Protipetice na zrušení rally!

Quoted post

tomáš

#7 názor dopravního experta

2012-11-12 20:43

Stanislav Huml, dopravní expert
"Automobilové závody typu rallye na silnice rozhodně nepatří. Já osobně bych je okamžitě zakázal a přesunul na závodní okruhy.

Není přece myslitelné, aby se doslova celý národ před každým takovým závodem třásl strachy, kolik lidí zase zemře!

Mám pocit, že v Česku už nejsou lidé, kteří jsou schopni podobné akce uspořádat tak, aby se nikomu nic nestalo.

Určitá míra zodpovědnosti je podle mě i na odborech dopravy, kde organizátoři žádají o povolení závodů."

Odpovědi

Rallyman

#12 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 08:03:34

#7: tomáš - názor dopravního experta 

 Větší kravinu jsem snad v životě neslyšel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§


Nepřihlášený uživatel

#22 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 11:46:55

#7: tomáš - názor dopravního experta 

 vy ti nezijete tak to ani nechapete :(

Rudovous...

#32 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 12:49:15

#7: tomáš - názor dopravního experta

dle mě by stačilo, kdyby příznivci rallye nechodili do zakázaných oblastí a dbali na pokyny pořadatelů...

mini

#39 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 14:19:13

#7: tomáš - názor dopravního experta

není zapotřebí se bát těchto závodů a házet všechno na pořadatele taky není v pořádku, ať se lidi zamyslí nad sebou jak se na závodech chovají, lezou tam kde nemají, nerespatkují vyznačení, skákají do tratě, atd. na závady chodím x let a nikdy se mi nic nestalo

Nergal

#50 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 16:35:51

#7: tomáš - názor dopravního experta

Třást strachy se může jen nezodpovědný občan který vleze do zakázaného prostoru.Kdo má všech pět pohromadě tak si před rozjeté auto nestoupne.To by i dopravní expert mohl vědět.

Michal

#64 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 19:05:37

#7: tomáš - názor dopravního experta

zdravim mily experte.

Nazor zavodnika

rally je odjakziva silnicni sport a okruhy jsou neco uplne odlisneho!

zajimalo by me kolik lidi se doslova trese pred kazdym zavodem nekteri lide sou blbci a stoupnou si na nebezpecne misto,za horyzont na vnejsek zatacky atd...

V jedne veci souhlasim a to ve tretim bode o lidech co nejsou schopni usporadat zavod bez ztrat,konkretne autoklub, rally je sama rovina auta stale ve vomezovaci je fakt ze kdyby byli trate tecnicke je to rozumejsi a bezpecnejsi.

a na druhou stranu dyz uz se v tydle zaplivany republice nic nedeje tak lidi ktery to bavi to potesu dyz vidi rychla auta je to vec nazoru,a myslim si ze na dopravniho experta ste se moc nepredved .

toť vše!

DODGE426

#68 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 19:30:31

#7: tomáš - názor dopravního experta

Rallye se odjakživa jezdilo s bodu A do bodu B tak na jaké kurv* okruhy?????


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 20:27:01

#7: tomáš - názor dopravního experta

problém je ale úplně jinde než každej myslí Rally se jezdí jakou dobu a pokaždý zemře někdo vymatlanej problém je v lidech ne v jezdcích nebo organizátorech ale v lidech samotných to oni si stoupaj kde nemaj. Nikdo si nesežene informace a jde tam a ani nemá strach atd.

Rosťa

#78 Re: názor dopravního experta

2012-11-13 20:36:00

Jad

#109 Re: názor dopravního experta

2012-11-14 00:12:37

#7: tomáš - názor dopravního experta

Souhlasím. Proč mají všichni, i ti, které rally nezajímá, trpět tím, že někoho baví prohánět se s randálem po veřejných komunikacích? Nota bene, vážení páni petičníci, mnoho o Vás napovídá, že ani tu jedinou kratinkou větu petice jste nezvládli napsat bez hrubky. Jad.

Kody

#127 Re: názor dopravního experta

2012-11-14 07:43:02

#7: tomáš - názor dopravního experta

Pokud by se závody přesunuly na okruh tak by to už nevylo rally ale okruhové závody.

mr.pirelli

#153 Re: názor dopravního experta

2012-11-14 18:09:01

#7: tomáš - názor dopravního experta

pan Huml je takový expert že sám bojuje se svou odborností -"znalce"  a probíhá s ním vyšetřování ohledně překroucené nebo falešné expertízy. V parlamentu předvedl,že není schopen nic konstruktivního národu předložit,proto jej odešli.

mady

#157 Re: názor dopravního experta

2012-11-14 19:42:16

#7: tomáš - názor dopravního experta

Vy mate vazne v hlave nasráno, co to furt melete s tím kde to je ? Kdyz lidi pouzijí zdraví rozum tak se jim nestane nic ! Staci jen pouzit tu věc nazývanou mozek a stoupnout si tam kde můžu !


Nepřihlášený uživatel

#183 Re: názor dopravního experta

2012-11-15 02:06:12

#7: tomáš - názor dopravního experta

Huml by se měl někam uklidit, jeho jediná zkušenost s dopravou je jako šašek u dopravní policie

Radek

#192 Re: názor dopravního experta

2012-11-15 14:40:55

#7: tomáš - názor dopravního experta

Tomáši a je myslitelné aby se každý občan této země třásl strachy před ranním přímrazkem, teplotou kolem nuly ? Takže zakažme také jízdu v/na jakémkoliv dopravním prostředku za těchto teplot, nebo ještě lépe vyhlašme v tu dobu zákaz vycházení !!

Mám jistotu, že váš pocit pramení z výplachu mozků veřejnosti prováděném médii již delší dobu. 99% obětí rally z řad diváků stálo tam kde by se divák s IQ vyšším než 15 nikdy nepostavil !!

Stanislav Huml býval dopravním expertem par excelans, dnes je obyčejnou politickou figurkou kdákající za peníze cokoliv. Kabát převlékne rychleji než svlékl policejní uniformu !!

juha

#208 Re: názor dopravního experta

2012-11-16 13:02:26

#7: tomáš - názor dopravního experta

To tedy dopravní experte trochu blábolíte. Že jste rallye nezakázal, když jste byl vysoce postavený policat?! Ve Vaší éře také lidé při rallye umírali. To můžete zakázat veškerý provoz, kde se zabíjí podstatně více lidí. Je to smutné, že při zábavě přicházejí lidé o život, ale to se při adrenalinových sportech stává. Zvláště, když se nakupí chyby.

Driver

#226 Re: názor dopravního experta

2012-11-19 11:57:11

#7: tomáš - názor dopravního experta

Tohle snad Huml vyřknout nemohl, a jestli ano, je to chudák!

marqui

#233 Re: názor dopravního experta

2012-11-20 17:33:12

#7: tomáš - názor dopravního experta

O víkendu jsem byla na závodě (87 posádek) v záp. Čechách. A nikomu se nic nestalo.

Huml už je taky podplacenej, stejně jako média. Od majitelů autodromů, kterým by se pár závodů navíc jen hodilo, že.