Respektujte výsledky voleb!!!

Quoted post

Major stb Zemanošlouf

#18 Respektuji

2013-01-29 01:10

Výsledky voleb a také respektuji to,že víc než 50% voličů si zvolilo lháře a podrazáka.Respektuji to,že pro nadpoloviční většinu voličů jsou pravda,morálka a slušnost prázdný pojem.Respektuji to,ale zároveň se velice stydím za své spoluobčany.

Odpovědi

žaba

#22 Re: Respektuji

2013-01-29 02:08:24

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Vážený,pojem pravda ,morálka a slušnost byl zprofanovaný hned v 90.tých letech tehdejší garniturou .to co se tady děje po prezidentských volbách nemá nic společného s demokracií,to mě spíš připomíná anarchii.

lada

#51 Re: Respektuji

2013-01-29 13:16:29

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

 A Karel je zase člověk, který nemění názory zarok , ale ze dne na den a to je horší. A více mi vadí lidé, kteří nejsous chopni se držet svých názoru ted, v přítomnosti, než někdy v minulosti. Každý člověk dělá chyby a je otázka jak se z nich poučí. Karlovi slovo, když bude Čunek odhcázím z vlády, amnestii podporuji, souhlasím s ministem obrany Karolinou Peake atd... jak mu tyhle výroky dloho vydrželi, někdy ani ne pár dnů. Ne opravdu Karla nechci, prezident by měl zemi reprezentovat a národ b ymu měl rozumět, ale já občas mu rozumím každé druhé slovo , někdy každé třetí slovo. Ne opravdu díky Karle, ale teb ena hradě nechci.


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Respektuji

2013-01-29 15:18:13

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

No a proto, že máš prázdnou makovici tak si to dotáhl jenom na majora, idiote.


Nepřihlášený uživatel

#80 Re: Respektuji

2013-01-29 15:44:39

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

No hlavně že jsi tak plamenně protestovla u leváren Klause  , ty jeden demokrate.

doayat

#95 Re: Respektuji

2013-01-29 17:18:10

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

BODEJĎ BYS NERESPEKTOVAL,KDYŽ MÁŠ ESA V PODOBĚ KALOUSKA A SPOL. V RUKÁVU,TEN PO NÁVRATU Z OPUŠŤÁKU HNED PO VOLBÁCH VYJÁDŘIL NEPOSLUŠNOST NOVÉMU PREZIDENTOVI,TAKŽE SLUŠNÉ RESTITUCE A JINÉ VLAŠTOVKY,NA KTERÉ SE TĚŠÍŠ  A ZVEDNOU LIDEM MORÁLKU URČITĚ BUDOU!

DrVoštěp

#127 Re: Respektuji

2013-01-29 20:36:45

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

 To co říkáte je produkt medii, které si Šwarci platí, že? Jen pro přesnost lež je vědomá nepravda, na rozdíl od převzaté informace. Jaký podraz máte na mysli?

šebrle

#141 Re: Respektuji

2013-01-29 22:49:39

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Svěrák ...člen KSČ a agent STB krycí jméno "Rak" a "Sprcha"  nar. 28.3.1936, tak už toho nechte....ze Smoljakem udávali,co jim síly stačily.....Jó,moralista..


Nepřihlášený uživatel

#194 Re: Respektuji

2013-01-30 10:59:36

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

.Respektuji to,že pro nadpoloviční většinu voličů jsou pravda,morálka a slušnost prázdný pojem.

.... co si top dovolujete takhle urážet lidi, o kterých nic nevíte?

 

Respektuji to,ale zároveň se velice stydím za své spoluobčany.

....  doporučuju vám začít u sebe

Jožin

#203 Re: Respektuji

2013-01-30 11:32:43

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

My se za vás styděli 20 let.

jaro

#227 Re: Respektuji

2013-01-30 14:03:31

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

V tom případě Ti nezbývá nic jinýho než emigrovat, dnes je to jednoduchý, tam se budeš cítit svobodně a bez studu,,tady po tobě neštěkne ani pes.

alfa a omega

#247 Re: Respektuji

2013-01-30 16:12:27

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

já se zase stydím za tebe, nadávat ti nebudu jen tě podpořím emigruj a emigruj rychle, nebo jen žvácháš nesmysly jako ten váš degenerovaný pseudofeudál


Nepřihlášený uživatel

#295 Re: Respektuji

2013-01-31 08:18:50

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

A já a doufám, že nejen já ,se zase hluboce stydím za tebe. Kde je na straně Karla a jeho příznivců pravda, morálka a slušnost? Otři si brýle.


Nepřihlášený uživatel

#297 Re: Respektuji

2013-01-31 08:52:15

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Nevím kdo jsi,ale moralizovat více jak 50 procent občanů je drzost a nadutost. Dej si studenou sprchu náfuko

lola

#312 ... většinu voličů jsou pravda,morálka a slušnost prázdný pojem

2013-01-31 13:23:31

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

 No ono toto heslo bylo "prázdným pojmem" i pro toho, kdo jej "razil" a měl ve "štítě" a dal tím jméno celé squadře následníků !!! Stačí si najít a hlavně přečíst a následně porovnat jeho první projev !! A dalo by se to ještě dále rozvést, ale je to zbytečné, příslušní "propagátoři" toto nejsou schopni vnímat, natož aby to akceptovali !!!

polda

#341 Re: Respektuji

2013-02-01 11:09:58

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

Mám za to, že nebyl zvolen Karel, soudě podle tebou napsaných vlastností zvoleného. 

 


Nepřihlášený uživatel

#356 Re: Respektuji

2013-02-01 14:57:10

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Vážený pane. Tento dementní stařec s čírem je pouhou loutkou Kalouska. Jak chce řídit stát, když neumí ani vhodit do urny lístek. Nechápu, jak jste mohl volit člověka, který neuvěřitelně pohrdá Čechy. Jeho výroky: Pár si jich tu musíme nechat, kdo by nám vynášel nočníky. Vyčkej, až nebudou mít co žrát, tak je restituce přestanou zajímat. Již z těchto 2 výroků je zřejmé, jaké měl úmysly se Sudety. Není vhodné, aby prezident používal pleny. Ony to nejsou nějaké výmysly, nikdy to nemohl dementovat.

ketynka

#432 Re: Respektuji

2013-02-04 11:26:29

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Souhlasím se vším, co zde bylo napsáno, akorát chci připomenout, že Zemana nevolilo přes 50% voličů, ale těch, kteří se dostavili k volbám, tudíž při volební účasti kolem 60% voličů volilo pana Zemana něco přes 30% voličů v této zemi. Ostatní si tohoto politika nepřáli!! Je škoda, že se tito voliči k volbám nedostavili. Volby ale respektuji.

Honza73

#557 Re: Respektuji

2013-02-10 00:39:17

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

No, když máš své utkvělé představy, je to hlavně tvůj problém. Já si těžko dokážu představit větší hloupost než napsat, že Miloš Zeman je "podrazák". Jestli některý z politiků toho našeho polistopadového panoptika hrůzy držel slovo, tak to byl on. A o tom "lháři" by se taky dalo debatovat, ale nač někomu, kdo si zálibně pěstuje své bludy, vyvracet už tisíckrát vyvrácené pomluvy Bakalova agitpropu po tisící první?