Petice za zákaz kouření v restauracích

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za zákaz kouření v restauracích


Nepřihlášený uživatel

#126

2013-03-07 22:28

budu moc rada az se nebude v hodpodach kourit a ja budu moct s mojim synem jit na kaficko za kamaradkama!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#127 Re:

2013-03-08 11:32

#126: -

Ano, synek bude nadšený! Hospoda je ideální místo kam zajít na procházce s děckem.


Nepřihlášený uživatel

#128

2013-03-21 15:45

V Anglii to není jenom jako nekouřit, ale skutečně. Starosta New Yorku navrhuje nekouřit ani na veřejných prostranstvích. A co Češi? Je umění najít nekuřácký podnik.

Nepřihlášený uživatel

#129

2013-03-21 23:41

Dneska jsem si dal osm kusů a patnáct válců! Zatim dobrý.

Nepřihlášený uživatel

#130

2013-03-25 19:55

Nevidim jediny duvod, proc bych mel dychat tabakovy kour pri navsteve restauraci nebo kuturnich zarizeni. take nevim proca ma moje osaceni po navsteve techto ppodniku pachnout jako zumpa?
kiwi

#131 Protimluv: kuřácká "RESTAURACE"

2013-03-26 00:47

Škodlivý vliv tabákového kouře na lidský organismus byl nesčíslněkrát nezpochybnitelně odborníky i oběťmi nikotinu prokázán. A tak se zamýšlím nad významem slova "RESTAURACE", kterým se prezentují i zařízení, které dávají ve svých prostorách zelenou kouření. Pod závratnými sankcemi nesmí neškodné pomazánkové máslo obsahovat v názvu slovo máslo, když ho neobsahuje, jogurt nesmí klamat bifi reklamou,když bifi bacilů má o pár jednotek bez nejmenší újmy na zdraví konzumentů míň, lazagně nesmějí obsahovat molekulu zdravotně nezávadné koniny, aby neskončily v kafilérii. Podvádějí. Kuřácké "RESTAURACE" ne? Jak je možné, že se, když u vstupu falešně zákazníkovi slibují zrestaurování, a uvnitř ho bezostyšně tráví kouřem, se svým bezskurpulózně lživým označením dosud nedostaly pod drobnohled podobných strážců zákonnosti a ochránců spotřebitelů? Proč nenesou přiléhavější označení "KUŘÁRNA", aby bylo jasno, co opravdu nabízejí a kdo je vítán?
rape

#132 Re: Re: Pasivní kouření

2013-03-26 01:29

#5: m_c_k - Re: Pasivní kouření

To je normální vývoj. Farmář také musí přizpsobovat své podnikání vývoji legislativy - nemůže si dovolit vypouštět močůvku jen tak do půdy, To samé podniky, kdysi se ty srágory vypouštěly rovnou do řeky - bavilo Vás takovou řeku sjíždět na člunu? Asi ne. Já si rád zajdu na pivko, ale v zimě nechodím - prostě nechci smrdět jako prase. Kuřák může jít kouřit třeba do kuřárny, tak jako běžný návštěvník hospody jde čůrat a kakat na WC. Líbilo by se vám, kdyby u vedlejšího stolu ten tělnatý pán rozevřel poklopec a začal čůrat mezi stoly - nesmrdělo by vám to? A co teprve ta paní - vyhrnula by jen tak sukni a vykakala by se vám po pípou. Proč ne, nač si omezovat podnikání....


Nepřihlášený uživatel

#133 Re:

2013-03-27 11:35

#130: -

Páchnout jako žumpa budete pouze pokud do oného spadnete, nebo svou hygienu přizpůsobíte tomuto cíli.


Nepřihlášený uživatel

#134

2013-03-27 14:10

Třetí kus, čtvrtej válec. Zatim dobrý...

Nepřihlášený uživatel

#135

2013-03-27 18:12

Desátej kus, válců patnáct... Zatim dobrý...

Nepřihlášený uživatel

#136 Re:

2013-03-27 20:51

#135: -

Končim. Třináct kusů, válců tak dvacet. Žádnej militantní nekuřák na obzoru. Zatim dobrý...

Asi seděj doma a chlastaj zdravě!


Nepřihlášený uživatel

#137

2013-03-29 01:53

Naříkáme nad statistikami, kolik mladistvých v ČR kouří.... ale je jaksi jedno, že většina z nich začíná kouřit právě v prostředí kaváren a barů, protože se v tomto prostředí pohybují. Varování na krabičkách cigaret počet kuřáků nesníží.
KIK

#138

2013-04-07 13:58

Jsem kuřák. Když někomu vadí že si zapálím v hospodě tak ať tam nechodí. Proč bych se měla kvůli někomu omezovat. Celá tahle petice je pitomost. Zachvíli nám zakáží v restauracích pít alkohol protože to uráží abstinenty ne???

Nepřihlášený uživatel

#139

2013-04-07 14:43

Tak za chvíli vyrážim na dvě. I s cígama. Zatím dobrý...
Víly

#140 Zavilí šakali

2013-04-09 20:09

Když si pročítám pronikotinové příspěvky příspěvky, žasnu. Bezbřehá sebestřednost, rozcáplé nafuněné ego, pokřivená logika jim leze i z uší, zato ohleduplnosti a respektu a empatie stačí tak mravenci ke kotníkům. Čítankové ukázky stupidního sobectví
Lukáš

#141 kouření

2013-04-10 12:56

Co je tohle za blbost? Přečetl sem si všechny příspěvky, a nestačim se divit...

Pokud se mají zakázat cigarety v restauracích, ať se alespoň nechají povolelé elektronické. Vydechuje se pouze neškodná pára, která NESMRDÍ...

Mimochodem - vy nekuřáci byste ale neměli chodit ani VEN.. Co takový auta, autobusy? To Vám nevadí? Víte, jak znečišťují ovzduší? Zakážeme tedy jezdit autem, autobusem... Co Vy na to? Do Restaurace Vás nikdo nenutí - Ale VEN se přeci jen musí. S tím nic neuděláte?

Proč asi není dostatek NEKUŘÁCKÝCH restaurací? Protože by tam pomalu nikdo nešel. Mimochodem - když by to mělo zaručený úspěch, tak si takovou restauraci otevřte - svoboda podnikání...

Mimochodem - za chvilku nám někdo bude diktovat, kde si smím sníst rajče, banán, okurku nebo bagetu.. Za chvilku nám někdo bude diktovat, kolikrát za den smím spát se svou drahou polovičkou... To je ale SVOBODA. Je mi z tohohle státu a z celý EU na blití.

A TEN ARGUMENT - ŽE NECHCETE PLATIT Z DANÍ LÉČBU... My kuřáci máme PŘEDPLATNÉ i na několik let po SMRTI... Kolik peněz platíme na daních za CIGARETY.

STE PROTI KOUŘENÍ? Když se zakáže kouření úplně, počítejte s tím, že se zdraží ostatní - třebas jídlo, kosmetika, benzín apod... Pak nebudete mít ani na nájem. Protože kdyby chyběli prachy z cigaret, tak je tenhle stát a většna států v pr-eli...
Lukáš

#142 Re: kouření

2013-04-10 13:01

#141: Lukáš - kouření

DODATEK: Takže nám kuřákům ještě můžete být vděční... ;))


Nepřihlášený uživatel

#143

2013-04-24 10:02

když to jde v Itálii, Polsku, Německu i jinde, tak nechápu, proč to nemůže jít stejně jednoduše i u nás......
Jarda

#144 Re: kouření

2013-04-24 10:14

#141: Lukáš - kouření

nezlobte se na mne , ale melete o voze... pokud budu jít syrečky nebo jiné "voňavé" jídlo v restauraci, mimimálně se lidi kolem mne ušklíbnou, v horším případě přesednou k jinému stolu. Mne jako nekuřáka ten kouř obtěžuje, navíc mi škodí ..... a nemám možnost volby přejít k jinému stolu. Proti kuřákům nemám vůbec nic ( je to jejich volba), jen nevím, proč bych měl já být o stejnou možnost volby ochuzen - já NECHCI vdechovat kouř a smrdět, a přesto musím, polopaticky - já si měl dělat zle a kuřák dobře ( za stejné prachy) . Ať se udělají klidně kuřácké hospody, nepáchnu do nich, jen ať proboha nejsou všechny hospody kuřácké s tím, že se s tím nic dělat nedá......

S tou svobodou - nikdo vám určitšě nebude diktovat, kolik rajčat, banánů či okourek máte sníst, pokud mi ovšem budete po jejich požití říhat ( nebo hůř) u obličeje, neměl byste se divit, že se budu bránit - i já mám totiž tady SVOBODU !

 


Nepřihlášený uživatel

#145

2013-04-25 05:32

Není nic horšího, než když obědváte, ke stolu přisednou mladíci, bez dovolení si zapálí a na vaši žádost o típnutí cigarety reagují: no jo hnusní nekuřáci...
Takže restaurace bez kouře!!! A nejen restaurace, ale i zastávky a pod.
Podotýkám - JSEM kuřačka :-)

Nepřihlášený uživatel

#146 Re:

2013-04-25 19:53

#145: -

Vůbec netuším, proč by si k vám jakýkoli mladík přisednul. Ať kuřák, či ne...


Nepřihlášený uživatel

#147 Re:

2013-04-25 19:56

#145: -

Třebárs je fascinují vaše umělé zuby, položené na ubrousku, těsně vedle desertní vidličky...


Nepřihlášený uživatel

#148

2013-04-26 05:44

Tak, včera jsem si dal deset kousků, dvacet válců a pohoda. Nikde žádnej militantní nekuřák, prostě putyka jela naplno. Dnes si to zopakuji. Zatím dobrý.

Nepřihlášený uživatel

#149

2013-04-30 12:20

Jiz snad vsechny ostatni staty v Evrope maji zakaz koureni v restauracich, prosime proto nasi vladu, aby pozde, ale prece, zaradila na tento seznam i nasi zemi.

Nepřihlášený uživatel

#150 Re:

2013-04-30 16:47

#149: -

Hele blbe, zatim dřepim, hulim a zatím vymyškovanýho kokota jako si ty, snad nemusim ani číst...