je pro matky.

Nepřihlášený uživatel

#62

2012-01-25 19:02

Jsem matka postiženého dítěte, DMO 4,5 roku. K podpisu mě vede vlastní zkušenost.

Nepřihlášený uživatel

#63

2012-01-25 19:04

Zdravím, mám šestiletého syna který má tři roky diabetes. Taky mi sebrali rodičák a řekli že s tím nemůžou nic dělat. Syn si sám inzulín nepíchne, musím ho chodit kontrolovat do školky. Jsem samoživitelka rodiče daleko a mám chodit do práce. Chtěla bych vidět ty papaláše jak by to dělali oni.

Nepřihlášený uživatel

#64

2012-01-25 19:39

Vláda nahoře nevidí, jak se žije normálním lide..........

Nepřihlášený uživatel

#65

2012-01-25 20:18

Souhlasím s textem i s významem udané petice. Milan

Nepřihlášený uživatel

#66

2012-01-25 20:19

To co jste "VY"tam nahoře v poslední době předvedli je "HNUS VELEBNOSTI"!Jak má samoživitelka s dvěmi dětmi a to s jedným postiženým zvládat jejich potřeby,když všechno se zdražuje a vy ubíráte na penězích,které jsou potřebné pro jejich péči a zaopatření...Nevíte,jak se takový člověk musí cítit,protože "VY"se máte dobře a nestrádáte!!!!Měli byste se stydět,takhle okrádat děti!!!!!! :0/

Nepřihlášený uživatel

#67 Re:

2012-01-25 21:01

#3: -

Pak kdo je v naší zemi největší příživník? Vláda. Ta se přiživuje na úkor sociálně slabých.

Jirka

#68 Sociálně spravedlivý systém.

2012-01-25 21:08

Za totáče komunisti rozkrádali stát. Po revoluci pak převlékli kabáty, a vysávají sociálně slabé, a tunelují republiku. Slušný politici mezi touto sebrankou nemají šanci přežít.

Nepřihlášený uživatel

#69 Re: Sociálně spravedlivý systém.

2012-01-25 22:37


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: xxx

2012-01-26 12:02

#6: Drahuna - xxx 

 

Palec nahoru. Souhlasím


Nepřihlášený uživatel

#71 Re: xxx

2012-01-28 21:35

#6: Drahuna - xxx

jo, souhlasím

 

bledá zlostí

#72 Re:

2012-01-28 22:09

#48: -

HLAVNĚ TA "DRAMATIKA" SE VÁM povedla.....mě mrzí jiné věci..jací jsou lidé zlí,kritizovat umějí,ale sami nic neudělají..


Nepřihlášený uživatel

#73

2012-01-28 23:57

jsem matka samozivitelka mladsi syn je autysta starsi astmatyk.a co tet urady mlcej protoze nic nevedej a takl se ptam vlady jestly mi zaplati najem.jestly ano at mi odepisou poslu cislo uctu.ze se nestidej brat od nejpotrebnejsim a cpat to ....lidicky mnely bychom jit cinkat klycema protoze co se ted deje je pod lidskou uroven.nemuzou nas brat za nepotrebne a muj osobni pocit ze jsme statu naobtiz.
Tana

#74

2012-01-29 14:34

Stát politici rozkradli a miliardy v jejich kapsách mají vracet sociálně slabý a nemocní??? Je to hyenyzmus,lidi nedejte se a brante svá práva i soudně!!!
dsfsdfas

#75 Re:

2012-01-29 23:40

#1: -

Jsem samoživitelka, nedostávám alimenty, mám PnP 1.stupně tj. 3000kč, 5OOkč rodinné přídavky a rozhodnutí o příspěvku na mobilitu ještě nepřišlo. Jsem hlášená na trvalé adrese u rodičů, takže nemám na nic nárok. Jedním slovem KATASTROFA