Protipetice na zrušení rally!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Protipetice na zrušení rally!


Nepřihlášený uživatel

#51 Rally

2012-11-13 16:39

Nemělo se to stát!Výkřiky typu zrušte to a podobně, špatně.Dnešní společnost je jiná,sobecká a závistivá.Někteří v těchto diskusích křičí omezujete mne ve vlastním bydlišti a podobně.Nikdo z pořadatelů nikoho neomezuje, jen se snaží upozornit na jisté nebezpečí,které tímto druhem sportu vzniká.Při konání rally jsou nutná jistá omezení, které vyplývají z povahy tohto druhu sportu a teď nastupuje to hlavní,mezilidské vztahy a tolerance k druhým.Taky nekřičím zakažte motorové pily,ruší mne při procházkách,zakažta zvonit na zvony každý den,nebo v sobotu a v nedě, protože mne to budí,nebo zakažte ty různé poutě,zábavy,kácení máje a jiné akce kde se někteří opijí nasednou do auta naloží partu kamarádů a jedou.A potom čteme:při nehodě usmrtil čtyři,nebo tři nebo dva a nebo sám zemřel.Jak tomu předejít.Při této tragické události si myslím,že pořadatel ve snaze po atraktivitě nevhodně zvolil úvodní RZ.Vedl ji místem,kde se zřejmě jela nějaká taková soutěž poprvé, a to je špatně.Ono totiž obyvatelé podobných osad a vesnic si zkrátka žijí svým druhem a způsobem života a ten je jiný,než se nám zdá.Možná se jim nedivím že reakce některých diskutéru jsou takové jaké jsou.Jejich obzor končí na nejbližším kopci.a tak mnozí vidí takový kalup poprvé ve svém životě.Myslím že pořadatel je nikdy nechce nějak omezovat nad rámec nutnosti.Vždy hledá kompromis a snaží se toto omezení snížit na únosnou mez.To by si měl uvědomit i jeden z diskutujících který si stěžoval na konání rally v neděli a nemožnost jít na mši.Bohužel zase jako obyčejně mystifikoval klamal ostatní.Dal jsem si práci a zjistil jsem si jak to bylo a musím říct jen to ,že lže.V tomto případě došlo ke shodě a pořadatel udtoupil a podřídil se daným požadavkům obce.Ale to není předmětem příspěvku.Chtěl bych jen poukázat na čím dál menší toleranci a snášenlivost mezi lidmi.Nikdy to omezení není na delší dobu a vždy se najde nějaké řešení.Zatím ani není zjištěna míra zavinění a už někteří rádobi soudci kříčí a vyhrožují.Toť zhruba vše.
objektivní názory velmi zkušených jezdců

#52 Objektivní názory velmi zkušených jezdců

2012-11-13 16:47

MH Racing Lipan

#53

2012-11-13 16:54

Bojuj me pro tento nádherný sport!!!
koma

#54 Re:

2012-11-13 16:56

#11: vesan -

rad by som chcel :D ale nejde to :D


Nepřihlášený uživatel

#55

2012-11-13 17:20

#11: vesan -

 

a tobě snad zkončilo ty chytrolíne? vypni novu , utři si prdel bleskem a buď rád že žiješ svým nudným životem

RS

#56 Dotazník na bulvárním plátku Blesk

2012-11-13 17:34

Tento deník uveřejníl dotazník ohledně dalšího pokračování rally. Znepokojuje mě negativní výsledek rally. Pojďme s tím nějak zahejbat a ukázat, že se příznivců najde víc než odpůrců. Možná je to můj špatný subjektivní názor a možná s tím akorát zvýšíme sledovanost tohoto hnusu, ale opticky to bude vypadat lépe.

Nepřihlášený uživatel

#57

2012-11-13 17:36

Tohle není možný aby skončilo rallye Je to nádherný sport RALLYE JE BYLO A BUDE
stefi

#58 Re: Rally – zbytečný hazard se životy lidí…

2012-11-13 17:41

#16: Tomáš - Rally – zbytečný hazard se životy lidí…

proč tady píšete takové nesmysly, že se zastupitelů zmíněných obcí nikdo neptal..... ta trať by přes danou obec nemohla vést pokud by to nebylo obcí (starostou) schváleno a povoleno, to jestli toto povolení projednávala nebo neprojednávala obec na schůzi zastupitelstva není v žádném případě problém organizátora soutěže.....

urban.j

#59 tak zrusene dva podniky

2012-11-13 17:49

bohuzel nam zrusily posledni dva volne podniky diky debilum a mediim !!!

a sem zvedavy co nas ceka na pristi rok
Dušan Frýdl

#60

2012-11-13 18:03

Tak už je oficialně zrušeno vše jsou to kurvý neví jak zasahli lidi co sledovali rally byl to jejich život
Tlumičovi

#61 Re: pozitivní dopad

2012-11-13 18:53

#9: Big Proof - Rally má i pozitivní dopad. Zkouší se na ni věci jako tlumiče, brzdy atd. v extrémním zatížení a poznatky z toho se potom přenáší do výroby osobních automobilů.

A taky při "rally" občas někdo zařve, když ty brzdy nebo tlumiče selžou. Ne? To je přece v poho.... nemaj tam lézt.

Až ti tvoje dvě jediný téměř dospělý děti někdo přejede, tak si vzpomeň na svoje dnešní názory.

krtek

#62 Re:

2012-11-13 18:56

#60: Dušan Frýdl - Tak už je oficialně zrušeno vše jsou to kurvý neví jak zasahli lidi co sledovali rally byl to jejich život

... celý život sledovali a chudáčci se z toho posrali a jsou celí bezradní co se životem ....  nenech se vysmát!

Metal

#63 Re: Rally

2012-11-13 19:00

#51: - Rally

Běžte s celou vaší Rally do prdele... já vám taky nehraju metal po voknem. Kokoti!

Michal

#64 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 19:05

#7: tomáš - názor dopravního experta

zdravim mily experte.

Nazor zavodnika

rally je odjakziva silnicni sport a okruhy jsou neco uplne odlisneho!

zajimalo by me kolik lidi se doslova trese pred kazdym zavodem nekteri lide sou blbci a stoupnou si na nebezpecne misto,za horyzont na vnejsek zatacky atd...

V jedne veci souhlasim a to ve tretim bode o lidech co nejsou schopni usporadat zavod bez ztrat,konkretne autoklub, rally je sama rovina auta stale ve vomezovaci je fakt ze kdyby byli trate tecnicke je to rozumejsi a bezpecnejsi.

a na druhou stranu dyz uz se v tydle zaplivany republice nic nedeje tak lidi ktery to bavi to potesu dyz vidi rychla auta je to vec nazoru,a myslim si ze na dopravniho experta ste se moc nepredved .

toť vše!

Michal

#65 Re: Re: Rally

2012-11-13 19:08

#63: Metal - Re: Rally

koukam kolega metal je debil 1. třídy!my taky nemame nic proti tvymu metalu tak se neser do nas inteligente

Elite

#66 Ego Elite

2012-11-13 19:24

Vážení signatáři této petice, představte si tuhle modelovou situaci: Zítra odpoledne přijdete z práce a u vchodu do vašeho paneláku bude viset následující upozornění:

Tuto sobotu bude pořádat firma EgoElite na chodbách a v okolí vašeho domu bojovou hru "O největší ránu". Akce bude probíhat od 7:30 hod do 16:00 hod. Po tuto dobu budou zmíněné prostory uzavřeny a pohyb na nich bude jen na vlastní nebezpečí, protože se bude střílet ostrými. Nebojte, závodníkům se nic nestane, ti budou mít neprůstřelné vesty. Múžete se dívat klíčovou dírkou, ale ani tak nemůže nikdo garantovat vaši bezpečnost, protože dveře mohou být prostřeleny. Dívat se z oken se nedoporučuje, nejsou dostatečnou ochranou.

Líbí se vám to? Mně taky. Samozřejmě musíte počítat s tím, že nejméně dva dny před akcí se v okolí budou pohybovat různí lidé v maskáčích, budou hledat vhodné úkryty a budou se cvičně zastřelovat. Kdyby vám to vadilo, můžete na ně zavolat policii, ona je napomene. A jestli máte obavu, že by někdo z místních mohl zemřít, nenechte se vysmát. Jste přece plebs a u toho se to tak nebere.
Tak v sobotu... Nezapomeňte!
Vaše EgoElite
DODGE426

#67 Re:

2012-11-13 19:28

#4: pepe -

A kde budou ty erzety? mimo dědinu na okresce která je téměř rovná a když už se tam najde nějaká ta zatáčka tak je ta erzeta krátká!!!!

DODGE426

#68 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 19:30

#7: tomáš - názor dopravního experta

Rallye se odjakživa jezdilo s bodu A do bodu B tak na jaké kurv* okruhy?????


Nepřihlášený uživatel

#69

2012-11-13 19:38

Proti zrušení!
barex

#70

2012-11-13 19:39

Mužu mít dotaz a kdo zaručí teda že bude bezpečno okolo tratě ? aby když už ty lidi nemohly bejt tak blizko a mohly se v poklidu dívat. Potom mi nic nebráni abych podepsala.
Comfort with cars and music

#71

2012-11-13 19:41

Píšu za mě a mé fanoušky na FB. Je to absolutní blbost stalo se divákům kteří tam šli. Není to bezpečné nikde s autem se mlže stát cokoliv v zatáčkách i na rovině oni si mají určit bezpečnou vzdálenost! Je to hloupost....Jakub Cimrt
Radek

#72 Re: Re: pozitivní dopad

2012-11-13 20:01

#61: Tlumičovi - Re: pozitivní dopad

Jenže nebýt tohoto a podobných sportů,jezdíme dnes ještě na koních!!!

Můžeme zrušit třeba fotbal-hráči umírají přímo na hřišti a megi fanoušky je to samej chuligán!!!

fanda

#73 osobní názor

2012-11-13 20:07

Jen by mě zajímalo, když by někdo ohradil celou trasu rally, jak by dokázali pořadatelé zajistit to, aby lidi zůstali tam kde mají být. Ono když je něco zadarmo, tak proč se nejít podívat blíž, když je tam jenom páska a proč stát tam kde nevidím, když si můžu stoupnout před strom do zatáčky... Město, vesnice či volná cesta, pokaždé se může něco stát...........
z21

#74 co dál?

2012-11-13 20:20

Ježiši rušit rally? Měl by si nafackovat ten, co to vymyslel.
Zakážeme provoz na silnici, protože tam umírají lidi? Ve fotbale taky někdo skolabuje, taky bych to radši zakázal. V práci taky někdo zemře, zakázal bych radši i to.
Ježiši, vzpamatujte se, pořád budou lidi umírat a to máme všechno rušit?

A argumenty, že to jsou lidi rally neznalí a nepoučení? Když vám někde řekne, můžete skočit z okna, to bude dobrý, skočíte? Ne. Tak stejně tak používejte hlavu i na rally.

Obětí je mi samozřejmě líto a upřímnou soustrast rodině. Ale rušit hned rally není řešení a jen to ukazuje, že dotyční nahoře nejsou schopni něco vymyslet, jen si hrabou a když něco, tka to radši zrušit.

sonik

#75 pepe,podívej ,ano ,stalo se neštěstí,ale nemuselo to být ,kdyby stáli ,tam kde mají ,z vlastní zRe:

2012-11-13 20:22